| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 187 |
| Wedstijdnummerintern | 19587616 |
| Veldnaam | veld 1 (1e niet thuis, 1 wds om 10:30uur) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 15:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | Rijnsburgse Boys |
| Uitteam | RKAV Volendam |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Brito Roque, Sander de (Scheidsrechter), Bronsvoort, Wim (Vierde official), Westenberg, Roy (Assistent-scheidsrechter), Otten, Patrick (Assistent-scheidsrechter) |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 1 |
| Uit | 12 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middelmors |
| Straat | Noordwijkerweg 53 A |
| Plaats | 2231NJ RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Noordwijkerweg+53,+2231NJ,+RIJNSBURG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Rijnsburgse Boys |
| Code | BBGX273 |
| Website | http://www.rijnsburgseboys.nl |
| Shirtkleur | geel/zwart verticaal |
| Straat | Postbus 127 |
| Postcodeplaats | 2230AC RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| secretaris@rijnsburgseboys.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 187 |
| Wedstijdnummerintern | 19587616 |
| Veldnaam | veld 1 (1e niet thuis, 1 wds om 10:30uur) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 15:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | Rijnsburgse Boys |
| Uitteam | RKAV Volendam |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Brito Roque, Sander de (Scheidsrechter), Bronsvoort, Wim (Vierde official), Westenberg, Roy (Assistent-scheidsrechter), Otten, Patrick (Assistent-scheidsrechter) |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 1 |
| Uit | 12 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middelmors |
| Straat | Noordwijkerweg 53 A |
| Plaats | 2231NJ RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Noordwijkerweg+53,+2231NJ,+RIJNSBURG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Rijnsburgse Boys |
| Code | BBGX273 |
| Website | http://www.rijnsburgseboys.nl |
| Shirtkleur | geel/zwart verticaal |
| Straat | Postbus 127 |
| Postcodeplaats | 2230AC RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| secretaris@rijnsburgseboys.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 187 |
| Wedstijdnummerintern | 19587616 |
| Veldnaam | veld 1 (1e niet thuis, 1 wds om 10:30uur) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 15:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | Rijnsburgse Boys |
| Uitteam | RKAV Volendam |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Brito Roque, Sander de (Scheidsrechter), Bronsvoort, Wim (Vierde official), Westenberg, Roy (Assistent-scheidsrechter), Otten, Patrick (Assistent-scheidsrechter) |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 1 |
| Uit | 12 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middelmors |
| Straat | Noordwijkerweg 53 A |
| Plaats | 2231NJ RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Noordwijkerweg+53,+2231NJ,+RIJNSBURG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Rijnsburgse Boys |
| Code | BBGX273 |
| Website | http://www.rijnsburgseboys.nl |
| Shirtkleur | geel/zwart verticaal |
| Straat | Postbus 127 |
| Postcodeplaats | 2230AC RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| secretaris@rijnsburgseboys.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 187 |
| Wedstijdnummerintern | 19587616 |
| Veldnaam | veld 1 (1e niet thuis, 1 wds om 10:30uur) |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 7 |
| Thuisscore-regulier | 7 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-05-23 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 15:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | Rijnsburgse Boys |
| Uitteam | RKAV Volendam |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Brito Roque, Sander de (Scheidsrechter), Bronsvoort, Wim (Vierde official), Westenberg, Roy (Assistent-scheidsrechter), Otten, Patrick (Assistent-scheidsrechter) |
| Kleedkamers | |
| Thuis | 1 |
| Uit | 12 |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Middelmors |
| Straat | Noordwijkerweg 53 A |
| Plaats | 2231NJ RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Noordwijkerweg+53,+2231NJ,+RIJNSBURG,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Rijnsburgse Boys |
| Code | BBGX273 |
| Website | http://www.rijnsburgseboys.nl |
| Shirtkleur | geel/zwart verticaal |
| Straat | Postbus 127 |
| Postcodeplaats | 2230AC RIJNSBURG |
| Telefoon | 071-4021506 |
| secretaris@rijnsburgseboys.nl | |
| Uitteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |