| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7859 |
| Wedstijdnummerintern | 20272618 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Uitteam | Quick O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoekstra, Jan-Gerben (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Smit, Samuel (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Quick |
| Code | BBGZ35E |
| Website | https://www.quick.nl/ |
| Shirtkleur | marineblauw |
| Straat | Daal en Bergselaan 56 Q |
| Postcodeplaats | 2565AG 'S-GRAVENHAGE |
| Telefoon | 06-22330331 |
| bestuur@quick.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7859 |
| Wedstijdnummerintern | 20272618 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Uitteam | Quick O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoekstra, Jan-Gerben (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Smit, Samuel (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Quick |
| Code | BBGZ35E |
| Website | https://www.quick.nl/ |
| Shirtkleur | marineblauw |
| Straat | Daal en Bergselaan 56 Q |
| Postcodeplaats | 2565AG 'S-GRAVENHAGE |
| Telefoon | 06-22330331 |
| bestuur@quick.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7859 |
| Wedstijdnummerintern | 20272618 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Uitteam | Quick O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoekstra, Jan-Gerben (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Smit, Samuel (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Quick |
| Code | BBGZ35E |
| Website | https://www.quick.nl/ |
| Shirtkleur | marineblauw |
| Straat | Daal en Bergselaan 56 Q |
| Postcodeplaats | 2565AG 'S-GRAVENHAGE |
| Telefoon | 06-22330331 |
| bestuur@quick.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7859 |
| Wedstijdnummerintern | 20272618 |
| Veldnaam | veld 7 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:15 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Uitteam | Quick O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Hoekstra, Jan-Gerben (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Smit, Samuel (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Quick |
| Code | BBGZ35E |
| Website | https://www.quick.nl/ |
| Shirtkleur | marineblauw |
| Straat | Daal en Bergselaan 56 Q |
| Postcodeplaats | 2565AG 'S-GRAVENHAGE |
| Telefoon | 06-22330331 |
| bestuur@quick.nl | |