| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7656 |
| Wedstijdnummerintern | 20272415 |
| Veldnaam | veld 1 (A) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ADO '20 O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Vries, Mario de (Scheidsrechter), Soet, Ruud de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark De Vlotter |
| Straat | Oosterweg 4 C |
| Plaats | 1968KM HEEMSKERK |
| Telefoon | 0251-244534 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oosterweg+4,+1968KM,+HEEMSKERK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ADO '20 |
| Code | BBFW04C |
| Website | http://www.ado20.nl |
| Shirtkleur | BlauwWit |
| Straat | Postbus 125 |
| Postcodeplaats | 1960AC HEEMSKERK |
| secretaris@ado20.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7656 |
| Wedstijdnummerintern | 20272415 |
| Veldnaam | veld 1 (A) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ADO '20 O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Vries, Mario de (Scheidsrechter), Soet, Ruud de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark De Vlotter |
| Straat | Oosterweg 4 C |
| Plaats | 1968KM HEEMSKERK |
| Telefoon | 0251-244534 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oosterweg+4,+1968KM,+HEEMSKERK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ADO '20 |
| Code | BBFW04C |
| Website | http://www.ado20.nl |
| Shirtkleur | BlauwWit |
| Straat | Postbus 125 |
| Postcodeplaats | 1960AC HEEMSKERK |
| secretaris@ado20.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7656 |
| Wedstijdnummerintern | 20272415 |
| Veldnaam | veld 1 (A) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ADO '20 O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Vries, Mario de (Scheidsrechter), Soet, Ruud de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark De Vlotter |
| Straat | Oosterweg 4 C |
| Plaats | 1968KM HEEMSKERK |
| Telefoon | 0251-244534 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oosterweg+4,+1968KM,+HEEMSKERK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ADO '20 |
| Code | BBFW04C |
| Website | http://www.ado20.nl |
| Shirtkleur | BlauwWit |
| Straat | Postbus 125 |
| Postcodeplaats | 1960AC HEEMSKERK |
| secretaris@ado20.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7656 |
| Wedstijdnummerintern | 20272415 |
| Veldnaam | veld 1 (A) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 2 |
| Thuisscore-regulier | 2 |
| Uitscore | 3 |
| Uitscore-regulier | 3 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-14 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ADO '20 O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Vries, Mario de (Scheidsrechter), Soet, Ruud de (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark De Vlotter |
| Straat | Oosterweg 4 C |
| Plaats | 1968KM HEEMSKERK |
| Telefoon | 0251-244534 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Oosterweg+4,+1968KM,+HEEMSKERK,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ADO '20 |
| Code | BBFW04C |
| Website | http://www.ado20.nl |
| Shirtkleur | BlauwWit |
| Straat | Postbus 125 |
| Postcodeplaats | 1960AC HEEMSKERK |
| secretaris@ado20.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |