JO19-1 zaal


Error
Messages Array
Code 4001

Volendam (rkav) JO19-1 (1222 Onder 19 Zaal (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 11 11 0 0 70 18 52 33
2 Scagha 66 JO19-1 14 9 2 3 84 43 41 29
3 FC Zaanstad JO19-1 11 8 1 2 65 39 26 25
4 HZV/Het Vennewater JO19-1 13 7 1 5 56 34 22 22
5 Volendam (rkav) JO19-1 11 7 0 4 57 39 18 21
6 asv LEBO JO19-1 12 7 0 5 55 32 23 21
7 Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 13 6 1 6 55 49 6 19
8 White Stones JO19-1 13 4 2 7 42 64 -22 14
9 f.c. Lesley Boys JO19-1 14 2 1 11 32 98 -66 7
10 Kawin JO19-1 12 2 0 10 34 73 -39 6
11 Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 12 1 0 11 27 88 -61 3

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 feb 19:30 uur Regulier FC Zaanstad JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
08 feb 20:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 Meer informatie
15 feb 19:45 uur Regulier Scagha 66 JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
22 feb 20:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - asv LEBO JO19-1 Meer informatie
08 mrt 20:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 Meer informatie
15 mrt 20:00 uur Regulier f.c. Lesley Boys JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
22 mrt 20:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-1 - HZV/Het Vennewater JO19-1 Meer informatie
29 mrt 21:00 uur Regulier asv LEBO JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-1 (1222 Onder 19 Zaal (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
25 jan asv LEBO JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 9 - 1
25 jan Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 3 - 6
25 jan Kawin JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 3 - 6
25 jan HZV/Het Vennewater JO19-1 - FC Zaanstad JO19-1 2 - 2
25 jan White Stones JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 6 - 5
18 jan Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - asv LEBO JO19-1 0 - 7
18 jan f.c. Lesley Boys JO19-1 - HZV/Het Vennewater JO19-1 0 - 5
18 jan FC Zaanstad JO19-1 - Kawin JO19-1
18 jan Scagha 66 JO19-1 - White Stones JO19-1 7 - 7
11 jan asv LEBO JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 4 - 2
11 jan f.c. Lesley Boys JO19-1 - FC Zaanstad JO19-1 5 - 9
11 jan White Stones JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 0 - 7
11 jan HZV/Het Vennewater JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 8 - 2
11 jan Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 7 - 3
14 dec FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - White Stones JO19-1 8 - 1
07 dec Volendam (rkav) JO19-1 - White Stones JO19-1 6 - 4
07 dec Kawin JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 1 - 5
07 dec Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 3 - 1
07 dec FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - asv LEBO JO19-1 2 - 1
07 dec Scagha 66 JO19-1 - HZV/Het Vennewater JO19-1 7 - 6
30 nov Kawin JO19-1 - White Stones JO19-1 2 - 3
30 nov Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 3 - 8
30 nov FC Zaanstad JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 16 - 3
30 nov Scagha 66 JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 19 - 0
23 nov asv LEBO JO19-1 - Kawin JO19-1 8 - 2
23 nov HZV/Het Vennewater JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 3 - 4
23 nov Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 0 - 8
23 nov f.c. Lesley Boys JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 1 - 6
23 nov Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - FC Zaanstad JO19-1 3 - 4

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-1 (1222 Onder 19 Zaal (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 feb 19:30 uur FC Zaanstad JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
01 feb 20:00 uur f.c. Lesley Boys JO19-1 - White Stones JO19-1 Meer informatie
01 feb 20:10 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - Kawin JO19-1 Meer informatie
01 feb 20:10 uur HZV/Het Vennewater JO19-1 - asv LEBO JO19-1 Meer informatie
01 feb 20:10 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 Meer informatie
08 feb 20:00 uur Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 Meer informatie
08 feb 20:10 uur Kawin JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 Meer informatie
08 feb 20:30 uur White Stones JO19-1 - HZV/Het Vennewater JO19-1 Meer informatie
08 feb 20:30 uur Volendam (rkav) JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 Meer informatie
08 feb 21:00 uur asv LEBO JO19-1 - FC Zaanstad JO19-1 Meer informatie
15 feb 19:45 uur Scagha 66 JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
15 feb 19:55 uur FC Zaanstad JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 Meer informatie
15 feb 20:10 uur HZV/Het Vennewater JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 Meer informatie
15 feb 20:10 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - Kawin JO19-1 Meer informatie
15 feb 21:00 uur asv LEBO JO19-1 - White Stones JO19-1 Meer informatie
22 feb 19:00 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 Meer informatie
22 feb 19:00 uur FC Zaanstad JO19-1 - Kawin JO19-1 Meer informatie
22 feb 20:10 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - White Stones JO19-1 Meer informatie
22 feb 20:30 uur Volendam (rkav) JO19-1 - asv LEBO JO19-1 Meer informatie
01 mrt 19:00 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - HZV/Het Vennewater JO19-1 Meer informatie
01 mrt 19:30 uur FC Zaanstad JO19-1 - asv LEBO JO19-1 Meer informatie
08 mrt 19:15 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 Meer informatie
08 mrt 20:00 uur Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 - asv LEBO JO19-1 Meer informatie
08 mrt 20:10 uur Kawin JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 Meer informatie
08 mrt 20:30 uur White Stones JO19-1 - FC Zaanstad JO19-1 Meer informatie
08 mrt 20:30 uur Volendam (rkav) JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 Meer informatie
15 mrt 19:55 uur FC Zaanstad JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 Meer informatie
15 mrt 20:00 uur f.c. Lesley Boys JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie
15 mrt 20:00 uur HZV/Het Vennewater JO19-1 - Kawin JO19-1 Meer informatie
15 mrt 20:10 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 Meer informatie
15 mrt 20:30 uur White Stones JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 Meer informatie
22 mrt 19:00 uur Scagha 66 JO19-1 - Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 Meer informatie
22 mrt 19:15 uur FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 - f.c. Lesley Boys JO19-1 Meer informatie
22 mrt 19:55 uur FC Zaanstad JO19-1 - Triple ThreaT/Onside Futsal JO19-1 Meer informatie
22 mrt 20:10 uur Kawin JO19-1 - asv LEBO JO19-1 Meer informatie
22 mrt 20:30 uur Volendam (rkav) JO19-1 - HZV/Het Vennewater JO19-1 Meer informatie
29 mrt 20:00 uur f.c. Lesley Boys JO19-1 - Scagha 66 JO19-1 Meer informatie
29 mrt 20:10 uur White Stones JO19-1 - Kawin JO19-1 Meer informatie
29 mrt 20:10 uur HZV/Het Vennewater JO19-1 - FC M.A.R.L.E.N.E JO19-1 Meer informatie
29 mrt 20:10 uur Zaalvoetbal Onze Gezellen JO19-1 - FC Zaanstad JO19-1 Meer informatie
29 mrt 21:00 uur asv LEBO JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie