| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7576 |
| Wedstijdnummerintern | 20272335 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 1 |
| Uitscore-regulier | 1 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ARC O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Oskam, Floris (Scheidsrechter), Rijswijk, Gerard van (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Zegersloot |
| Straat | Olympiaweg 6 |
| Plaats | 2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 0172-472770 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Olympiaweg+6,+2406LG,+ALPHEN AAN DEN RIJN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ARC |
| Code | BBGX00U |
| Website | https://www.svarc.nl |
| Shirtkleur | zwart |
| Straat | Stellingmolen 75 |
| Postcodeplaats | 2406KR ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 06 - 20427484 |
| ceesjanvanleeuwen@svarc.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7576 |
| Wedstijdnummerintern | 20272335 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 1 |
| Uitscore-regulier | 1 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ARC O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Oskam, Floris (Scheidsrechter), Rijswijk, Gerard van (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Zegersloot |
| Straat | Olympiaweg 6 |
| Plaats | 2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 0172-472770 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Olympiaweg+6,+2406LG,+ALPHEN AAN DEN RIJN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ARC |
| Code | BBGX00U |
| Website | https://www.svarc.nl |
| Shirtkleur | zwart |
| Straat | Stellingmolen 75 |
| Postcodeplaats | 2406KR ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 06 - 20427484 |
| ceesjanvanleeuwen@svarc.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7576 |
| Wedstijdnummerintern | 20272335 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 1 |
| Uitscore-regulier | 1 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ARC O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Oskam, Floris (Scheidsrechter), Rijswijk, Gerard van (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Zegersloot |
| Straat | Olympiaweg 6 |
| Plaats | 2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 0172-472770 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Olympiaweg+6,+2406LG,+ALPHEN AAN DEN RIJN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ARC |
| Code | BBGX00U |
| Website | https://www.svarc.nl |
| Shirtkleur | zwart |
| Straat | Stellingmolen 75 |
| Postcodeplaats | 2406KR ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 06 - 20427484 |
| ceesjanvanleeuwen@svarc.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 7576 |
| Wedstijdnummerintern | 20272335 |
| Veldnaam | veld 2 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 1 |
| Thuisscore-regulier | 1 |
| Uitscore | 1 |
| Uitscore-regulier | 1 |
| Klasse | Divisie 1 |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | O23A Landelijk Onder 23 (voorjaar A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | ARC O23-1 |
| Uitteam | Volendam (rkav) O23-1 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Oskam, Floris (Scheidsrechter), Rijswijk, Gerard van (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Zegersloot |
| Straat | Olympiaweg 6 |
| Plaats | 2406LG ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 0172-472770 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Olympiaweg+6,+2406LG,+ALPHEN AAN DEN RIJN,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | ARC |
| Code | BBGX00U |
| Website | https://www.svarc.nl |
| Shirtkleur | zwart |
| Straat | Stellingmolen 75 |
| Postcodeplaats | 2406KR ALPHEN AAN DEN RIJN |
| Telefoon | 06 - 20427484 |
| ceesjanvanleeuwen@svarc.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |