Deze week is de Jan Patat pupil van de week Quinn Keijzer.
Quinn Keijzer is een echte topper van de JO8-4! Deze 6-jarige kanjer staat zijn mannetje op het middenveld en laat elke wedstrijd weer zien wat hij in huis heeft. Met zijn inzet, energie en plezier is hij een belangrijke speler binnen het team.
Quinn komt uit een echte sportieve familie. Hij is het broertje van Sven en de zoon van Mark Keijzer en Sandra Stroek. Ook bap Jan Stroek, de visboer, speelt hierbij een belangrijke rol, net als opa Jack Keijzer – die volgens Quinn de allerlekkerste taartjes maakt!
Vandaag was het feest, want Quinn won met zijn team de eerste competitiewedstrijd met 5-3. Een knappe prestatie waar hij trots op mag zijn!
Zijn favoriete speler van FC Volendam is Dave Kwakman en bij RKAV Volendam kijkt hij vooral op naar ome Nick Mepper. Maar zijn grootste voorbeeld? Dat is niemand minder dan Lionel Messi.
En Quinn heeft een duidelijke droom: hij wil later profvoetballer worden. Met zijn talent en enthousiasme zit dat helemaal goed!
