| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 225 |
| Wedstijdnummerintern | 19591678 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Klasse | Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse bekercompetitie |
| Competitietype | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2025-09-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Poule | 07 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | Valken de 1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoogland, Chris (Assistent-scheidsrechter), Baarslag, Wesley (Assistent-scheidsrechter), Ozyar, Fatih (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Valken de |
| Code | BBFX07K |
| Website | http://www.svdevalken.com |
| Shirtkleur | Rood/Groen |
| Straat | Zwaluw 2 |
| Postcodeplaats | 1606CW VENHUIZEN |
| Telefoon | 0615211021 |
| secretariaat@devalken.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 225 |
| Wedstijdnummerintern | 19591678 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Klasse | Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse bekercompetitie |
| Competitietype | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2025-09-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Poule | 07 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | Valken de 1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoogland, Chris (Assistent-scheidsrechter), Baarslag, Wesley (Assistent-scheidsrechter), Ozyar, Fatih (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Valken de |
| Code | BBFX07K |
| Website | http://www.svdevalken.com |
| Shirtkleur | Rood/Groen |
| Straat | Zwaluw 2 |
| Postcodeplaats | 1606CW VENHUIZEN |
| Telefoon | 0615211021 |
| secretariaat@devalken.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 225 |
| Wedstijdnummerintern | 19591678 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Klasse | Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse bekercompetitie |
| Competitietype | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2025-09-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Poule | 07 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | Valken de 1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoogland, Chris (Assistent-scheidsrechter), Baarslag, Wesley (Assistent-scheidsrechter), Ozyar, Fatih (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Valken de |
| Code | BBFX07K |
| Website | http://www.svdevalken.com |
| Shirtkleur | Rood/Groen |
| Straat | Zwaluw 2 |
| Postcodeplaats | 1606CW VENHUIZEN |
| Telefoon | 0615211021 |
| secretariaat@devalken.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 225 |
| Wedstijdnummerintern | 19591678 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Klasse | Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse bekercompetitie |
| Competitietype | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2025-09-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase |
| Poule | 07 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | Valken de 1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoogland, Chris (Assistent-scheidsrechter), Baarslag, Wesley (Assistent-scheidsrechter), Ozyar, Fatih (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Valken de |
| Code | BBFX07K |
| Website | http://www.svdevalken.com |
| Shirtkleur | Rood/Groen |
| Straat | Zwaluw 2 |
| Postcodeplaats | 1606CW VENHUIZEN |
| Telefoon | 0615211021 |
| secretariaat@devalken.com | |