Zaterdag 1

Zaterdag 1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 4105
Wedstijdnummerintern 17482891
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 1
Thuisscore-regulier 1
Uitscore 3
Uitscore-regulier 3
Klasse 3e divisie
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-12-09
Aanvangstijdopgemaakt 15:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Poule A
Thuisteam Kampong
Uitteam RKAV Volendam
Matchofficials
Scheidsrechters Habib, Andrew (Assistent-scheidsrechter), Koster, Martin (Assistent-scheidsrechter), Brake, Erik ter (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Maarschalkerweerd
Straat Laan van Maarschalkerweerd 1
Plaats 3585LJ UTRECHT
Telefoon 030-2541738
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Laan van Maarschalkerweerd+1,+3585LJ,+UTRECHT,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Kampong
Code BBBZ68P
Website http://www.kampongvoetbal.nl
Shirtkleur Blauw
Straat Laan van Maarschalkerweerd 14
Postcodeplaats 3585LJ UTRECHT
Telefoon 030-2541738
Email administratie@kampongvoetbal.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Excelsior 1 1 0 0 5 1 4 3
2 FC Volendam 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SC Cambuur 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FC Groningen 1 1 0 0 3 0 3 3
6 FC Utrecht 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Quick 1 1 0 0 4 2 2 3
8 FC Den Bosch 1 1 0 0 3 1 2 3
9 Go Ahead Eagles 1 1 0 0 3 1 2 3
10 De Graafschap 1 1 0 0 3 1 2 3
11 Sparta Rotterdam 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Almere City FC 1 1 0 0 2 0 2 3
13 De Treffers 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Urk 1 1 0 0 2 0 2 3
15 ADO Den Haag 1 1 0 0 3 2 1 3
16 N.E.C. 1 1 0 0 3 2 1 3
17 Katwijk 1 1 0 0 2 1 1 3
18 Spakenburg 1 1 0 0 2 1 1 3
19 VVV-Venlo 1 1 0 0 2 1 1 3
20 FC Eindhoven 1 1 0 0 1 0 1 3
21 NAC Breda 1 1 0 0 1 0 1 3
22 PEC Zwolle 1 1 0 0 1 0 1 3
23 Telstar 1 1 0 0 1 0 1 3
24 Heracles Almelo 1 0 1 0 2 2 0 1
25 Roda JC 1 0 1 0 2 2 0 1
26 Kozakken Boys 1 0 1 0 2 2 0 1
27 Vitesse 1 0 1 0 2 2 0 1
28 sc Heerenveen 1 0 1 0 2 2 0 1
29 Hoek 1 0 1 0 2 2 0 1
30 ADO '20 1 0 1 0 1 1 0 1
31 FC Emmen 1 0 1 0 1 1 0 1
32 Excelsior'31 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 Fortuna Sittard 1 0 0 1 2 3 -1 0
34 Dongen 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 TEC 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 Hercules 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 HHC Hardenberg 1 0 0 1 0 1 -1 0
39 Kon. HFC 1 0 0 1 0 1 -1 0
40 Willem II 1 0 0 1 0 1 -1 0
41 RKAV Volendam 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 GVVV 1 0 0 1 1 3 -2 0
43 Helmond Sport 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 OFC 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Rijnsburgse Boys 1 0 0 1 1 3 -2 0
46 TOP Oss 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 RKC Waalwijk 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 Staphorst 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 DEM 1 0 0 1 1 4 -3 0
50 FC Dordrecht 1 0 0 1 0 3 -3 0
51 Rijnvogels 1 0 0 1 0 3 -3 0
52 Sportlust '46 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 Harkemase Boys 1 0 0 1 1 5 -4 0
54 MVV Maastricht 1 0 0 1 1 5 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RKAV Volendam 24 15 2 7 58 35 23 47
2 IJsselmeervogels 24 14 5 5 52 29 23 47
3 Genemuiden SC 24 13 7 4 54 25 29 46
4 Sparta Nijkerk 23 13 1 9 56 40 16 40
5 Harkemase Boys 23 11 7 5 46 32 14 40
6 DOVO 24 10 7 7 42 29 13 37
7 VVSB 24 11 3 10 47 47 0 36
8 Hercules 23 10 5 8 38 29 9 35
9 HSC '21 24 9 8 7 43 38 5 35
10 Urk 24 9 7 8 38 46 -8 34
11 Rijnvogels 24 10 3 11 36 43 -7 33
12 DEM 24 9 4 11 33 39 -6 31
13 Staphorst 24 10 1 13 41 50 -9 31
14 Eemdijk 23 8 6 9 36 41 -5 30
15 Hoogeveen 24 8 3 13 32 53 -21 27
16 DVS'33 Ermelo 24 7 4 13 27 34 -7 25
17 Kampong 24 4 6 14 31 45 -14 18
18 ODIN 59 24 2 3 19 18 73 -55 9

RKAV Volendam (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Groene Ster 1 1 0 0 6 0 6 3
2 Kloetinge 1 1 0 0 6 0 6 3
3 Eemdijk 1 1 0 0 5 0 5 3
4 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 5 1 4 3
5 OJC ROSMALEN 1 1 0 0 5 1 4 3
6 Scherpenzeel 1 1 0 0 5 1 4 3
7 Unitas 1 1 0 0 4 0 4 3
8 SV Meerssen 1 1 0 0 3 0 3 3
9 Gemert 1 1 0 0 4 2 2 3
10 Nuenen 1 1 0 0 4 2 2 3
11 Westlandia 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Sparta Nijkerk 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Sportlust '46 1 1 0 0 2 0 2 3
14 RKAV Volendam 1 1 0 0 2 0 2 3
15 Hoek 1 1 0 0 3 2 1 3
16 Barendrecht 1 1 0 0 2 1 1 3
17 Hercules 1 1 0 0 2 1 1 3
18 HVCH 1 1 0 0 2 1 1 3
19 IJsselmeervogels 1 1 0 0 2 1 1 3
20 d' Olde Veste'54 1 1 1 0 0 2 1 1 3
21 Staphorst 1 1 0 0 2 1 1 3
22 DVS'33 Ermelo 1 1 0 0 1 0 1 3
23 Hoogeveen 1 1 0 0 1 0 1 3
24 Jubbega 1 1 0 1 0 3 3 0 1
25 UNA 1 0 1 0 3 3 0 1
26 VVSB 1 0 1 0 2 2 0 1
27 Rijnvogels 1 0 1 0 2 2 0 1
28 TEC 1 0 1 0 1 1 0 1
29 DOVO 1 0 1 0 1 1 0 1
30 Bon Boys 1 1 0 1 0 1 1 0 1
31 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
32 HSC '21 1 0 1 0 1 1 0 1
33 SJC 1 0 1 0 1 1 0 1
34 csv Apeldoorn 1 1 0 1 0 0 0 0 1
35 DEM 1 0 1 0 0 0 0 1
36 ODIN 59 1 0 1 0 0 0 0 1
37 XerxesDZB 1 1 0 1 0 0 0 0 1
38 SteDoCo 1 0 0 1 2 3 -1 0
39 AGB 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
40 AWC 1 0 0 1 1 2 -1 0
41 Berkum 1 0 0 1 1 2 -1 0
42 Genemuiden SC 1 0 0 1 1 2 -1 0
43 TOGB 1 0 0 1 1 2 -1 0
44 Veensche Boys 1 1 0 0 1 1 2 -1 0
45 Baronie 1 0 0 1 0 1 -1 0
46 Urk 1 0 0 1 0 1 -1 0
47 Chevremont 1 1 0 0 1 2 4 -2 0
48 Kampong 1 0 0 1 2 4 -2 0
49 Quick 1 0 0 1 1 3 -2 0
50 Nieuwkoop 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
51 ONS Sneek 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
52 Purmersteijn 1 0 0 1 0 2 -2 0
53 Avanti'31 1 1 0 0 1 0 3 -3 0
54 OSS'20 1 0 0 1 1 5 -4 0
55 SVOD'22 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
56 Zwaluw VFC 1 1 0 0 1 1 5 -4 0
57 Blauw Wit '34 1 1 0 0 1 0 4 -4 0
58 Bunde 1 1 0 0 1 0 5 -5 0
59 BOL 1 0 0 1 0 6 -6 0
60 R.K.S.V. Groen Wit 1 1 0 0 1 0 6 -6 0

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hercules 1 1 0 0 5 1 4 3
2 GVVV 1 1 0 0 5 2 3 3
3 Hoogeveen 1 1 0 0 3 0 3 3
4 RKAV Volendam 1 1 0 0 3 0 3 3
5 Sparta Nijkerk 1 1 0 0 4 2 2 3
6 DEM 1 1 0 0 3 1 2 3
7 Kon. HFC 1 1 0 0 3 1 2 3
8 OJC ROSMALEN 1 1 0 0 3 1 2 3
9 De Treffers 1 1 0 0 3 1 2 3
10 IJsselmeervogels 1 1 0 0 2 0 2 3
11 Noordwijk 1 1 0 0 2 0 2 3
12 TEC 1 1 0 0 2 0 2 3
13 Eemdijk 1 1 0 0 3 2 1 3
14 Scheveningen 1 1 0 0 2 1 1 3
15 UNA 1 1 0 0 2 1 1 3
16 Groene Ster 1 1 0 0 1 0 1 3
17 FC Lisse 1 1 0 0 1 0 1 3
18 Quick Boys 1 1 0 0 1 0 1 3
19 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 1 3
20 SJC 1 0 1 0 0 0 0 1
21 Excelsior M 1 0 1 0 0 0 0 1
22 Gemert 1 0 1 0 0 0 0 1
23 Nuenen 1 0 1 0 0 0 0 1
24 Harkemase Boys 1 0 0 1 2 3 -1 0
25 Hoek 1 0 0 1 1 2 -1 0
26 VVSB 1 0 0 1 1 2 -1 0
27 ADO '20 1 0 0 1 0 1 -1 0
28 Blauw Geel'38/JUMBO 1 0 0 1 0 1 -1 0
29 Kozakken Boys 1 0 0 1 0 1 -1 0
30 Scherpenzeel 1 0 0 1 0 1 -1 0
31 Unitas 1 0 0 1 2 4 -2 0
32 csv Apeldoorn 1 1 0 0 1 1 3 -2 0
33 HVCH 1 0 0 1 1 3 -2 0
34 Kloetinge 1 0 0 1 1 3 -2 0
35 Sportlust '46 1 0 0 1 1 3 -2 0
36 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 0 2 -2 0
37 SV Meerssen 1 0 0 1 0 2 -2 0
38 d' Olde Veste'54 1 1 0 0 1 0 2 -2 0
39 Barendrecht 1 0 0 1 2 5 -3 0
40 Staphorst 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 Westlandia 1 0 0 1 0 3 -3 0
42 ACV 1 0 0 1 1 5 -4 0

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ACV 34 22 9 3 71 33 38 75
2 GVVV 34 21 6 7 77 40 37 69
3 SteDoCo 34 18 4 12 59 42 17 58
4 Rijnvogels 34 17 5 12 64 55 9 56
5 Barendrecht 34 18 5 11 71 54 17 55
6 Sportlust '46 34 15 8 11 52 50 2 53
7 DVS'33 Ermelo 34 15 7 12 54 43 11 52
8 Sparta Nijkerk 34 13 11 10 45 45 0 50
9 Hoek 34 16 2 16 71 72 -1 50
10 DOVO 34 15 3 16 51 56 -5 48
11 Staphorst 34 12 9 13 38 41 -3 45
12 Urk 34 13 3 18 62 76 -14 42
13 Harkemase Boys 34 10 8 16 52 56 -4 38
14 RKAV Volendam 34 9 9 16 52 72 -20 36
15 VVOG Harderwijk 34 10 5 19 49 71 -22 35
16 Excelsior'31 34 8 9 17 47 58 -11 33
17 Ter Leede 34 8 9 17 50 65 -15 33
18 ASWH 34 7 6 21 25 61 -36 27

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Almere City FC 1 1 0 0 8 1 7 3
2 Katwijk 1 1 0 0 5 0 5 3
3 RKAV Volendam 1 1 0 0 5 0 5 3
4 sc Heerenveen 1 1 0 0 5 1 4 3
5 De Treffers 1 1 0 0 4 0 4 3
6 SC Cambuur 1 1 0 0 4 1 3 3
7 N.E.C. 1 1 0 0 5 3 2 3
8 DEM 1 1 0 0 3 1 2 3
9 FC Dordrecht 1 1 0 0 3 1 2 3
10 Spakenburg 1 1 0 0 3 1 2 3
11 Willem II 1 1 0 0 3 1 2 3
12 De Graafschap 1 1 0 0 2 0 2 3
13 HHC Hardenberg 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Sparta Rotterdam 1 1 0 0 2 0 2 3
15 FC Utrecht 1 1 0 0 3 2 1 3
16 ADO Den Haag 1 1 0 0 1 0 1 3
17 AFC 1 1 0 0 1 0 1 3
18 FC Eindhoven 1 1 0 0 1 0 1 3
19 Excelsior M 1 1 0 0 1 0 1 3
20 Fortuna Sittard 1 1 0 0 1 0 1 3
21 FC Groningen 1 1 0 0 1 0 1 3
22 GVVV 1 1 0 0 1 0 1 3
23 Quick Boys 1 1 0 0 1 0 1 3
24 Vitesse 1 1 0 0 1 0 1 3
25 FC Den Bosch 1 0 1 0 1 1 0 1
26 Excelsior 1 0 1 0 1 1 0 1
27 Go Ahead Eagles 1 0 1 0 1 1 0 1
28 Kon. HFC 1 0 1 0 1 1 0 1
29 Hercules 1 0 1 0 0 0 0 1
30 Scheveningen 1 0 1 0 0 0 0 1
31 RKC Waalwijk 1 0 0 1 2 3 -1 0
32 Groene Ster 1 0 0 1 0 1 -1 0
33 NAC Breda 1 0 0 1 0 1 -1 0
34 Noordwijk 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 TOP Oss 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 PEC Zwolle 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 Rijnsburgse Boys 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Sparta Nijkerk 1 0 0 1 0 1 -1 0
39 Telstar 1 0 0 1 0 1 -1 0
40 FC Volendam 1 0 0 1 0 1 -1 0
41 Roda JC 1 0 0 1 3 5 -2 0
42 Helmond Sport 1 0 0 1 1 3 -2 0
43 Hoogeveen 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 FC Lisse 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 SJC 1 0 0 1 1 3 -2 0
46 FC Emmen 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 Heracles Almelo 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 IJsselmeervogels 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 MVV Maastricht 1 0 0 1 1 4 -3 0
50 VVV-Venlo 1 0 0 1 1 5 -4 0
51 UNA 1 0 0 1 0 4 -4 0
52 Eemdijk 1 0 0 1 0 5 -5 0
53 TEC 1 0 0 1 0 5 -5 0
54 OJC ROSMALEN 1 0 0 1 1 8 -7 0

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 0 4 3
2 ADO '20 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DVS'33 Ermelo 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Quick 1 1 0 0 3 1 2 3
5 De Treffers 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Dongen 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Excelsior'31 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Hercules 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Kozakken Boys 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportlust '46 1 1 0 0 2 1 1 3
11 GVVV 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Rijnvogels 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 1 3
14 TEC 1 1 0 0 1 0 1 3
15 Staphorst 1 0 1 0 4 4 0 1
16 AFC 1 0 1 0 4 4 0 1
17 RKAV Volendam 1 0 1 0 2 2 0 1
18 HSC '21 1 0 1 0 2 2 0 1
19 OFC 1 0 1 0 2 2 0 1
20 UDI'19/CSU 1 0 1 0 2 2 0 1
21 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
22 Scheveningen 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
24 Urk 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Hoek 1 0 1 0 0 0 0 1
26 DEM 1 0 1 0 0 0 0 1
27 IJsselmeervogels 1 0 1 0 0 0 0 1
28 Unitas 1 0 1 0 0 0 0 1
29 ASWH 1 0 0 1 1 2 -1 0
30 Excelsior M 1 0 0 1 1 2 -1 0
31 OSS'20 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Quick Boys 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 ACV 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 DOVO 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Sparta Nijkerk 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 UNA 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Groene Ster 1 0 0 1 1 3 -2 0
39 Noordwijk 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 FC Lisse 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 VVSB 1 0 0 1 0 3 -3 0
42 Baronie 1 0 0 1 0 4 -4 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
16 mrt 15:30 uur Regulier DEM - RKAV Volendam Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ODIN 59 Meer informatie
30 mrt 15:00 uur Regulier Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
06 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
13 apr 15:30 uur Regulier VVSB - RKAV Volendam Meer informatie
20 apr 18:00 uur Regulier HSC '21 - RKAV Volendam Meer informatie
04 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Genemuiden SC Meer informatie
11 mei 15:30 uur Regulier Hercules - RKAV Volendam Meer informatie
18 mei 15:30 uur Regulier RKAV Volendam - Kampong Meer informatie
25 mei 15:30 uur Regulier Hoogeveen - RKAV Volendam Meer informatie

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
03 mrt Hercules - Rijnvogels 2 - 1
02 mrt Hoogeveen - Eemdijk 1 - 0
02 mrt HSC '21 - Sparta Nijkerk 1 - 2
02 mrt VVSB - DEM 3 - 1
02 mrt Kampong - IJsselmeervogels 1 - 4
02 mrt RKAV Volendam - DOVO 1 - 0
02 mrt Genemuiden SC - Urk 0 - 0
02 mrt Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo 0 - 0
02 mrt Staphorst - ODIN 59 3 - 0
24 feb DEM - Staphorst 1 - 2
24 feb Urk - RKAV Volendam 4 - 2
24 feb DVS'33 Ermelo - Hoogeveen 3 - 0
24 feb IJsselmeervogels - Hercules 4 - 0
24 feb ODIN 59 - Sparta Nijkerk 0 - 7
24 feb Eemdijk - Kampong 2 - 1
24 feb DOVO - VVSB 1 - 1
24 feb Harkemase Boys - HSC '21 1 - 1
24 feb Rijnvogels - Genemuiden SC 0 - 3
17 feb Hoogeveen - Harkemase Boys 2 - 2
17 feb HSC '21 - ODIN 59 1 - 0
17 feb VVSB - Urk 1 - 3
17 feb Hercules - Eemdijk 3 - 3
17 feb Kampong - DVS'33 Ermelo 2 - 1
17 feb Sparta Nijkerk - DEM 4 - 1
17 feb Staphorst - DOVO 0 - 2
17 feb RKAV Volendam - Rijnvogels 3 - 1
17 feb Genemuiden SC - IJsselmeervogels 0 - 0
13 feb Hoogeveen - Hercules 0 - 2
11 feb Kampong - HSC '21 0 - 2
10 feb Hoogeveen - Sparta Nijkerk 2 - 1
10 feb Harkemase Boys - Genemuiden SC 0 - 4
04 feb Hoogeveen - HSC '21 4 - 1
03 feb DEM - ODIN 59 2 - 0
03 feb Urk - Staphorst 1 - 3
03 feb DVS'33 Ermelo - Hercules 0 - 2
03 feb IJsselmeervogels - RKAV Volendam 0 - 3
03 feb Harkemase Boys - Kampong 1 - 1
03 feb Rijnvogels - VVSB 1 - 0
03 feb DOVO - Sparta Nijkerk 4 - 2
03 feb Eemdijk - Genemuiden SC 1 - 4
28 jan HSC '21 - DEM 1 - 2
28 jan Kampong - Hoogeveen 0 - 1
27 jan VVSB - IJsselmeervogels 2 - 6
27 jan ODIN 59 - DOVO 1 - 1
27 jan Sparta Nijkerk - Urk 1 - 2
27 jan Staphorst - Rijnvogels 1 - 2
27 jan Genemuiden SC - DVS'33 Ermelo 1 - 1
27 jan RKAV Volendam - Eemdijk 1 - 0
20 jan Urk - ODIN 59 4 - 0
20 jan DVS'33 Ermelo - RKAV Volendam 0 - 3
20 jan IJsselmeervogels - Staphorst 4 - 1
20 jan DOVO - DEM 3 - 0
20 jan Rijnvogels - Sparta Nijkerk 3 - 1
20 jan Eemdijk - VVSB 0 - 2
14 jan Hercules - Kampong 2 - 2
13 jan VVSB - DVS'33 Ermelo 0 - 1
13 jan DEM - Urk 1 - 1
13 jan HSC '21 - DOVO 3 - 3
13 jan ODIN 59 - Rijnvogels 2 - 1
13 jan Sparta Nijkerk - IJsselmeervogels 2 - 0
13 jan Staphorst - Eemdijk 3 - 0
13 jan Genemuiden SC - Hoogeveen 1 - 0
13 jan RKAV Volendam - Harkemase Boys 1 - 3

RKAV Volendam (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
09 mrt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Eemdijk Meer informatie
09 mrt 15:30 uur Hercules - Harkemase Boys Meer informatie
16 mrt 14:30 uur Eemdijk - Harkemase Boys Meer informatie
16 mrt 14:30 uur DOVO - Genemuiden SC Meer informatie
16 mrt 14:30 uur Rijnvogels - Kampong Meer informatie
16 mrt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - HSC '21 Meer informatie
16 mrt 15:00 uur Urk - Hercules Meer informatie
16 mrt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Staphorst Meer informatie
16 mrt 15:00 uur IJsselmeervogels - Hoogeveen Meer informatie
16 mrt 15:00 uur ODIN 59 - VVSB Meer informatie
16 mrt 15:30 uur DEM - RKAV Volendam Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - IJsselmeervogels Meer informatie
23 mrt 14:30 uur Genemuiden SC - DEM Meer informatie
23 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - ODIN 59 Meer informatie
23 mrt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Eemdijk Meer informatie
23 mrt 15:30 uur VVSB - Sparta Nijkerk Meer informatie
23 mrt 15:30 uur Kampong - Urk Meer informatie
23 mrt 15:30 uur Hercules - DOVO Meer informatie
23 mrt 18:00 uur HSC '21 - Staphorst Meer informatie
23 mrt 18:00 uur Hoogeveen - Rijnvogels Meer informatie
30 mrt 14:30 uur Staphorst - VVSB Meer informatie
30 mrt 14:30 uur Rijnvogels - Harkemase Boys Meer informatie
30 mrt 14:30 uur Eemdijk - HSC '21 Meer informatie
30 mrt 14:30 uur DOVO - Kampong Meer informatie
30 mrt 15:00 uur Urk - Hoogeveen Meer informatie
30 mrt 15:00 uur IJsselmeervogels - DVS'33 Ermelo Meer informatie
30 mrt 15:00 uur Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
30 mrt 15:00 uur ODIN 59 - Genemuiden SC Meer informatie
30 mrt 15:30 uur DEM - Hercules Meer informatie
06 apr 14:30 uur Genemuiden SC - Sparta Nijkerk Meer informatie
06 apr 14:30 uur Harkemase Boys - Urk Meer informatie
06 apr 14:30 uur Eemdijk - IJsselmeervogels Meer informatie
06 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
06 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Rijnvogels Meer informatie
06 apr 15:30 uur Hercules - ODIN 59 Meer informatie
06 apr 18:00 uur Hoogeveen - DOVO Meer informatie
07 apr 14:30 uur HSC '21 - VVSB Meer informatie
07 apr 14:30 uur Kampong - DEM Meer informatie
13 apr 14:30 uur Staphorst - Genemuiden SC Meer informatie
13 apr 14:30 uur DOVO - Harkemase Boys Meer informatie
13 apr 14:30 uur Rijnvogels - Eemdijk Meer informatie
13 apr 15:00 uur Urk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
13 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - Hercules Meer informatie
13 apr 15:00 uur ODIN 59 - Kampong Meer informatie
13 apr 15:00 uur IJsselmeervogels - HSC '21 Meer informatie
13 apr 15:30 uur DEM - Hoogeveen Meer informatie
13 apr 15:30 uur VVSB - RKAV Volendam Meer informatie
20 apr 14:30 uur Genemuiden SC - VVSB Meer informatie
20 apr 14:30 uur Harkemase Boys - DEM Meer informatie
20 apr 14:30 uur Eemdijk - Urk Meer informatie
20 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - DOVO Meer informatie
20 apr 15:00 uur IJsselmeervogels - Rijnvogels Meer informatie
20 apr 15:30 uur Kampong - Sparta Nijkerk Meer informatie
20 apr 15:30 uur Hercules - Staphorst Meer informatie
20 apr 18:00 uur Hoogeveen - ODIN 59 Meer informatie
20 apr 18:00 uur HSC '21 - RKAV Volendam Meer informatie
04 mei 14:00 uur DEM - DVS'33 Ermelo Meer informatie
04 mei 14:30 uur Staphorst - Kampong Meer informatie
04 mei 14:30 uur DOVO - Eemdijk Meer informatie
04 mei 14:30 uur RKAV Volendam - Genemuiden SC Meer informatie
04 mei 14:30 uur Rijnvogels - HSC '21 Meer informatie
04 mei 15:00 uur Sparta Nijkerk - Hoogeveen Meer informatie
04 mei 15:00 uur Urk - IJsselmeervogels Meer informatie
04 mei 15:00 uur ODIN 59 - Harkemase Boys Meer informatie
04 mei 15:30 uur VVSB - Hercules Meer informatie
11 mei 14:30 uur Eemdijk - DEM Meer informatie
11 mei 14:30 uur Harkemase Boys - Sparta Nijkerk Meer informatie
11 mei 14:30 uur Rijnvogels - Urk Meer informatie
11 mei 15:00 uur DVS'33 Ermelo - ODIN 59 Meer informatie
11 mei 15:00 uur IJsselmeervogels - DOVO Meer informatie
11 mei 15:30 uur Hercules - RKAV Volendam Meer informatie
11 mei 18:00 uur Hoogeveen - Staphorst Meer informatie
11 mei 18:00 uur HSC '21 - Genemuiden SC Meer informatie
12 mei 14:30 uur Kampong - VVSB Meer informatie
18 mei 15:30 uur Genemuiden SC - Hercules Meer informatie
18 mei 15:30 uur Staphorst - Harkemase Boys Meer informatie
18 mei 15:30 uur Sparta Nijkerk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
18 mei 15:30 uur RKAV Volendam - Kampong Meer informatie
18 mei 15:30 uur DOVO - Rijnvogels Meer informatie
18 mei 15:30 uur VVSB - Hoogeveen Meer informatie
18 mei 15:30 uur ODIN 59 - Eemdijk Meer informatie
18 mei 15:30 uur HSC '21 - Urk Meer informatie
18 mei 15:30 uur DEM - IJsselmeervogels Meer informatie
25 mei 15:30 uur DVS'33 Ermelo - Staphorst Meer informatie
25 mei 15:30 uur Harkemase Boys - VVSB Meer informatie
25 mei 15:30 uur Urk - DOVO Meer informatie
25 mei 15:30 uur Rijnvogels - DEM Meer informatie
25 mei 15:30 uur Eemdijk - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 mei 15:30 uur Hoogeveen - RKAV Volendam Meer informatie
25 mei 15:30 uur IJsselmeervogels - ODIN 59 Meer informatie
25 mei 15:30 uur Hercules - HSC '21 Meer informatie
25 mei 15:30 uur Kampong - Genemuiden SC Meer informatie

RKAV Volendam (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info