| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 175015 |
| Wedstijdnummerintern | 20298161 |
| Veldnaam | veld 3 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-5 |
| Uitteam | VV Egmond O23-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | VV Egmond |
| Code | TFNJ37P |
| Website | http://www.vvegmond.nl |
| Shirtkleur | Donkerblauw |
| Straat | Zandweg 1 |
| Postcodeplaats | 1934BJ EGMOND AAN DEN HOEF |
| Telefoon | 06-22528525 |
| secretariaat@vvegmond.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 175015 |
| Wedstijdnummerintern | 20298161 |
| Veldnaam | veld 3 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-5 |
| Uitteam | VV Egmond O23-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | VV Egmond |
| Code | TFNJ37P |
| Website | http://www.vvegmond.nl |
| Shirtkleur | Donkerblauw |
| Straat | Zandweg 1 |
| Postcodeplaats | 1934BJ EGMOND AAN DEN HOEF |
| Telefoon | 06-22528525 |
| secretariaat@vvegmond.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 175015 |
| Wedstijdnummerintern | 20298161 |
| Veldnaam | veld 3 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-5 |
| Uitteam | VV Egmond O23-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | VV Egmond |
| Code | TFNJ37P |
| Website | http://www.vvegmond.nl |
| Shirtkleur | Donkerblauw |
| Straat | Zandweg 1 |
| Postcodeplaats | 1934BJ EGMOND AAN DEN HOEF |
| Telefoon | 06-22528525 |
| secretariaat@vvegmond.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 175015 |
| Wedstijdnummerintern | 20298161 |
| Veldnaam | veld 3 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | 1e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-05-09 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0377 Onder 23 (voorjaarsreeks) |
| Poule | 01 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-5 |
| Uitteam | VV Egmond O23-1 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | VV Egmond |
| Code | TFNJ37P |
| Website | http://www.vvegmond.nl |
| Shirtkleur | Donkerblauw |
| Straat | Zandweg 1 |
| Postcodeplaats | 1934BJ EGMOND AAN DEN HOEF |
| Telefoon | 06-22528525 |
| secretariaat@vvegmond.nl | |