| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 221055 |
| Wedstijdnummerintern | 20645119 |
| Veldnaam | veld 2 B1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 5e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 40 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO9-8 |
| Uitteam | TABA afc JO9-5 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | TABA afc |
| Code | BBDB51B |
| Website | https://www.afctaba.nl/ |
| Shirtkleur | Geel en diagonaal 1 zwarte baan |
| Straat | Rietzangerweg 135 |
| Postcodeplaats | 1111VK DIEMEN |
| bestuur@afctaba.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 221055 |
| Wedstijdnummerintern | 20645119 |
| Veldnaam | veld 2 B1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 5e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 40 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO9-8 |
| Uitteam | TABA afc JO9-5 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | TABA afc |
| Code | BBDB51B |
| Website | https://www.afctaba.nl/ |
| Shirtkleur | Geel en diagonaal 1 zwarte baan |
| Straat | Rietzangerweg 135 |
| Postcodeplaats | 1111VK DIEMEN |
| bestuur@afctaba.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 221055 |
| Wedstijdnummerintern | 20645119 |
| Veldnaam | veld 2 B1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 5e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 40 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO9-8 |
| Uitteam | TABA afc JO9-5 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | TABA afc |
| Code | BBDB51B |
| Website | https://www.afctaba.nl/ |
| Shirtkleur | Geel en diagonaal 1 zwarte baan |
| Straat | Rietzangerweg 135 |
| Postcodeplaats | 1111VK DIEMEN |
| bestuur@afctaba.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 221055 |
| Wedstijdnummerintern | 20645119 |
| Veldnaam | veld 2 B1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 5e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 40 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0325 Onder 9 (4e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO9-8 |
| Uitteam | TABA afc JO9-5 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | TABA afc |
| Code | BBDB51B |
| Website | https://www.afctaba.nl/ |
| Shirtkleur | Geel en diagonaal 1 zwarte baan |
| Straat | Rietzangerweg 135 |
| Postcodeplaats | 1111VK DIEMEN |
| bestuur@afctaba.nl | |