Zaterdag 1

Zaterdag 1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 602
Wedstijdnummerintern 16394286
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Klasse 3e divisie
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-05-06
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Poule A
Thuisteam Hoek
Uitteam RKAV Volendam
Accommodatie
Naam Sportpark Denoek
Straat Lovenpolderstraat 2 A
Plaats 4542NS HOEK
Telefoon 0115-441593
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Lovenpolderstraat+2,+4542NS,+HOEK,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam HSV Hoek
Code BBHW14X
Website http://www.hsvhoek.nl
Shirtkleur Wit/Blauw
Straat Lovenpolderstraat 2 A
Postcodeplaats 4542NS HOEK
Telefoon 0115-441593
Email info@hsvhoek.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Excelsior 1 1 0 0 5 1 4 3
2 FC Volendam 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SC Cambuur 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FC Groningen 1 1 0 0 3 0 3 3
6 FC Utrecht 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Quick 1 1 0 0 4 2 2 3
8 FC Den Bosch 1 1 0 0 3 1 2 3
9 Go Ahead Eagles 1 1 0 0 3 1 2 3
10 De Graafschap 1 1 0 0 3 1 2 3
11 Sparta Rotterdam 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Almere City FC 1 1 0 0 2 0 2 3
13 De Treffers 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Urk 1 1 0 0 2 0 2 3
15 ADO Den Haag 1 1 0 0 3 2 1 3
16 N.E.C. 1 1 0 0 3 2 1 3
17 Katwijk 1 1 0 0 2 1 1 3
18 Spakenburg 1 1 0 0 2 1 1 3
19 VVV-Venlo 1 1 0 0 2 1 1 3
20 FC Eindhoven 1 1 0 0 1 0 1 3
21 NAC Breda 1 1 0 0 1 0 1 3
22 PEC Zwolle 1 1 0 0 1 0 1 3
23 Telstar 1 1 0 0 1 0 1 3
24 Heracles Almelo 1 0 1 0 2 2 0 1
25 Roda JC 1 0 1 0 2 2 0 1
26 Kozakken Boys 1 0 1 0 2 2 0 1
27 Vitesse 1 0 1 0 2 2 0 1
28 sc Heerenveen 1 0 1 0 2 2 0 1
29 Hoek 1 0 1 0 2 2 0 1
30 ADO '20 1 0 1 0 1 1 0 1
31 FC Emmen 1 0 1 0 1 1 0 1
32 Excelsior'31 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 Fortuna Sittard 1 0 0 1 2 3 -1 0
34 Dongen 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 TEC 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 Hercules 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 HHC Hardenberg 1 0 0 1 0 1 -1 0
39 Kon. HFC 1 0 0 1 0 1 -1 0
40 Willem II 1 0 0 1 0 1 -1 0
41 RKAV Volendam 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 GVVV 1 0 0 1 1 3 -2 0
43 Helmond Sport 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 OFC 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Rijnsburgse Boys 1 0 0 1 1 3 -2 0
46 TOP Oss 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 RKC Waalwijk 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 Staphorst 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 DEM 1 0 0 1 1 4 -3 0
50 FC Dordrecht 1 0 0 1 0 3 -3 0
51 Rijnvogels 1 0 0 1 0 3 -3 0
52 Sportlust '46 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 Harkemase Boys 1 0 0 1 1 5 -4 0
54 MVV Maastricht 1 0 0 1 1 5 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ACV 27 16 8 3 50 27 23 56
2 GVVV 27 16 5 6 63 34 29 53
3 SteDoCo 27 15 4 8 46 28 18 49
4 Barendrecht 27 14 5 8 59 43 16 47
5 Rijnvogels 27 13 5 9 57 46 11 44
6 Sportlust '46 27 12 7 8 44 38 6 43
7 DVS'33 Ermelo 27 12 6 9 43 34 9 42
8 Hoek 27 13 2 12 59 55 4 41
9 DOVO 27 12 3 12 41 48 -7 39
10 Sparta Nijkerk 27 10 8 9 34 37 -3 38
11 Harkemase Boys 27 10 5 12 44 41 3 35
12 Staphorst 27 9 7 11 28 35 -7 34
13 Urk 27 10 2 15 47 61 -14 32
14 RKAV Volendam 27 7 9 11 41 52 -11 30
15 Ter Leede 27 6 9 12 44 54 -10 27
16 ASWH 27 6 6 15 23 49 -26 24
17 Excelsior'31 27 5 7 15 31 50 -19 22
18 VVOG 27 6 4 17 37 59 -22 22

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 0 4 3
2 ADO '20 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DVS'33 Ermelo 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Quick 1 1 0 0 3 1 2 3
5 De Treffers 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Dongen 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Excelsior'31 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Hercules 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Kozakken Boys 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportlust '46 1 1 0 0 2 1 1 3
11 GVVV 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Rijnvogels 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 1 3
14 TEC 1 1 0 0 1 0 1 3
15 Staphorst 1 0 1 0 4 4 0 1
16 AFC 1 0 1 0 4 4 0 1
17 RKAV Volendam 1 0 1 0 2 2 0 1
18 HSC '21 1 0 1 0 2 2 0 1
19 OFC 1 0 1 0 2 2 0 1
20 UDI'19/CSU 1 0 1 0 2 2 0 1
21 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
22 Scheveningen 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
24 Urk 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Hoek 1 0 1 0 0 0 0 1
26 DEM 1 0 1 0 0 0 0 1
27 IJsselmeervogels 1 0 1 0 0 0 0 1
28 Unitas 1 0 1 0 0 0 0 1
29 ASWH 1 0 0 1 1 2 -1 0
30 Excelsior M 1 0 0 1 1 2 -1 0
31 OSS'20 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Quick Boys 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 ACV 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 DOVO 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Sparta Nijkerk 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 UNA 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Groene Ster 1 0 0 1 1 3 -2 0
39 Noordwijk 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 FC Lisse 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 VVSB 1 0 0 1 0 3 -3 0
42 Baronie 1 0 0 1 0 4 -4 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
08 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
06 mei 14:30 uur Regulier Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
20 mei 14:30 uur Regulier Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
27 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 apr DVS'33 Ermelo - Staphorst 1 - 0
01 apr Urk - Ter Leede 3 - 0
01 apr Sparta Nijkerk - Sportlust '46 2 - 0
01 apr GVVV - ACV 1 - 2
01 apr Barendrecht - Harkemase Boys 1 - 2
01 apr Rijnvogels - RKAV Volendam 5 - 0
01 apr SteDoCo - VVOG 2 - 1
01 apr Hoek - ASWH 3 - 0
01 apr Excelsior'31 - DOVO 0 - 1
25 mrt Sportlust '46 - SteDoCo 0 - 3
25 mrt Ter Leede - Sparta Nijkerk 1 - 1
25 mrt ASWH - Excelsior'31 1 - 0
25 mrt ACV - Barendrecht 3 - 2
25 mrt Harkemase Boys - Rijnvogels 3 - 2
25 mrt VVOG - Hoek 3 - 4
25 mrt DOVO - GVVV 0 - 2
25 mrt Staphorst - Urk 1 - 2
25 mrt RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo 1 - 3
18 mrt Staphorst - Ter Leede 3 - 1
18 mrt Excelsior'31 - VVOG 2 - 1
11 mrt Urk - RKAV Volendam 3 - 3
11 mrt DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys 2 - 0
11 mrt GVVV - ASWH 0 - 0
11 mrt Rijnvogels - ACV 0 - 1
11 mrt Barendrecht - DOVO 6 - 1
11 mrt SteDoCo - Sparta Nijkerk 0 - 2
11 mrt Hoek - Sportlust '46 4 - 0
04 mrt Sportlust '46 - Excelsior'31 0 - 0
04 mrt Sparta Nijkerk - Hoek 2 - 0
04 mrt ASWH - Barendrecht 0 - 3
04 mrt VVOG - GVVV 1 - 5
04 mrt ACV - DVS'33 Ermelo 2 - 1
04 mrt Harkemase Boys - Urk 3 - 1
04 mrt RKAV Volendam - Staphorst 2 - 0
04 mrt DOVO - Rijnvogels 0 - 2
04 mrt Ter Leede - SteDoCo 0 - 4
25 feb DVS'33 Ermelo - DOVO 2 - 0
25 feb Urk - ACV 0 - 1
25 feb Staphorst - Harkemase Boys 3 - 0
25 feb Rijnvogels - ASWH 5 - 1
25 feb RKAV Volendam - Ter Leede 2 - 2
25 feb GVVV - Sportlust '46 6 - 0
25 feb Barendrecht - VVOG 3 - 0
25 feb Excelsior'31 - Sparta Nijkerk 1 - 2
25 feb Hoek - SteDoCo 0 - 2
11 feb Sportlust '46 - Barendrecht 2 - 0
11 feb ASWH - DVS'33 Ermelo 0 - 0
11 feb Ter Leede - Hoek 1 - 2
11 feb Sparta Nijkerk - GVVV 0 - 0
11 feb VVOG - Rijnvogels 1 - 3
11 feb DOVO - Urk 4 - 0
11 feb Harkemase Boys - RKAV Volendam 1 - 1
11 feb ACV - Staphorst 1 - 1
11 feb SteDoCo - Excelsior'31 0 - 1
04 feb DVS'33 Ermelo - VVOG 2 - 0
04 feb Urk - ASWH 0 - 2
04 feb Harkemase Boys - Ter Leede 2 - 2
04 feb Staphorst - DOVO 0 - 0
04 feb GVVV - SteDoCo 0 - 0
04 feb Excelsior'31 - Hoek 3 - 5
04 feb Rijnvogels - Sportlust '46 0 - 3
04 feb Barendrecht - Sparta Nijkerk 1 - 0
04 feb RKAV Volendam - ACV 1 - 1
28 jan Sportlust '46 - DVS'33 Ermelo 2 - 0
28 jan Sparta Nijkerk - Rijnvogels 1 - 3
28 jan Ter Leede - Excelsior'31 2 - 0
28 jan ASWH - Staphorst 1 - 2
28 jan VVOG - Urk 1 - 2
28 jan DOVO - RKAV Volendam 3 - 0
28 jan ACV - Harkemase Boys 2 - 1
28 jan SteDoCo - Barendrecht 0 - 0
28 jan Hoek - GVVV 4 - 7

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
08 apr 14:30 uur ACV - Excelsior'31 Meer informatie
08 apr 14:30 uur Harkemase Boys - GVVV Meer informatie
08 apr 14:30 uur Staphorst - Rijnvogels Meer informatie
08 apr 14:30 uur VVOG - Sparta Nijkerk Meer informatie
08 apr 14:30 uur DOVO - Hoek Meer informatie
08 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
08 apr 15:00 uur Urk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
08 apr 15:00 uur ASWH - SteDoCo Meer informatie
08 apr 18:00 uur Ter Leede - Sportlust '46 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Barendrecht - Staphorst Meer informatie
15 apr 14:30 uur GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
15 apr 14:30 uur Rijnvogels - Urk Meer informatie
15 apr 14:30 uur Hoek - ACV Meer informatie
15 apr 14:30 uur SteDoCo - DOVO Meer informatie
15 apr 14:30 uur Excelsior'31 - Harkemase Boys Meer informatie
15 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Ter Leede Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - ASWH Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sportlust '46 - VVOG Meer informatie
22 apr 14:30 uur ACV - SteDoCo Meer informatie
22 apr 14:30 uur Harkemase Boys - Hoek Meer informatie
22 apr 14:30 uur Staphorst - GVVV Meer informatie
22 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
22 apr 15:00 uur Urk - Barendrecht Meer informatie
22 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Rijnvogels Meer informatie
22 apr 15:00 uur ASWH - Sportlust '46 Meer informatie
22 apr 16:30 uur DOVO - Sparta Nijkerk Meer informatie
22 apr 17:00 uur Ter Leede - VVOG Meer informatie
06 mei 14:30 uur VVOG - ASWH Meer informatie
06 mei 14:30 uur GVVV - Urk Meer informatie
06 mei 14:30 uur Barendrecht - DVS'33 Ermelo Meer informatie
06 mei 14:30 uur Rijnvogels - Ter Leede Meer informatie
06 mei 14:30 uur Excelsior'31 - Staphorst Meer informatie
06 mei 14:30 uur SteDoCo - Harkemase Boys Meer informatie
06 mei 14:30 uur Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sparta Nijkerk - ACV Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sportlust '46 - DOVO Meer informatie
13 mei 14:30 uur ACV - Sportlust '46 Meer informatie
13 mei 14:30 uur DOVO - VVOG Meer informatie
13 mei 14:30 uur Harkemase Boys - Sparta Nijkerk Meer informatie
13 mei 14:30 uur Staphorst - Hoek Meer informatie
13 mei 14:30 uur RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
13 mei 14:30 uur Rijnvogels - Barendrecht Meer informatie
13 mei 15:00 uur DVS'33 Ermelo - GVVV Meer informatie
13 mei 15:00 uur Urk - Excelsior'31 Meer informatie
13 mei 15:00 uur Ter Leede - ASWH Meer informatie
20 mei 14:30 uur GVVV - Rijnvogels Meer informatie
20 mei 14:30 uur VVOG - ACV Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sportlust '46 - Harkemase Boys Meer informatie
20 mei 14:30 uur Hoek - Urk Meer informatie
20 mei 14:30 uur Ter Leede - Barendrecht Meer informatie
20 mei 14:30 uur Excelsior'31 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
20 mei 14:30 uur ASWH - DOVO Meer informatie
20 mei 14:30 uur SteDoCo - Staphorst Meer informatie
27 mei 14:30 uur ACV - ASWH Meer informatie
27 mei 14:30 uur Harkemase Boys - VVOG Meer informatie
27 mei 14:30 uur Staphorst - Sparta Nijkerk Meer informatie
27 mei 14:30 uur DVS'33 Ermelo - Hoek Meer informatie
27 mei 14:30 uur Urk - SteDoCo Meer informatie
27 mei 14:30 uur RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Rijnvogels - Excelsior'31 Meer informatie
27 mei 14:30 uur DOVO - Ter Leede Meer informatie
27 mei 14:30 uur Barendrecht - GVVV Meer informatie

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info