| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 149 |
| Wedstijdnummerintern | 19587578 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | RKAV Volendam |
| Uitteam | Excelsior M |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Rouwenhorst, Milan (Vierde official), Sahiner, Bilal (Assistent-scheidsrechter), Oppedijk, Nick (Assistent-scheidsrechter), Smit, Stan (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Excelsior M. |
| Code | BBDZ41Q |
| Website | http://www.excelsiormaassluis.nl |
| Shirtkleur | rood-wit-blauw gebiest |
| Straat | Postbus 267 |
| Postcodeplaats | 3140AG MAASSLUIS |
| Telefoon | 010-5917012 |
| wedstrijdzaken@excelsiormaassluis.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 149 |
| Wedstijdnummerintern | 19587578 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | RKAV Volendam |
| Uitteam | Excelsior M |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Rouwenhorst, Milan (Vierde official), Sahiner, Bilal (Assistent-scheidsrechter), Oppedijk, Nick (Assistent-scheidsrechter), Smit, Stan (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Excelsior M. |
| Code | BBDZ41Q |
| Website | http://www.excelsiormaassluis.nl |
| Shirtkleur | rood-wit-blauw gebiest |
| Straat | Postbus 267 |
| Postcodeplaats | 3140AG MAASSLUIS |
| Telefoon | 010-5917012 |
| wedstrijdzaken@excelsiormaassluis.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 149 |
| Wedstijdnummerintern | 19587578 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | RKAV Volendam |
| Uitteam | Excelsior M |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Rouwenhorst, Milan (Vierde official), Sahiner, Bilal (Assistent-scheidsrechter), Oppedijk, Nick (Assistent-scheidsrechter), Smit, Stan (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Excelsior M. |
| Code | BBDZ41Q |
| Website | http://www.excelsiormaassluis.nl |
| Shirtkleur | rood-wit-blauw gebiest |
| Straat | Postbus 267 |
| Postcodeplaats | 3140AG MAASSLUIS |
| Telefoon | 010-5917012 |
| wedstrijdzaken@excelsiormaassluis.nl | |
| Wedstrijdinformatie | |
|---|---|
| Wedstrijdnummer | 149 |
| Wedstijdnummerintern | 19587578 |
| Veldnaam | veld 1 |
| Veldlocatie | Veld |
| Thuisscore | 4 |
| Thuisscore-regulier | 4 |
| Klasse | 2e divisie |
| Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
| Competitietype | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Categorie | A |
| Wedstrijddatum | 2026-03-07 |
| Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
| Duur | 90 |
| Speltype | Veld |
| Aanduiding | 0099 Mannen Zaterdag/Zondag (landelijk A-cat) |
| Poule | 2e divisie |
| Thuisteam | RKAV Volendam |
| Uitteam | Excelsior M |
| Matchofficials | |
| Scheidsrechters | Rouwenhorst, Milan (Vierde official), Sahiner, Bilal (Assistent-scheidsrechter), Oppedijk, Nick (Assistent-scheidsrechter), Smit, Stan (Scheidsrechter) |
| Accommodatie | |
| Naam | Sportpark Volendam |
| Straat | Julianaweg 3 A |
| Plaats | 1131CX VOLENDAM |
| Telefoon | 0299-364164 |
| Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
| Thuisteam | |
| Naam | Volendam (rkav) |
| Code | BBFX23Q |
| Website | http://www.rkav-volendam.nl |
| Shirtkleur | Oranje |
| Straat | Postbus 198 |
| Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
| Telefoon | 0645406387 |
| rkav.secretaris@gmail.com | |
| Uitteam | |
| Naam | Excelsior M. |
| Code | BBDZ41Q |
| Website | http://www.excelsiormaassluis.nl |
| Shirtkleur | rood-wit-blauw gebiest |
| Straat | Postbus 267 |
| Postcodeplaats | 3140AG MAASSLUIS |
| Telefoon | 010-5917012 |
| wedstrijdzaken@excelsiormaassluis.nl | |