| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 212415 |
| Wedstijdnummerintern | 20636479 |
| Veldnaam | veld 6 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 6e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 08:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | 11 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO11-10 |
| Uitteam | Westfriezen MO11-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Westfriezen |
| Code | BBFX16Q |
| Website | http://www.westfriezen.nl |
| Shirtkleur | Geel |
| Straat | Pastoor Nuijenstraat 5 A |
| Postcodeplaats | 1689GM ZWAAG |
| Telefoon | 0229-237697 |
| info@westfriezen.nl | |
| # | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 27 | 7 | 20 | 10 | |
| 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 12 | 6 | 6 | 6 | |
| 3 | 4 | 1 | 3 | 0 | 10 | 7 | 3 | 6 | |
| 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 8 | 1 | 4 | |
| 5 | 3 | 1 | 1 | 1 | 15 | 15 | 0 | 4 | |
| 6 | 4 | 1 | 1 | 2 | 13 | 10 | 3 | 4 | |
| 7 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 21 | -11 | 4 | |
| 8 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 26 | -22 | 0 |
| Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
|---|---|---|---|---|
| 16 mei | 08:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-10 - Westfriezen MO11-1 | Meer informatie |
| 30 mei | 10:50 uur | Regulier | Volendam (rkav) JO11-10 - Beemster MO11-1 | Meer informatie |
| Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
|---|
| Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
|---|