| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10696 |
| Wedstijdnummerintern | 19807349 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | AFC Ajax 2 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | AFC Ajax |
| Code | BBCY229 |
| Website | http://www.ajax.nl |
| Shirtkleur | Wit/rood |
| Straat | Borchlandweg 16 |
| Postcodeplaats | 1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT |
| Telefoon | 088 183 1900 |
| planning@ajax.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10696 |
| Wedstijdnummerintern | 19807349 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | AFC Ajax 2 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | AFC Ajax |
| Code | BBCY229 |
| Website | http://www.ajax.nl |
| Shirtkleur | Wit/rood |
| Straat | Borchlandweg 16 |
| Postcodeplaats | 1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT |
| Telefoon | 088 183 1900 |
| planning@ajax.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10696 |
| Wedstijdnummerintern | 19807349 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | AFC Ajax 2 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | AFC Ajax |
| Code | BBCY229 |
| Website | http://www.ajax.nl |
| Shirtkleur | Wit/rood |
| Straat | Borchlandweg 16 |
| Postcodeplaats | 1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT |
| Telefoon | 088 183 1900 |
| planning@ajax.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 10696 |
| Wedstijdnummerintern | 19807349 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-16 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 11:45 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat) |
| Poule | A |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 2 |
| Uitteam | AFC Ajax 2 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | AFC Ajax |
| Code | BBCY229 |
| Website | http://www.ajax.nl |
| Shirtkleur | Wit/rood |
| Straat | Borchlandweg 16 |
| Postcodeplaats | 1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT |
| Telefoon | 088 183 1900 |
| planning@ajax.nl | |