| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 162748 |
| Wedstijdnummerintern | 20285894 |
| Veldnaam | 21-veld 2-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 11 |
| Uitscore-regulier | 11 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 294 MO17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:00 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 294 MO17 (3e fase) |
| Poule | 06 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv MO17-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) MO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Amrani, Abdurrehim el (Scheidsrechter), Abma, Peter (Assistent-scheidsrechter), George, Kiani (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 162748 |
| Wedstijdnummerintern | 20285894 |
| Veldnaam | 21-veld 2-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 11 |
| Uitscore-regulier | 11 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 294 MO17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:00 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 294 MO17 (3e fase) |
| Poule | 06 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv MO17-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) MO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Amrani, Abdurrehim el (Scheidsrechter), Abma, Peter (Assistent-scheidsrechter), George, Kiani (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 162748 |
| Wedstijdnummerintern | 20285894 |
| Veldnaam | 21-veld 2-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 11 |
| Uitscore-regulier | 11 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 294 MO17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:00 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 294 MO17 (3e fase) |
| Poule | 06 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv MO17-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) MO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Amrani, Abdurrehim el (Scheidsrechter), Abma, Peter (Assistent-scheidsrechter), George, Kiani (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 162748 |
| Wedstijdnummerintern | 20285894 |
| Veldnaam | 21-veld 2-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 11 |
| Uitscore-regulier | 11 |
| Klasse | 2e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 294 MO17 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:00 |
| Duur | 80 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 294 MO17 (3e fase) |
| Poule | 06 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv MO17-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) MO17-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Amrani, Abdurrehim el (Scheidsrechter), Abma, Peter (Assistent-scheidsrechter), George, Kiani (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |