| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10545 |
| Wedstijdnummerintern | 20658688 |
| Veldnaam | veld 5 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Divisie 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-02 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Poule | Degradatiepoule A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-1 |
| Uitteam | FC Den Bosch JO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Kuijt, John (Scheidsrechter), Heist, Stefan van (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | RJO Brabant United |
| Code | QLGP14O |
| Website | http://www.fcdenbosch.nl |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Victorialaan 21 |
| Postcodeplaats | 5213JG 'S-HERTOGENBOSCH |
| Telefoon | 06-37323942 |
| w.pennings@fcdenbosch.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10545 |
| Wedstijdnummerintern | 20658688 |
| Veldnaam | veld 5 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Divisie 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-02 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Poule | Degradatiepoule A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-1 |
| Uitteam | FC Den Bosch JO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Kuijt, John (Scheidsrechter), Heist, Stefan van (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | RJO Brabant United |
| Code | QLGP14O |
| Website | http://www.fcdenbosch.nl |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Victorialaan 21 |
| Postcodeplaats | 5213JG 'S-HERTOGENBOSCH |
| Telefoon | 06-37323942 |
| w.pennings@fcdenbosch.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10545 |
| Wedstijdnummerintern | 20658688 |
| Veldnaam | veld 5 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Divisie 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-02 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Poule | Degradatiepoule A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-1 |
| Uitteam | FC Den Bosch JO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Kuijt, John (Scheidsrechter), Heist, Stefan van (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | RJO Brabant United |
| Code | QLGP14O |
| Website | http://www.fcdenbosch.nl |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Victorialaan 21 |
| Postcodeplaats | 5213JG 'S-HERTOGENBOSCH |
| Telefoon | 06-37323942 |
| w.pennings@fcdenbosch.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10545 |
| Wedstijdnummerintern | 20658688 |
| Veldnaam | veld 5 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Divisie 2 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-02 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | PE009 Beslissingswedstrijden Onder 17 Zaterdag |
| Poule | Degradatiepoule A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-1 |
| Uitteam | FC Den Bosch JO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Kuijt, John (Scheidsrechter), Heist, Stefan van (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | RJO Brabant United |
| Code | QLGP14O |
| Website | http://www.fcdenbosch.nl |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Victorialaan 21 |
| Postcodeplaats | 5213JG 'S-HERTOGENBOSCH |
| Telefoon | 06-37323942 |
| w.pennings@fcdenbosch.nl | |