| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 26884 |
| Wedstijdnummerintern | 19823538 |
| Veldnaam | 20-veld 1-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Klasse | 4e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 16:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Poule | 05 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv 4 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 6 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Eryigit, Ali (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 26884 |
| Wedstijdnummerintern | 19823538 |
| Veldnaam | 20-veld 1-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Klasse | 4e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 16:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Poule | 05 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv 4 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 6 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Eryigit, Ali (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 26884 |
| Wedstijdnummerintern | 19823538 |
| Veldnaam | 20-veld 1-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Klasse | 4e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 16:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Poule | 05 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv 4 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 6 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Eryigit, Ali (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 26884 |
| Wedstijdnummerintern | 19823538 |
| Veldnaam | 20-veld 1-Zeeburgia |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 3 |
| Thuisscore-regulier | 3 |
| Klasse | 4e klasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Categorie | B |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 16:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
| Poule | 05 |
| Thuisteam | Zeeburgia avv 4 |
| Uitteam | Volendam (rkav) 6 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Eryigit, Ali (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middenmeer |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Plaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020-6942741 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Kruislaan+244,+1098SM,+AMSTERDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Zeeburgia avv |
| Code | BBCZ42K |
| Website | http://www.zeeburgia.nl |
| Shirtkleur | Wit |
| Straat | Kruislaan 244 |
| Postcodeplaats | 1098SM AMSTERDAM |
| Telefoon | 020 6942741 |
| wedstrijdsecretaris@zeeburgia.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |