| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 226128 |
| Wedstijdnummerintern | 20657774 |
| Veldnaam | De Seinpaal veld 1 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-01 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:30 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 4 |
| Uitteam | Golden Stars FC 3 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Maas, Chris (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Seinpaal, de |
| Straat | Harlingenlaan 25 |
| Plaats | 1131JP VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364972 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Harlingenlaan+25,+1131JP,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Golden Stars FC |
| Code | LZSZ86W |
| Website | https://www.fcgoldenstars.nl/ |
| Shirtkleur | Blauw/Geel |
| Straat | Maldenhof 212 |
| Postcodeplaats | 1106EX AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25346670 |
| info@fcgoldenstars.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 226128 |
| Wedstijdnummerintern | 20657774 |
| Veldnaam | De Seinpaal veld 1 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-01 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:30 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 4 |
| Uitteam | Golden Stars FC 3 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Maas, Chris (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Seinpaal, de |
| Straat | Harlingenlaan 25 |
| Plaats | 1131JP VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364972 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Harlingenlaan+25,+1131JP,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Golden Stars FC |
| Code | LZSZ86W |
| Website | https://www.fcgoldenstars.nl/ |
| Shirtkleur | Blauw/Geel |
| Straat | Maldenhof 212 |
| Postcodeplaats | 1106EX AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25346670 |
| info@fcgoldenstars.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 226128 |
| Wedstijdnummerintern | 20657774 |
| Veldnaam | De Seinpaal veld 1 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-01 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:30 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 4 |
| Uitteam | Golden Stars FC 3 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Maas, Chris (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Seinpaal, de |
| Straat | Harlingenlaan 25 |
| Plaats | 1131JP VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364972 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Harlingenlaan+25,+1131JP,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Golden Stars FC |
| Code | LZSZ86W |
| Website | https://www.fcgoldenstars.nl/ |
| Shirtkleur | Blauw/Geel |
| Straat | Maldenhof 212 |
| Postcodeplaats | 1106EX AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25346670 |
| info@fcgoldenstars.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 226128 |
| Wedstijdnummerintern | 20657774 |
| Veldnaam | De Seinpaal veld 1 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse nacompetitie / play-offs |
| Competitietype | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-01 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 20:30 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | Mannen Futsal nacompetitie 1e ronde |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 4 |
| Uitteam | Golden Stars FC 3 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Maas, Chris (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Seinpaal, de |
| Straat | Harlingenlaan 25 |
| Plaats | 1131JP VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364972 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Harlingenlaan+25,+1131JP,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Golden Stars FC |
| Code | LZSZ86W |
| Website | https://www.fcgoldenstars.nl/ |
| Shirtkleur | Blauw/Geel |
| Straat | Maldenhof 212 |
| Postcodeplaats | 1106EX AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25346670 |
| info@fcgoldenstars.nl | |