De Sterkip en Beautique Elegance pakken uit bij RKAV Volendam

De Sterkip en Beautique Elegance pakken uit bij RKAV Volendam

Alle bovenbouw meiden/dames zijn bij de RKAV Volendam afgelopen week verwend met een spelerstas, gesponsord door De Sterkip en Beautique Elegance. Deze sponsoren, die qua clientele uiteraard een belangrijke verbondenheid hebben met vrouwen in ons dorp, helpen hiermee om de uniforme strakke uitstraling die we als RKAV hebben verder vorm te geven. Zowel binnen als buiten ons dorp wordt met bewondering gekeken naar ons voorkomen, we beginnen zeg maar met een 1-0 voorsprong. We hebben dat dankzij een groot aantal sponsoren behoorlijk op rit en zijn er trots op dat ook De Sterkip en Beautique Elegance zich aan de RKAV wilden verbinden en invulling hebben gegeven aan dit tassenplan.