| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 166317 |
| Wedstijdnummerintern | 20289463 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Hoofdklasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 08:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 105 |
| Thuisteam | Diemen sv. JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Schroeijers, Astrid (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Diemen |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Plaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportlaan+13,+1111PX,+DIEMEN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Diemen sv. |
| Code | BBDB49G |
| Website | http://www.svdiemen.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit gestreept |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Postcodeplaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| secretariaat@svdiemen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 166317 |
| Wedstijdnummerintern | 20289463 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Hoofdklasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 08:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 105 |
| Thuisteam | Diemen sv. JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Schroeijers, Astrid (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Diemen |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Plaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportlaan+13,+1111PX,+DIEMEN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Diemen sv. |
| Code | BBDB49G |
| Website | http://www.svdiemen.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit gestreept |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Postcodeplaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| secretariaat@svdiemen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 166317 |
| Wedstijdnummerintern | 20289463 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Hoofdklasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 08:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 105 |
| Thuisteam | Diemen sv. JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Schroeijers, Astrid (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Diemen |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Plaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportlaan+13,+1111PX,+DIEMEN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Diemen sv. |
| Code | BBDB49G |
| Website | http://www.svdiemen.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit gestreept |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Postcodeplaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| secretariaat@svdiemen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 166317 |
| Wedstijdnummerintern | 20289463 |
| Veldnaam | veld 3 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Hoofdklasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 08:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 105 |
| Thuisteam | Diemen sv. JO11-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Schroeijers, Astrid (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Diemen |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Plaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportlaan+13,+1111PX,+DIEMEN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Diemen sv. |
| Code | BBDB49G |
| Website | http://www.svdiemen.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit gestreept |
| Straat | Sportlaan 13 |
| Postcodeplaats | 1111PX DIEMEN |
| Telefoon | 020-6992048 |
| secretariaat@svdiemen.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |