| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 207761 |
| Wedstijdnummerintern | 20546408 |
| Veldnaam | veld 1 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-03 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 13:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 45+1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Tuindorp Oostzaan |
| Straat | Perenpad 3 -5 |
| Plaats | 1033TB AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4922066 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Perenpad+3,+1033TB,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Meteoor De sv. |
| Code | BBCY58O |
| Website | http://www.svdemeteoor.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Berberisstraat 22 1 |
| Postcodeplaats | 1032EM AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25102175 |
| ledenadministratiedemeteoor@upcmail.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 207761 |
| Wedstijdnummerintern | 20546408 |
| Veldnaam | veld 1 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-03 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 13:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 45+1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Tuindorp Oostzaan |
| Straat | Perenpad 3 -5 |
| Plaats | 1033TB AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4922066 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Perenpad+3,+1033TB,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Meteoor De sv. |
| Code | BBCY58O |
| Website | http://www.svdemeteoor.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Berberisstraat 22 1 |
| Postcodeplaats | 1032EM AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25102175 |
| ledenadministratiedemeteoor@upcmail.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 207761 |
| Wedstijdnummerintern | 20546408 |
| Veldnaam | veld 1 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-03 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 13:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 45+1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Tuindorp Oostzaan |
| Straat | Perenpad 3 -5 |
| Plaats | 1033TB AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4922066 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Perenpad+3,+1033TB,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Meteoor De sv. |
| Code | BBCY58O |
| Website | http://www.svdemeteoor.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Berberisstraat 22 1 |
| Postcodeplaats | 1032EM AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25102175 |
| ledenadministratiedemeteoor@upcmail.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 207761 |
| Wedstijdnummerintern | 20546408 |
| Veldnaam | veld 1 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-03 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 13:00 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0599 Mannen 45+ Zondag 7x7 (voorjaar) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Meteoor De sv., 45+1 zondag 7x7 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 45+1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Tuindorp Oostzaan |
| Straat | Perenpad 3 -5 |
| Plaats | 1033TB AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4922066 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Perenpad+3,+1033TB,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Meteoor De sv. |
| Code | BBCY58O |
| Website | http://www.svdemeteoor.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Berberisstraat 22 1 |
| Postcodeplaats | 1032EM AMSTERDAM |
| Telefoon | 06-25102175 |
| ledenadministratiedemeteoor@upcmail.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |