| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 196530 |
| Wedstijdnummerintern | 20319676 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-3 |
| Uitteam | BOL JO17-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | BOL |
| Code | BBFW35Q |
| Website | http://www.csvbol.nl |
| Shirtkleur | Groen |
| Straat | Voorburggracht 173 |
| Postcodeplaats | 1722GD ZUID-SCHARWOUDE |
| Telefoon | +31 612521229 |
| secretaris-bol@outlook.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 196530 |
| Wedstijdnummerintern | 20319676 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-3 |
| Uitteam | BOL JO17-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | BOL |
| Code | BBFW35Q |
| Website | http://www.csvbol.nl |
| Shirtkleur | Groen |
| Straat | Voorburggracht 173 |
| Postcodeplaats | 1722GD ZUID-SCHARWOUDE |
| Telefoon | +31 612521229 |
| secretaris-bol@outlook.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 196530 |
| Wedstijdnummerintern | 20319676 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-3 |
| Uitteam | BOL JO17-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | BOL |
| Code | BBFW35Q |
| Website | http://www.csvbol.nl |
| Shirtkleur | Groen |
| Straat | Voorburggracht 173 |
| Postcodeplaats | 1722GD ZUID-SCHARWOUDE |
| Telefoon | +31 612521229 |
| secretaris-bol@outlook.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 196530 |
| Wedstijdnummerintern | 20319676 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0682 Onder 17 (3e fase) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO17-3 |
| Uitteam | BOL JO17-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | BOL |
| Code | BBFW35Q |
| Website | http://www.csvbol.nl |
| Shirtkleur | Groen |
| Straat | Voorburggracht 173 |
| Postcodeplaats | 1722GD ZUID-SCHARWOUDE |
| Telefoon | +31 612521229 |
| secretaris-bol@outlook.com | |