| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 152732 |
| Wedstijdnummerintern | 20275876 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Uitscore | 7 |
| Uitscore-regulier | 7 |
| Klasse | 4e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 15 |
| Thuisteam | Jisp JO11-1JM |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-8 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Nieland, Didier (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Jisp |
| Straat | Dorpsstraat 135 |
| Plaats | 1546LH JISP |
| Telefoon | 075-6424414 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Dorpsstraat+135,+1546LH,+JISP,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Jisp |
| Code | BBFW47V |
| Website | https://vvjisp.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit |
| Straat | Weiver 34 |
| Postcodeplaats | 1546LB JISP |
| Telefoon | 0623402772 |
| bestuur@vvjisp.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 152732 |
| Wedstijdnummerintern | 20275876 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Uitscore | 7 |
| Uitscore-regulier | 7 |
| Klasse | 4e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 15 |
| Thuisteam | Jisp JO11-1JM |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-8 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Nieland, Didier (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Jisp |
| Straat | Dorpsstraat 135 |
| Plaats | 1546LH JISP |
| Telefoon | 075-6424414 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Dorpsstraat+135,+1546LH,+JISP,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Jisp |
| Code | BBFW47V |
| Website | https://vvjisp.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit |
| Straat | Weiver 34 |
| Postcodeplaats | 1546LB JISP |
| Telefoon | 0623402772 |
| bestuur@vvjisp.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 152732 |
| Wedstijdnummerintern | 20275876 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Uitscore | 7 |
| Uitscore-regulier | 7 |
| Klasse | 4e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 15 |
| Thuisteam | Jisp JO11-1JM |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-8 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Nieland, Didier (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Jisp |
| Straat | Dorpsstraat 135 |
| Plaats | 1546LH JISP |
| Telefoon | 075-6424414 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Dorpsstraat+135,+1546LH,+JISP,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Jisp |
| Code | BBFW47V |
| Website | https://vvjisp.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit |
| Straat | Weiver 34 |
| Postcodeplaats | 1546LB JISP |
| Telefoon | 0623402772 |
| bestuur@vvjisp.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 152732 |
| Wedstijdnummerintern | 20275876 |
| Veldnaam | veld 2 A |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Uitscore | 7 |
| Uitscore-regulier | 7 |
| Klasse | 4e klasse (3e fase) |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 09:30 |
| Duur | 60 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0270 Onder 11 (3e fase) |
| Poule | 15 |
| Thuisteam | Jisp JO11-1JM |
| Uitteam | Volendam (rkav) JO11-8 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Nieland, Didier (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Jisp |
| Straat | Dorpsstraat 135 |
| Plaats | 1546LH JISP |
| Telefoon | 075-6424414 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Dorpsstraat+135,+1546LH,+JISP,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Jisp |
| Code | BBFW47V |
| Website | https://vvjisp.nl |
| Shirtkleur | Blauw/Wit |
| Straat | Weiver 34 |
| Postcodeplaats | 1546LB JISP |
| Telefoon | 0623402772 |
| bestuur@vvjisp.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |