| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 1868 |
| Wedstijdnummerintern | 19601476 |
| Veldnaam | De Opperdam veld 2 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Thuisscore | 5 |
| Thuisscore-regulier | 5 |
| Uitscore | 2 |
| Uitscore-regulier | 2 |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 1211 Mannen Futsal |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-06 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 21:05 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | 1211 Mannen Futsal |
| Poule | B |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 3 |
| Uitteam | zvv Amersfoortse Boys 2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Opperdam, de |
| Straat | Heideweg 4 |
| Plaats | 1132DA VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-369189 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Heideweg+4,+1132DA,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | zvv Amersfoortse Boys |
| Code | QLCC09V |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Lijsterstraat 9 |
| Postcodeplaats | 3815DS AMERSFOORT |
| Telefoon | 06-42880486 |
| zvvamersfoortseboys@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 1868 |
| Wedstijdnummerintern | 19601476 |
| Veldnaam | De Opperdam veld 2 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Thuisscore | 5 |
| Thuisscore-regulier | 5 |
| Uitscore | 2 |
| Uitscore-regulier | 2 |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 1211 Mannen Futsal |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-06 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 21:05 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | 1211 Mannen Futsal |
| Poule | B |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 3 |
| Uitteam | zvv Amersfoortse Boys 2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Opperdam, de |
| Straat | Heideweg 4 |
| Plaats | 1132DA VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-369189 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Heideweg+4,+1132DA,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | zvv Amersfoortse Boys |
| Code | QLCC09V |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Lijsterstraat 9 |
| Postcodeplaats | 3815DS AMERSFOORT |
| Telefoon | 06-42880486 |
| zvvamersfoortseboys@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 1868 |
| Wedstijdnummerintern | 19601476 |
| Veldnaam | De Opperdam veld 2 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Thuisscore | 5 |
| Thuisscore-regulier | 5 |
| Uitscore | 2 |
| Uitscore-regulier | 2 |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 1211 Mannen Futsal |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-06 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 21:05 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | 1211 Mannen Futsal |
| Poule | B |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 3 |
| Uitteam | zvv Amersfoortse Boys 2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Opperdam, de |
| Straat | Heideweg 4 |
| Plaats | 1132DA VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-369189 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Heideweg+4,+1132DA,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | zvv Amersfoortse Boys |
| Code | QLCC09V |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Lijsterstraat 9 |
| Postcodeplaats | 3815DS AMERSFOORT |
| Telefoon | 06-42880486 |
| zvvamersfoortseboys@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 1868 |
| Wedstijdnummerintern | 19601476 |
| Veldnaam | De Opperdam veld 2 |
| Veldlocatie | Futsal |
| Thuisscore | 5 |
| Thuisscore-regulier | 5 |
| Uitscore | 2 |
| Uitscore-regulier | 2 |
| Klasse | Hoofdklasse |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 1211 Mannen Futsal |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-06 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 21:05 |
| Duur | 50 |
| Speltype | Futsal |
| Aanduiding | 1211 Mannen Futsal |
| Poule | B |
| Thuisteam | Volendam (rkav) 3 |
| Uitteam | zvv Amersfoortse Boys 2 |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Afgeschermd, (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Opperdam, de |
| Straat | Heideweg 4 |
| Plaats | 1132DA VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-369189 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Heideweg+4,+1132DA,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | zvv Amersfoortse Boys |
| Code | QLCC09V |
| Shirtkleur | blauw |
| Straat | Lijsterstraat 9 |
| Postcodeplaats | 3815DS AMERSFOORT |
| Telefoon | 06-42880486 |
| zvvamersfoortseboys@gmail.com | |