| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 212508 |
| Wedstijdnummerintern | 20636572 |
| Veldnaam | Veld B A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 3e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-13 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 18:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | 30 |
| Thuisteam | VVS 46 JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-9 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportcomplex Oranjepark |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Plaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-352400 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Spanbroekerweg+120,+1715GT,+SPANBROEK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | VVS 46 |
| Code | BBFX04H |
| Website | http://www.vvs46.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Postcodeplaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-351161 |
| secretaris@vvs46.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 212508 |
| Wedstijdnummerintern | 20636572 |
| Veldnaam | Veld B A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 3e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-13 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 18:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | 30 |
| Thuisteam | VVS 46 JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-9 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportcomplex Oranjepark |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Plaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-352400 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Spanbroekerweg+120,+1715GT,+SPANBROEK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | VVS 46 |
| Code | BBFX04H |
| Website | http://www.vvs46.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Postcodeplaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-351161 |
| secretaris@vvs46.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 212508 |
| Wedstijdnummerintern | 20636572 |
| Veldnaam | Veld B A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 3e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-13 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 18:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | 30 |
| Thuisteam | VVS 46 JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-9 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportcomplex Oranjepark |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Plaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-352400 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Spanbroekerweg+120,+1715GT,+SPANBROEK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | VVS 46 |
| Code | BBFX04H |
| Website | http://www.vvs46.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Postcodeplaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-351161 |
| secretaris@vvs46.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 212508 |
| Wedstijdnummerintern | 20636572 |
| Veldnaam | Veld B A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 3e klasse (4e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-13 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 18:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0289 Onder 11 (4e fase) |
| Poule | 30 |
| Thuisteam | VVS 46 JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-9 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportcomplex Oranjepark |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Plaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-352400 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Spanbroekerweg+120,+1715GT,+SPANBROEK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | VVS 46 |
| Code | BBFX04H |
| Website | http://www.vvs46.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Spanbroekerweg 120 A |
| Postcodeplaats | 1715GT SPANBROEK |
| Telefoon | 0226-351161 |
| secretaris@vvs46.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |