| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199689 |
| Wedstijdnummerintern | 20368589 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 10 |
| Thuisscore-regulier | 10 |
| Uitscore | 6 |
| Uitscore-regulier | 6 |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 13 |
| Thuisteam | Dijk De asv JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-4 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Steenvoorden, Esther (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Schellingwoude |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Plaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Schellingwouderdijk+220,+1023NL,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Dijk De asv |
| Code | BBCY72O |
| Website | http://www.asvdedijk.nl |
| Shirtkleur | Rood-Wit-Blauw geblokt |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Postcodeplaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| sportlink@asvdedijk.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199689 |
| Wedstijdnummerintern | 20368589 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 10 |
| Thuisscore-regulier | 10 |
| Uitscore | 6 |
| Uitscore-regulier | 6 |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 13 |
| Thuisteam | Dijk De asv JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-4 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Steenvoorden, Esther (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Schellingwoude |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Plaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Schellingwouderdijk+220,+1023NL,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Dijk De asv |
| Code | BBCY72O |
| Website | http://www.asvdedijk.nl |
| Shirtkleur | Rood-Wit-Blauw geblokt |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Postcodeplaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| sportlink@asvdedijk.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199689 |
| Wedstijdnummerintern | 20368589 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 10 |
| Thuisscore-regulier | 10 |
| Uitscore | 6 |
| Uitscore-regulier | 6 |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 13 |
| Thuisteam | Dijk De asv JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-4 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Steenvoorden, Esther (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Schellingwoude |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Plaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Schellingwouderdijk+220,+1023NL,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Dijk De asv |
| Code | BBCY72O |
| Website | http://www.asvdedijk.nl |
| Shirtkleur | Rood-Wit-Blauw geblokt |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Postcodeplaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| sportlink@asvdedijk.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 199689 |
| Wedstijdnummerintern | 20368589 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 10 |
| Thuisscore-regulier | 10 |
| Uitscore | 6 |
| Uitscore-regulier | 6 |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 13 |
| Thuisteam | Dijk De asv JO11-2 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-4 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Steenvoorden, Esther (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Schellingwoude |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Plaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Schellingwouderdijk+220,+1023NL,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Dijk De asv |
| Code | BBCY72O |
| Website | http://www.asvdedijk.nl |
| Shirtkleur | Rood-Wit-Blauw geblokt |
| Straat | Schellingwouderdijk 220 |
| Postcodeplaats | 1023NL AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-4904560 |
| sportlink@asvdedijk.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |