| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 213158 |
| Wedstijdnummerintern | 20637222 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-30 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:45 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | WBN |
| Thuisteam | Westfriezen JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-1 |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 14B |
| Uit | 9B |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark 't Krijt |
| Straat | Oostergouw 7 |
| Plaats | 1689AH ZWAAG |
| Telefoon | 0229-236000 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oostergouw+7,+1689AH,+ZWAAG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Westfriezen |
| Code | BBFX16Q |
| Website | http://www.westfriezen.nl |
| Shirtkleur | Geel |
| Straat | Pastoor Nuijenstraat 5 A |
| Postcodeplaats | 1689GM ZWAAG |
| Telefoon | 0229-237697 |
| info@westfriezen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 213158 |
| Wedstijdnummerintern | 20637222 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-30 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:45 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | WBN |
| Thuisteam | Westfriezen JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-1 |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 14B |
| Uit | 9B |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark 't Krijt |
| Straat | Oostergouw 7 |
| Plaats | 1689AH ZWAAG |
| Telefoon | 0229-236000 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oostergouw+7,+1689AH,+ZWAAG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Westfriezen |
| Code | BBFX16Q |
| Website | http://www.westfriezen.nl |
| Shirtkleur | Geel |
| Straat | Pastoor Nuijenstraat 5 A |
| Postcodeplaats | 1689GM ZWAAG |
| Telefoon | 0229-237697 |
| info@westfriezen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 213158 |
| Wedstijdnummerintern | 20637222 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-30 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:45 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | WBN |
| Thuisteam | Westfriezen JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-1 |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 14B |
| Uit | 9B |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark 't Krijt |
| Straat | Oostergouw 7 |
| Plaats | 1689AH ZWAAG |
| Telefoon | 0229-236000 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oostergouw+7,+1689AH,+ZWAAG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Westfriezen |
| Code | BBFX16Q |
| Website | http://www.westfriezen.nl |
| Shirtkleur | Geel |
| Straat | Pastoor Nuijenstraat 5 A |
| Postcodeplaats | 1689GM ZWAAG |
| Telefoon | 0229-237697 |
| info@westfriezen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 213158 |
| Wedstijdnummerintern | 20637222 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-30 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:45 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | WBN |
| Thuisteam | Westfriezen JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-1 |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 14B |
| Uit | 9B |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark 't Krijt |
| Straat | Oostergouw 7 |
| Plaats | 1689AH ZWAAG |
| Telefoon | 0229-236000 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oostergouw+7,+1689AH,+ZWAAG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Westfriezen |
| Code | BBFX16Q |
| Website | http://www.westfriezen.nl |
| Shirtkleur | Geel |
| Straat | Pastoor Nuijenstraat 5 A |
| Postcodeplaats | 1689GM ZWAAG |
| Telefoon | 0229-237697 |
| info@westfriezen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |