RKAV Volendam Zaal heeft een zevende wedstrijd aan de ongeslagens status mogen toevoegen. In Sporthal de Opperdam werd met 4 - 3 gewonnen van Heracles Almelo.
Koploper RKAV Volendam begon sterk aan de wedstrijd. Mooie aanvallen werden goed afgerond door Nabil Akazoun (2x), terwijl Sam Schokker het eindstation was van een uitstekend opgezette aanval. Zo ging Volendam met een verdiende 3 - 0 voorsprong de rust in.


Na rust was het lange tijd wachten op spektakel. Pas na acht minuten wist Heracles Almelo de 3 - 1 te maken, waardoor de spanning weer terugkwam in de wedstrijd. Lang kon Heracles daar echter niet van genieten, want Rijk Schilder haalde uit een intrap verwoestend uit en bracht de marge weer op drie.
In de slotfase werd het alsnog billenknijpen. Heracles speelde de laatste minuten met een meevoetballende keeper en dat had effect. Met nog 40 seconden op de klok en een stand van 4 - 3 bonkte Heracles nadrukkelijk op de deur bij de Volendammers. Die deur bleef echter gesloten, waardoor Volendam standhield en de punten binnenshuis hield. Komende week is RKAV Volendam vrij. Over twee weken speelt de ploeg thuis tegen nummer twee HZV.

Verslag Marco Muhren
Foto's Cornell Tol