| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199926 |
| Wedstijdnummerintern | 20369064 |
| Veldnaam | veld 5 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 10:05 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO12-5 |
| Uitteam | Limmen JO12-2JM |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Limmen |
| Code | BBFZ70O |
| Website | http://www.vvlimmen.nl |
| Shirtkleur | Wit/Oranje |
| Straat | Dampegheestlaan 2 |
| Postcodeplaats | 1906WB LIMMEN |
| mail@vvlimmen.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199926 |
| Wedstijdnummerintern | 20369064 |
| Veldnaam | veld 5 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 10:05 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO12-5 |
| Uitteam | Limmen JO12-2JM |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Limmen |
| Code | BBFZ70O |
| Website | http://www.vvlimmen.nl |
| Shirtkleur | Wit/Oranje |
| Straat | Dampegheestlaan 2 |
| Postcodeplaats | 1906WB LIMMEN |
| mail@vvlimmen.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199926 |
| Wedstijdnummerintern | 20369064 |
| Veldnaam | veld 5 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 10:05 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO12-5 |
| Uitteam | Limmen JO12-2JM |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Limmen |
| Code | BBFZ70O |
| Website | http://www.vvlimmen.nl |
| Shirtkleur | Wit/Oranje |
| Straat | Dampegheestlaan 2 |
| Postcodeplaats | 1906WB LIMMEN |
| mail@vvlimmen.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199926 |
| Wedstijdnummerintern | 20369064 |
| Veldnaam | veld 5 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 10:05 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0332 Onder 12 (3e fase) |
| Poule | 08 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO12-5 |
| Uitteam | Limmen JO12-2JM |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Limmen |
| Code | BBFZ70O |
| Website | http://www.vvlimmen.nl |
| Shirtkleur | Wit/Oranje |
| Straat | Dampegheestlaan 2 |
| Postcodeplaats | 1906WB LIMMEN |
| mail@vvlimmen.nl | |