KONINGSDAG 27 APRIL RKAV VOLENDAM

KONINGSDAG 27 APRIL RKAV VOLENDAM

WE MOGEN WEER!! 

Let op er zijn wat veranderingen in het schema.

Op woensdag 27 april wordt het weer groot feest op het terrein van RKAV Volendam. 

Voor al onze jeugdspelers t/m O11 worden een aantal leuke voetbalspelletjes georganiseerd. Samen met je hele team kunnen jullie je “voetbalskills” testen. Per team is er voor de winnaar een leuke prijs! Verder krijgen alle deelnemers een mooie herinneringsmedaille en wat lekkers!

 

Op veld 1 zullen ook een aantal SPRINGKUSSENS opgezet worden.

**Er is geen toezicht vanuit de RKAV, ouders zijn ZELF verantwoordelijk voor hun kind(eren)!**

De kantine is die dag geopend voor iedereen die gezellig een kopje koffie of drankje wil drinken. 

Onze vrijwilligers zullen er samen voor zorgen dat iedereen een mooie en gezellige Koningsdag beleeft.

Het programma van de spelletjes is als volgt:

Alle teams spelen een aantal verschillende spelletjes. Op onderstaand schema kun je zien wanneer je team moet beginnen. Kijk goed op het schema want er worden ook teams samen ingedeeld!! Zorg ervoor dat je een kwartier van tevoren aanwezig bent zodat de koningsdagteams zich kunnen verzamelen! Graag één vertegenwoordiger voor ieder team aanmelden in het wedstrijdsecretariaat waar dan de spelletjeslijsten zullen worden uitgedeeld.

Teams beginnen op de volgende tijden: