| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 169783 |
| Wedstijdnummerintern | 20292929 |
| Veldnaam | veld 4 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 4 |
| Uitscore-regulier | 4 |
| Klasse | 3e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:50 |
| Duur | 70 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Poule | 02 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO14-5 |
| Uitteam | George st JO14-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Waal, Milan (Scheidsrechter), Boer, Erwin de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | George st |
| Code | BBFW41P |
| Website | http://voetbal.rksvstgeorge.nl |
| Shirtkleur | Rood |
| Straat | Dokter Bloemstraat 69 |
| Postcodeplaats | 1641LN SPIERDIJK |
| secretaris@rksvstgeorge.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 169783 |
| Wedstijdnummerintern | 20292929 |
| Veldnaam | veld 4 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 4 |
| Uitscore-regulier | 4 |
| Klasse | 3e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:50 |
| Duur | 70 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Poule | 02 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO14-5 |
| Uitteam | George st JO14-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Waal, Milan (Scheidsrechter), Boer, Erwin de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | George st |
| Code | BBFW41P |
| Website | http://voetbal.rksvstgeorge.nl |
| Shirtkleur | Rood |
| Straat | Dokter Bloemstraat 69 |
| Postcodeplaats | 1641LN SPIERDIJK |
| secretaris@rksvstgeorge.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 169783 |
| Wedstijdnummerintern | 20292929 |
| Veldnaam | veld 4 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 4 |
| Uitscore-regulier | 4 |
| Klasse | 3e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:50 |
| Duur | 70 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Poule | 02 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO14-5 |
| Uitteam | George st JO14-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Waal, Milan (Scheidsrechter), Boer, Erwin de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | George st |
| Code | BBFW41P |
| Website | http://voetbal.rksvstgeorge.nl |
| Shirtkleur | Rood |
| Straat | Dokter Bloemstraat 69 |
| Postcodeplaats | 1641LN SPIERDIJK |
| secretaris@rksvstgeorge.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 169783 |
| Wedstijdnummerintern | 20292929 |
| Veldnaam | veld 4 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 4 |
| Uitscore-regulier | 4 |
| Klasse | 3e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:50 |
| Duur | 70 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0391 Onder 14 (3e fase) |
| Poule | 02 |
| Thuisteam | Volendam (rkav) JO14-5 |
| Uitteam | George st JO14-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Waal, Milan (Scheidsrechter), Boer, Erwin de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | George st |
| Code | BBFW41P |
| Website | http://voetbal.rksvstgeorge.nl |
| Shirtkleur | Rood |
| Straat | Dokter Bloemstraat 69 |
| Postcodeplaats | 1641LN SPIERDIJK |
| secretaris@rksvstgeorge.nl | |