RKAV Volendam heeft zijn meerdere moeten erkennen bij Quick Boys. De huidige nummer twee van de Tweede Divisie won met 1 - 0 dankzij een goal van Levi van Duijn.
De thuisploeg begon gevaarlijk aan het duel. Lukas Hamann kreeg zelfs al na twee minuten een kansje, maar raakte de bal verkeerd: ongevaarlijk dus. Ook Daan Steur mocht al vroeg uithalen, maar mikte naast. Vanuit Roy Tol kwam de nodige dreiging, toen hij een steekbal richting Nick Runderkamp en Patrick Plugboer stuurde, maar beide heren kregen hun voet niet tegen het leer. Even later haalde Quick Boys aanvoerder Luka Prljic uit. Een lastige zwabberbal werd richting Dominique Witte gelanceerd, maar de sluitpost kon redding brengen.

Na tien minuten zette Runderkamp sluitpost Lars Jansen onder druk en veroverde zelfs balbezit. De Volendammer hoopte Plugboer te bedienen, maar de spits kwam te laat om een kans te creëren. De eerste helft vorderde en beide ploegen deelden speldenprikjes uit. Tot plots Tren Drexhage 1-op-1 kwam met Witte. De spits van de Katwijkers kwam richting de zestien stormen, maar Witte dook richting de bal en plukte deze voor zijn voeten weg. Vlak voor rust kregen de Volendammers een mooie kans, uit een geweldige, voetballende wijze. Plugboer veroverde balbezit op het middenveld en speelde Pieter Kroon in. De middenvelder bediende Daan van Baarsen, die op zijn beurt Tom Smit wegstuurde. De linksback wilde uithalen, maar uiteindelijk ging Katwijker Sem Kroon er als winnaar vandoor. Zo gingen beide ploegen met de brilstand richting de kleedkamer.
De Volendammers begonnen het tweede bedrijf fel. Zoekend naar het doel van de tegenstander kwamen zij via Roy Tol en Runderkamp regelmatig dicht bij de openingstreffer. Zo volleerde Runderkamp, maar mikte naast. Ook Van Baarsen had de mogelijkheid, maar zag zijn schot ook naast gaan.
Toch werd, ondanks de overhand van de Volendammers, de openingstreffer door een Katwijker gemaakt. Een indraaiend schot van Tom Noordhoff werd binnengekopt door Van Duijn en zag deze eindigen in de verre hoek: 1 - 0.

Aan Volendamse kant moest Van Baarsen plaats maken voor Jaymillio Pinas, die kort daarna een gigantische kans kreeg. De aanvaller kwam 1-op-1 met Jansen en haalde uit. Hij mikte recht op de doelman, maar zag de bal alsnog de doellijn naderen. Runderkamp stond ernaast en wilde binnen lopen, maar zag de bal via zijn arm over het doel eindigen.
De Volendammers zochten de voetballende oplossing, maar een treffer werd niet gevonden. De laatste vijf minuten gingen in, toen de Volendammers een vrije trap op de rand van de zestien kregen. Tol mikte richting Karregat, maar de mandekker kreeg zijn voet niet tegen de bal. Zo verloren de Volendammers met 1 - 0 van Quick Boys.
Na het duel van dit weekend richten de Volendammers de blik alweer op de volgende speelronde. Volgende week zaterdag staat in het Hein Koning Stadion het inhaalduel tegen De Treffers op het programma. De aftrap is om 14:30 uur.
De oorspronkelijke wedstrijd stond gepland voor zaterdag 10 januari 2026, maar kon destijds geen doorgang vinden. Vanwege aanhoudende winterse omstandigheden besloot de KNVB om dat weekend alle wedstrijden in het amateurvoetbal af te gelasten, in het belang van de veiligheid van spelers, staf en supporters. Op 4 april krijgen beide ploegen dus alsnog de kans om het duel af te werken.
Scoreverloop:
55' Levi van Duijn 1 - 0
Gele kaarten:
Stef Schokker. Tom Noordhoff en Luka Prljic (Quick Boys)
Opstelling Quick Boys: Lars Jansen; Joel van Kaam, Sem Kroon, Luka Prljic, Xander van den Berg (83. Ronny Boakye); Riley Reemnet (67. David Garden), Tom Noordhoff, Levi van Duijn (67. Jesse Reinders); Arantis Roep (88. Frank van den Bosch), Tren Drexhage (83. Leonard de Beste) en Lukas Hamann.
Opstelling RKAV Volendam: Dominique Witte; Lex Veerman, Perry Karregat, Daan Steur (82. Stef Schokker), Tom Smit; Pieter Kroon, Nick Runderkamp (67. Victor van Montfort), Daan Sier; Roy Tol, Patrick Plugboer en Daan van Baarsen (64. Jaymillio Pinas).