Welkom in het Match Center voor de wedstrijd tussen FC Eindhoven - RKAV Volendam in de Eredivisie Futsal. De wedstrijd wordt gespeeld in het Indoor Sportcentrum Eindhoven en wordt afgetrapt om 20:00 uur. In dit Match Center wordt u op de hoogte gehouden van alle relevantie informatie omtrent de wedstrijd en live updates van de wedstrijd zelf.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De zaalvoetballers van Volendam zijn er niet in geslaagd met resultaat het kermisweekend in te gaan, er werd met 9-4 verloren tegen een sterk Eindhoven.
De eerste 10 minuten ging het gelijk op, wat uiteindelijk leidde tot de 0-1 van Nabil Akazoun die koel bleef 1 op 1 met de keeper, Eindhoven beet echter snel van zich af, binnen 4 minuten stond het weer 2-1 in het voordeel van de Eindhovenaren.
De ruststand werd bereikt met 3-1, een eerste helft waarin Volendam niet kansloos was.
Het 2e bedrijf begon vol vuur, er ontstond een situatie al na 1 minuut na rust waarin een speler van Eindhoven vol doorging in duel, hij won de bal met gestrekt been en nam daarbij een Volendam-speler mee. Er werd niet gefloten en de 4-1 stond op het bord, een dwaling van het arbitrale duo. Het vervolg was een heetgebakerde 2e helft waarin overtredingen over en weer werden gemaakt. Tussendoor liep Eindhoven uit naar 9-4, met tussen de bedrijven door een rode kaart voor Volendam-speler Sem Besseling, deze was ook dubieus. Kortom een tumultueuze start van de competitie.
RKAV Volendam speelt volgende week 12 september om half 9 thuis in de opperdam tegen Fermonia Boys.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De opening van het seizoen voor de volendammer zaalvoetballers is er eentje van formaat. De "vrijdag van kermis" wordt er om 20:00 afgetrapt tegen de runner-up van afgelopen seizoen FC Eindhoven.
Volendam dat de voorbereiding winnend wist af te sluiten in Heiloo(2-7 tegen Vennewater) zag in eerdere oefenpartijen 2 spelers uitvallen met zware knieblessures.
Sterkhouder en aanvoerder Robin Bont viel in de eerste oefenwedstrijd al na luttele seconde uit met een zware knieblessure, Robin is inmiddels geopereerd aan de meniscus. Met deze blessure verdwijnt Robin hoogstwaarschijnlijk na vele jaren eredivisie van het toneel, door blessureleed is het lichaam niet meer zaalvoetbal-waardig. Een enorme tegenvaller voor het volendamse zaalvoetbal.
Ook Sam Schokker is geblesseerd geraakt aan zijn knie, maar had de meest gunstigste diagnose, hij heeft een scheurtje in zijn binnenband opgelopen, maar als alles meezit is hij in november weer te bewonderen in de Opperdam.
Zaalvoetballen op vrijdag van kermis is natuurlijk speciaal en dan heeft men overwinningen in het verleden op die dag verser in het geheugen dan verliespartijen, de laatste overwinning was een klinkende, er werd 3 jaar terug uit tegen t' veerhuys met maarliefst 2-9 gewonnen, de jongens die daar bij waren weten nog precies hoe dat smaakte. Hoe het aanstaande vrijdag af gaat lopen weten we rond de klok van 22:00, wordt het bijltjesdag of blikkendag.