Zaterdag 1

Zaterdag 1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 1423
Wedstijdnummerintern 16755289
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 2
Thuisscore-regulier 2
Thuisscore-nv 2
Thuisscore-s 4
Uitscore 2
Uitscore-regulier 2
Uitscore-nv 2
Uitscore-s 5
Klasse kwalificatieronde 2
Wedstrijdtype Nederlandse bekercompetitie
Competitietype TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2
Categorie A
Wedstrijddatum 2022-09-21
Aanvangstijdopgemaakt 20:00
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2
Poule A
Thuisteam HSC '21
Uitteam RKAV Volendam
Matchofficials
Scheidsrechters Kuipers, Joshua (Scheidsrechter), Veldhuis, Nick (Assistent-scheidsrechter), Koopman, Erik (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Groot Scholtenhagen
Straat Scholtenhagenweg 29
Plaats 7481VN HAAKSBERGEN
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Scholtenhagenweg+29,+7481VN,+HAAKSBERGEN,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam HSC '21
Code BBKV29N
Website http://www.hsc21.nl
Shirtkleur Groen
Straat Scholtenhagenweg 29
Postcodeplaats 7481VN HAAKSBERGEN
Telefoon 06-53396457
Email secretariaat@hsc21.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GVVV 7 5 1 1 18 7 11 16
2 DOVO 7 5 0 2 18 8 10 15
3 SteDoCo 7 3 2 2 13 8 5 11
4 Sportlust '46 7 3 2 2 15 11 4 11
5 RKAV Volendam 7 3 2 2 16 14 2 11
6 Sparta Nijkerk 7 3 2 2 9 11 -2 11
7 Barendrecht 7 3 1 3 15 13 2 10
8 Urk 7 3 1 3 12 14 -2 10
9 ASWH 7 2 3 2 10 10 0 9
10 DVS'33 Ermelo 7 2 3 2 7 7 0 9
11 Excelsior'31 7 2 3 2 13 14 -1 9
12 ACV 7 2 3 2 10 11 -1 9
13 Rijnvogels 7 2 3 2 8 10 -2 9
14 Harkemase Boys 7 2 2 3 7 8 -1 8
15 Hoek 7 2 2 3 8 14 -6 8
16 VVOG 7 2 1 4 10 14 -4 7
17 Staphorst 7 1 2 4 5 12 -7 5
18 Ter Leede 7 1 1 5 12 20 -8 4

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 0 4 3
2 ADO '20 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DVS'33 Ermelo 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Quick 1 1 0 0 3 1 2 3
5 De Treffers 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Dongen 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Excelsior'31 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Hercules 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Kozakken Boys 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportlust '46 1 1 0 0 2 1 1 3
11 GVVV 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Rijnvogels 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 1 3
14 TEC 1 1 0 0 1 0 1 3
15 Staphorst 1 0 1 0 4 4 0 1
16 AFC 1 0 1 0 4 4 0 1
17 RKAV Volendam 1 0 1 0 2 2 0 1
18 HSC '21 1 0 1 0 2 2 0 1
19 OFC 1 0 1 0 2 2 0 1
20 UDI'19/CSU 1 0 1 0 2 2 0 1
21 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
22 Scheveningen 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
24 Urk 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Hoek 1 0 1 0 0 0 0 1
26 DEM 1 0 1 0 0 0 0 1
27 IJsselmeervogels 1 0 1 0 0 0 0 1
28 Unitas 1 0 1 0 0 0 0 1
29 ASWH 1 0 0 1 1 2 -1 0
30 Excelsior M 1 0 0 1 1 2 -1 0
31 OSS'20 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Quick Boys 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 ACV 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 DOVO 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Sparta Nijkerk 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 UNA 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Groene Ster 1 0 0 1 1 3 -2 0
39 Noordwijk 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 FC Lisse 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 VVSB 1 0 0 1 0 3 -3 0
42 Baronie 1 0 0 1 0 4 -4 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 15:00 uur Regulier DVS'33 Ermelo - RKAV Volendam Meer informatie
04 okt 20:00 uur Regulier RKAV Volendam - Harkemase Boys Meer informatie
08 okt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Rijnvogels Meer informatie
15 okt 14:30 uur Regulier Barendrecht - RKAV Volendam Meer informatie
29 okt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - GVVV Meer informatie
05 nov 14:30 uur Regulier Excelsior'31 - RKAV Volendam Meer informatie
12 nov 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Hoek Meer informatie
19 nov 14:30 uur Regulier SteDoCo - RKAV Volendam Meer informatie
26 nov 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Sparta Nijkerk Meer informatie
03 dec 15:00 uur Regulier Sportlust '46 - RKAV Volendam Meer informatie
10 dec 14:30 uur Regulier VVOG - RKAV Volendam Meer informatie
21 jan 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ASWH Meer informatie
28 jan 14:30 uur Regulier DOVO - RKAV Volendam Meer informatie
04 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ACV Meer informatie
11 feb 14:30 uur Regulier Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
25 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Regulier Urk - RKAV Volendam Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
01 apr 14:30 uur Regulier Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
08 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
06 mei 14:30 uur Regulier Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
20 mei 14:30 uur Regulier Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
27 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
24 sep Sparta Nijkerk - SteDoCo 1 - 1
24 sep Sportlust '46 - Hoek 5 - 1
24 sep Ter Leede - Staphorst 2 - 1
24 sep ASWH - GVVV 0 - 4
24 sep ACV - Rijnvogels 1 - 1
24 sep Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo 0 - 0
24 sep VVOG - Excelsior'31 2 - 2
24 sep DOVO - Barendrecht 3 - 1
24 sep RKAV Volendam - Urk 4 - 1
17 sep Urk - Harkemase Boys 0 - 3
17 sep DVS'33 Ermelo - ACV 2 - 0
17 sep Staphorst - RKAV Volendam 2 - 2
17 sep GVVV - VVOG 3 - 1
17 sep Barendrecht - ASWH 1 - 1
17 sep Rijnvogels - DOVO 2 - 1
17 sep Excelsior'31 - Sportlust '46 0 - 3
17 sep Hoek - Sparta Nijkerk 2 - 1
17 sep SteDoCo - Ter Leede 3 - 0
10 sep Sportlust '46 - Rijnvogels 2 - 2
10 sep Ter Leede - Harkemase Boys 0 - 1
10 sep Sparta Nijkerk - Barendrecht 2 - 1
10 sep ASWH - Urk 3 - 0
10 sep ACV - RKAV Volendam 3 - 1
10 sep DOVO - Staphorst 4 - 0
10 sep VVOG - DVS'33 Ermelo 3 - 1
10 sep Hoek - Excelsior'31 1 - 1
10 sep SteDoCo - GVVV 0 - 1
07 sep Ter Leede - RKAV Volendam 2 - 3
07 sep ASWH - Rijnvogels 1 - 1
07 sep SteDoCo - Hoek 1 - 3
06 sep ACV - Urk 1 - 1
06 sep Harkemase Boys - Staphorst 0 - 0
06 sep VVOG - Barendrecht 0 - 2
06 sep DOVO - DVS'33 Ermelo 1 - 2
06 sep Sparta Nijkerk - Excelsior'31 1 - 1
06 sep Sportlust '46 - GVVV 1 - 4
03 sep Urk - VVOG 3 - 1
03 sep DVS'33 Ermelo - Sportlust '46 1 - 1
03 sep Harkemase Boys - ACV 1 - 2
03 sep Staphorst - ASWH 1 - 0
03 sep GVVV - Hoek 0 - 0
03 sep Barendrecht - SteDoCo 2 - 4
03 sep Rijnvogels - Sparta Nijkerk 0 - 1
03 sep RKAV Volendam - DOVO 1 - 3
03 sep Excelsior'31 - Ter Leede 5 - 3
27 aug ASWH - RKAV Volendam 2 - 2
27 aug Sparta Nijkerk - DVS'33 Ermelo 2 - 1
27 aug Sportlust '46 - Urk 1 - 2
27 aug Ter Leede - ACV 2 - 2
27 aug VVOG - Staphorst 2 - 0
27 aug DOVO - Harkemase Boys 3 - 1
27 aug Hoek - Barendrecht 1 - 5
27 aug SteDoCo - Rijnvogels 4 - 1
27 aug Excelsior'31 - GVVV 2 - 1
20 aug Urk - Sparta Nijkerk 5 - 1
20 aug DVS'33 Ermelo - SteDoCo 0 - 0
20 aug ACV - DOVO 1 - 3
20 aug Staphorst - Sportlust '46 1 - 2
20 aug Harkemase Boys - ASWH 1 - 3
20 aug GVVV - Ter Leede 5 - 3
20 aug Rijnvogels - Hoek 1 - 0
20 aug Barendrecht - Excelsior'31 3 - 2
20 aug RKAV Volendam - VVOG 3 - 1

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
21 sep GVVV - Sparta Nijkerk 1 - 0
21 sep AFC - Staphorst 4 - 4 (4 - 5)
21 sep Excelsior M - Hercules 1 - 2
21 sep ADO '20 - VVSB 3 - 0
21 sep OFC - UDI'19/CSU 6 - 2
21 sep Blauw Geel'38/JUMBO - Baronie 4 - 0
21 sep TEC - UNA 1 - 0
21 sep SteDoCo - Dongen 1 - 2
21 sep Gemert - Urk 1 - 2
21 sep Unitas - DEM 0 - 0 (4 - 5)
21 sep OSS'20 - Excelsior'31 1 - 2
21 sep Groene Ster - Quick 1 - 3
21 sep HSC '21 - RKAV Volendam 2 - 2 (4 - 5)
20 sep DOVO - Spakenburg 0 - 1
20 sep IJsselmeervogels - Hoek 0 - 0 (5 - 6)
20 sep FC Lisse - DVS'33 Ermelo 0 - 3
20 sep Quick Boys - Sportlust '46 1 - 2
20 sep Rijnvogels - ACV 1 - 0
20 sep Scheveningen - Harkemase Boys 1 - 1 (4 - 5)
20 sep ASWH - Kozakken Boys 1 - 2
20 sep De Treffers - Noordwijk 3 - 1

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 okt 14:30 uur GVVV - DOVO Meer informatie
01 okt 14:30 uur Excelsior'31 - ASWH Meer informatie
01 okt 14:30 uur Hoek - VVOG Meer informatie
01 okt 14:30 uur Rijnvogels - Harkemase Boys Meer informatie
01 okt 14:30 uur SteDoCo - Sportlust '46 Meer informatie
01 okt 14:30 uur Barendrecht - ACV Meer informatie
01 okt 15:00 uur Urk - Staphorst Meer informatie
01 okt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - RKAV Volendam Meer informatie
01 okt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Ter Leede Meer informatie
04 okt 20:00 uur Staphorst - ACV Meer informatie
04 okt 20:00 uur GVVV - Sparta Nijkerk Meer informatie
04 okt 20:00 uur DVS'33 Ermelo - ASWH Meer informatie
04 okt 20:00 uur Barendrecht - Sportlust '46 Meer informatie
04 okt 20:00 uur RKAV Volendam - Harkemase Boys Meer informatie
04 okt 20:00 uur Rijnvogels - VVOG Meer informatie
04 okt 20:00 uur Excelsior'31 - SteDoCo Meer informatie
05 okt 20:00 uur Urk - DOVO Meer informatie
05 okt 20:00 uur Hoek - Ter Leede Meer informatie
08 okt 14:30 uur DOVO - Excelsior'31 Meer informatie
08 okt 14:30 uur VVOG - SteDoCo Meer informatie
08 okt 14:30 uur ACV - GVVV Meer informatie
08 okt 14:30 uur RKAV Volendam - Rijnvogels Meer informatie
08 okt 14:30 uur Harkemase Boys - Barendrecht Meer informatie
08 okt 14:30 uur Staphorst - DVS'33 Ermelo Meer informatie
08 okt 15:00 uur Ter Leede - Urk Meer informatie
08 okt 15:00 uur Sportlust '46 - Sparta Nijkerk Meer informatie
08 okt 15:00 uur ASWH - Hoek Meer informatie
15 okt 14:30 uur GVVV - Harkemase Boys Meer informatie
15 okt 14:30 uur Barendrecht - RKAV Volendam Meer informatie
15 okt 14:30 uur Rijnvogels - Staphorst Meer informatie
15 okt 14:30 uur Excelsior'31 - ACV Meer informatie
15 okt 14:30 uur Hoek - DOVO Meer informatie
15 okt 14:30 uur SteDoCo - ASWH Meer informatie
15 okt 15:00 uur Sparta Nijkerk - VVOG Meer informatie
15 okt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Urk Meer informatie
15 okt 15:00 uur Sportlust '46 - Ter Leede Meer informatie
29 okt 14:30 uur ACV - Hoek Meer informatie
29 okt 14:30 uur Harkemase Boys - Excelsior'31 Meer informatie
29 okt 14:30 uur Staphorst - Barendrecht Meer informatie
29 okt 14:30 uur VVOG - Sportlust '46 Meer informatie
29 okt 14:30 uur RKAV Volendam - GVVV Meer informatie
29 okt 14:30 uur DOVO - SteDoCo Meer informatie
29 okt 15:00 uur Urk - Rijnvogels Meer informatie
29 okt 15:00 uur Ter Leede - DVS'33 Ermelo Meer informatie
29 okt 15:00 uur ASWH - Sparta Nijkerk Meer informatie
05 nov 14:30 uur VVOG - Ter Leede Meer informatie
05 nov 14:30 uur GVVV - Staphorst Meer informatie
05 nov 14:30 uur Barendrecht - Urk Meer informatie
05 nov 14:30 uur Rijnvogels - DVS'33 Ermelo Meer informatie
05 nov 14:30 uur Hoek - Harkemase Boys Meer informatie
05 nov 14:30 uur SteDoCo - ACV Meer informatie
05 nov 14:30 uur Excelsior'31 - RKAV Volendam Meer informatie
05 nov 15:00 uur Sparta Nijkerk - DOVO Meer informatie
05 nov 15:00 uur Sportlust '46 - ASWH Meer informatie
12 nov 14:30 uur ACV - Sparta Nijkerk Meer informatie
12 nov 14:30 uur Staphorst - Excelsior'31 Meer informatie
12 nov 14:30 uur Harkemase Boys - SteDoCo Meer informatie
12 nov 14:30 uur DOVO - Sportlust '46 Meer informatie
12 nov 14:30 uur RKAV Volendam - Hoek Meer informatie
12 nov 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Barendrecht Meer informatie
12 nov 15:00 uur Urk - GVVV Meer informatie
12 nov 15:00 uur ASWH - VVOG Meer informatie
12 nov 15:00 uur Ter Leede - Rijnvogels Meer informatie
19 nov 14:30 uur VVOG - DOVO Meer informatie
19 nov 14:30 uur GVVV - DVS'33 Ermelo Meer informatie
19 nov 14:30 uur Barendrecht - Rijnvogels Meer informatie
19 nov 14:30 uur Hoek - Staphorst Meer informatie
19 nov 14:30 uur SteDoCo - RKAV Volendam Meer informatie
19 nov 14:30 uur Excelsior'31 - Urk Meer informatie
19 nov 15:00 uur Sportlust '46 - ACV Meer informatie
19 nov 15:00 uur Sparta Nijkerk - Harkemase Boys Meer informatie
19 nov 15:00 uur ASWH - Ter Leede Meer informatie
26 nov 14:30 uur Harkemase Boys - Sportlust '46 Meer informatie
26 nov 14:30 uur Staphorst - SteDoCo Meer informatie
26 nov 14:30 uur ACV - VVOG Meer informatie
26 nov 14:30 uur DOVO - ASWH Meer informatie
26 nov 14:30 uur Barendrecht - Ter Leede Meer informatie
26 nov 14:30 uur RKAV Volendam - Sparta Nijkerk Meer informatie
26 nov 14:30 uur Rijnvogels - GVVV Meer informatie
26 nov 15:00 uur Urk - Hoek Meer informatie
26 nov 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Excelsior'31 Meer informatie
03 dec 14:30 uur GVVV - Barendrecht Meer informatie
03 dec 14:30 uur VVOG - Harkemase Boys Meer informatie
03 dec 14:30 uur SteDoCo - Urk Meer informatie
03 dec 14:30 uur Excelsior'31 - Rijnvogels Meer informatie
03 dec 14:30 uur Hoek - DVS'33 Ermelo Meer informatie
03 dec 15:00 uur Sportlust '46 - RKAV Volendam Meer informatie
03 dec 15:00 uur Ter Leede - DOVO Meer informatie
03 dec 15:00 uur Sparta Nijkerk - Staphorst Meer informatie
03 dec 15:00 uur ASWH - ACV Meer informatie
10 dec 14:30 uur VVOG - RKAV Volendam Meer informatie
10 dec 14:30 uur DOVO - ACV Meer informatie
10 dec 14:30 uur SteDoCo - DVS'33 Ermelo Meer informatie
10 dec 14:30 uur Hoek - Rijnvogels Meer informatie
10 dec 14:30 uur Excelsior'31 - Barendrecht Meer informatie
10 dec 15:00 uur Sportlust '46 - Staphorst Meer informatie
10 dec 15:00 uur Sparta Nijkerk - Urk Meer informatie
10 dec 15:00 uur ASWH - Harkemase Boys Meer informatie
10 dec 15:00 uur Ter Leede - GVVV Meer informatie
21 jan 14:30 uur Staphorst - VVOG Meer informatie
21 jan 14:30 uur ACV - Ter Leede Meer informatie
21 jan 14:30 uur Barendrecht - Hoek Meer informatie
21 jan 14:30 uur Rijnvogels - SteDoCo Meer informatie
21 jan 14:30 uur RKAV Volendam - ASWH Meer informatie
21 jan 14:30 uur Harkemase Boys - DOVO Meer informatie
21 jan 14:30 uur GVVV - Excelsior'31 Meer informatie
21 jan 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Sparta Nijkerk Meer informatie
21 jan 15:00 uur Urk - Sportlust '46 Meer informatie
28 jan 14:30 uur VVOG - Urk Meer informatie
28 jan 14:30 uur DOVO - RKAV Volendam Meer informatie
28 jan 14:30 uur ACV - Harkemase Boys Meer informatie
28 jan 14:30 uur SteDoCo - Barendrecht Meer informatie
28 jan 14:30 uur Hoek - GVVV Meer informatie
28 jan 15:00 uur Sportlust '46 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
28 jan 15:00 uur Sparta Nijkerk - Rijnvogels Meer informatie
28 jan 15:00 uur Ter Leede - Excelsior'31 Meer informatie
28 jan 15:00 uur ASWH - Staphorst Meer informatie
04 feb 14:30 uur Harkemase Boys - Ter Leede Meer informatie
04 feb 14:30 uur Staphorst - DOVO Meer informatie
04 feb 14:30 uur GVVV - SteDoCo Meer informatie
04 feb 14:30 uur Excelsior'31 - Hoek Meer informatie
04 feb 14:30 uur Rijnvogels - Sportlust '46 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Barendrecht - Sparta Nijkerk Meer informatie
04 feb 14:30 uur RKAV Volendam - ACV Meer informatie
04 feb 15:00 uur DVS'33 Ermelo - VVOG Meer informatie
04 feb 15:00 uur Urk - ASWH Meer informatie
11 feb 14:30 uur VVOG - Rijnvogels Meer informatie
11 feb 14:30 uur DOVO - Urk Meer informatie
11 feb 14:30 uur Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
11 feb 14:30 uur ACV - Staphorst Meer informatie
11 feb 14:30 uur SteDoCo - Excelsior'31 Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sportlust '46 - Barendrecht Meer informatie
11 feb 15:00 uur ASWH - DVS'33 Ermelo Meer informatie
11 feb 15:00 uur Ter Leede - Hoek Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sparta Nijkerk - GVVV Meer informatie
25 feb 14:30 uur Staphorst - Harkemase Boys Meer informatie
25 feb 14:30 uur Rijnvogels - ASWH Meer informatie
25 feb 14:30 uur RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
25 feb 14:30 uur GVVV - Sportlust '46 Meer informatie
25 feb 14:30 uur Barendrecht - VVOG Meer informatie
25 feb 14:30 uur Excelsior'31 - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 feb 14:30 uur Hoek - SteDoCo Meer informatie
25 feb 15:00 uur DVS'33 Ermelo - DOVO Meer informatie
25 feb 15:00 uur Urk - ACV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur VVOG - GVVV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur ACV - DVS'33 Ermelo Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Urk Meer informatie
04 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
04 mrt 14:30 uur DOVO - Rijnvogels Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - Excelsior'31 Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Hoek Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Ter Leede - SteDoCo Meer informatie
04 mrt 15:00 uur ASWH - Barendrecht Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Staphorst - Ter Leede Meer informatie
11 mrt 14:30 uur GVVV - ASWH Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Rijnvogels - ACV Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Barendrecht - DOVO Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Excelsior'31 - VVOG Meer informatie
11 mrt 14:30 uur SteDoCo - Sparta Nijkerk Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Hoek - Sportlust '46 Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Urk - RKAV Volendam Meer informatie
11 mrt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys Meer informatie
25 mrt 14:30 uur ACV - Barendrecht Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Rijnvogels Meer informatie
25 mrt 14:30 uur VVOG - Hoek Meer informatie
25 mrt 14:30 uur DOVO - GVVV Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Staphorst - Urk Meer informatie
25 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - SteDoCo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Ter Leede - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 mrt 15:00 uur ASWH - Excelsior'31 Meer informatie
01 apr 14:30 uur GVVV - ACV Meer informatie
01 apr 14:30 uur Barendrecht - Harkemase Boys Meer informatie
01 apr 14:30 uur Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
01 apr 14:30 uur SteDoCo - VVOG Meer informatie
01 apr 14:30 uur Hoek - ASWH Meer informatie
01 apr 14:30 uur Excelsior'31 - DOVO Meer informatie
01 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Staphorst Meer informatie
01 apr 15:00 uur Urk - Ter Leede Meer informatie
01 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - Sportlust '46 Meer informatie
08 apr 14:30 uur ACV - Excelsior'31 Meer informatie
08 apr 14:30 uur Harkemase Boys - GVVV Meer informatie
08 apr 14:30 uur Staphorst - Rijnvogels Meer informatie
08 apr 14:30 uur VVOG - Sparta Nijkerk Meer informatie
08 apr 14:30 uur DOVO - Hoek Meer informatie
08 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
08 apr 15:00 uur Urk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
08 apr 15:00 uur ASWH - SteDoCo Meer informatie
08 apr 15:00 uur Ter Leede - Sportlust '46 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Barendrecht - Staphorst Meer informatie
15 apr 14:30 uur GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
15 apr 14:30 uur Rijnvogels - Urk Meer informatie
15 apr 14:30 uur Hoek - ACV Meer informatie
15 apr 14:30 uur SteDoCo - DOVO Meer informatie
15 apr 14:30 uur Excelsior'31 - Harkemase Boys Meer informatie
15 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Ter Leede Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - ASWH Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sportlust '46 - VVOG Meer informatie
22 apr 14:30 uur ACV - SteDoCo Meer informatie
22 apr 14:30 uur Harkemase Boys - Hoek Meer informatie
22 apr 14:30 uur Staphorst - GVVV Meer informatie
22 apr 14:30 uur DOVO - Sparta Nijkerk Meer informatie
22 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
22 apr 15:00 uur Urk - Barendrecht Meer informatie
22 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Rijnvogels Meer informatie
22 apr 15:00 uur Ter Leede - VVOG Meer informatie
22 apr 15:00 uur ASWH - Sportlust '46 Meer informatie
06 mei 14:30 uur VVOG - ASWH Meer informatie
06 mei 14:30 uur GVVV - Urk Meer informatie
06 mei 14:30 uur Barendrecht - DVS'33 Ermelo Meer informatie
06 mei 14:30 uur Rijnvogels - Ter Leede Meer informatie
06 mei 14:30 uur Excelsior'31 - Staphorst Meer informatie
06 mei 14:30 uur SteDoCo - Harkemase Boys Meer informatie
06 mei 14:30 uur Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sparta Nijkerk - ACV Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sportlust '46 - DOVO Meer informatie
13 mei 14:30 uur ACV - Sportlust '46 Meer informatie
13 mei 14:30 uur DOVO - VVOG Meer informatie
13 mei 14:30 uur Harkemase Boys - Sparta Nijkerk Meer informatie
13 mei 14:30 uur Staphorst - Hoek Meer informatie
13 mei 14:30 uur RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
13 mei 14:30 uur Rijnvogels - Barendrecht Meer informatie
13 mei 15:00 uur DVS'33 Ermelo - GVVV Meer informatie
13 mei 15:00 uur Urk - Excelsior'31 Meer informatie
13 mei 15:00 uur Ter Leede - ASWH Meer informatie
20 mei 14:30 uur GVVV - Rijnvogels Meer informatie
20 mei 14:30 uur VVOG - ACV Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sportlust '46 - Harkemase Boys Meer informatie
20 mei 14:30 uur Hoek - Urk Meer informatie
20 mei 14:30 uur Ter Leede - Barendrecht Meer informatie
20 mei 14:30 uur Excelsior'31 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
20 mei 14:30 uur ASWH - DOVO Meer informatie
20 mei 14:30 uur SteDoCo - Staphorst Meer informatie
27 mei 14:30 uur ACV - ASWH Meer informatie
27 mei 14:30 uur Harkemase Boys - VVOG Meer informatie
27 mei 14:30 uur Staphorst - Sparta Nijkerk Meer informatie
27 mei 14:30 uur DVS'33 Ermelo - Hoek Meer informatie
27 mei 14:30 uur Urk - SteDoCo Meer informatie
27 mei 14:30 uur RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Rijnvogels - Excelsior'31 Meer informatie
27 mei 14:30 uur DOVO - Ter Leede Meer informatie
27 mei 14:30 uur Barendrecht - GVVV Meer informatie

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info