Zaterdag 1

Zaterdag 1


Error
Messages Array
Code 4001

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Excelsior 1 1 0 0 5 1 4 3
2 FC Volendam 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SC Cambuur 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FC Groningen 1 1 0 0 3 0 3 3
6 FC Utrecht 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Quick 1 1 0 0 4 2 2 3
8 FC Den Bosch 1 1 0 0 3 1 2 3
9 Go Ahead Eagles 1 1 0 0 3 1 2 3
10 De Graafschap 1 1 0 0 3 1 2 3
11 Sparta Rotterdam 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Almere City FC 1 1 0 0 2 0 2 3
13 De Treffers 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Urk 1 1 0 0 2 0 2 3
15 ADO Den Haag 1 1 0 0 3 2 1 3
16 N.E.C. 1 1 0 0 3 2 1 3
17 Katwijk 1 1 0 0 2 1 1 3
18 Spakenburg 1 1 0 0 2 1 1 3
19 VVV-Venlo 1 1 0 0 2 1 1 3
20 FC Eindhoven 1 1 0 0 1 0 1 3
21 NAC Breda 1 1 0 0 1 0 1 3
22 PEC Zwolle 1 1 0 0 1 0 1 3
23 Telstar 1 1 0 0 1 0 1 3
24 Heracles Almelo 1 0 1 0 2 2 0 1
25 Roda JC 1 0 1 0 2 2 0 1
26 Kozakken Boys 1 0 1 0 2 2 0 1
27 Vitesse 1 0 1 0 2 2 0 1
28 sc Heerenveen 1 0 1 0 2 2 0 1
29 Hoek 1 0 1 0 2 2 0 1
30 ADO '20 1 0 1 0 1 1 0 1
31 FC Emmen 1 0 1 0 1 1 0 1
32 Excelsior'31 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 Fortuna Sittard 1 0 0 1 2 3 -1 0
34 Dongen 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 TEC 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 Hercules 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 HHC Hardenberg 1 0 0 1 0 1 -1 0
39 Kon. HFC 1 0 0 1 0 1 -1 0
40 Willem II 1 0 0 1 0 1 -1 0
41 RKAV Volendam 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 GVVV 1 0 0 1 1 3 -2 0
43 Helmond Sport 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 OFC 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Rijnsburgse Boys 1 0 0 1 1 3 -2 0
46 TOP Oss 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 RKC Waalwijk 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 Staphorst 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 DEM 1 0 0 1 1 4 -3 0
50 FC Dordrecht 1 0 0 1 0 3 -3 0
51 Rijnvogels 1 0 0 1 0 3 -3 0
52 Sportlust '46 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 Harkemase Boys 1 0 0 1 1 5 -4 0
54 MVV Maastricht 1 0 0 1 1 5 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GVVV 21 13 3 5 49 31 18 42
2 ACV 21 11 7 3 40 22 18 40
3 Sportlust '46 21 11 6 4 42 23 19 39
4 Barendrecht 21 11 5 5 44 35 9 38
5 SteDoCo 21 11 4 6 35 24 11 37
6 DOVO 21 10 3 8 35 36 -1 33
7 Rijnvogels 21 9 5 7 40 40 0 32
8 DVS'33 Ermelo 21 8 5 8 34 31 3 29
9 Hoek 21 9 2 10 46 47 -1 29
10 Staphorst 21 7 6 8 20 28 -8 27
11 Harkemase Boys 21 7 4 10 35 31 4 25
12 Ter Leede 21 6 7 8 39 39 0 25
13 Urk 21 8 1 12 38 49 -11 25
14 RKAV Volendam 21 6 6 9 32 38 -6 24
15 Sparta Nijkerk 21 6 6 9 25 35 -10 24
16 VVOG 21 6 4 11 30 40 -10 22
17 ASWH 21 5 4 12 21 38 -17 19
18 Excelsior'31 21 3 6 12 27 45 -18 15

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 0 4 3
2 ADO '20 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DVS'33 Ermelo 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Quick 1 1 0 0 3 1 2 3
5 De Treffers 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Dongen 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Excelsior'31 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Hercules 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Kozakken Boys 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportlust '46 1 1 0 0 2 1 1 3
11 GVVV 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Rijnvogels 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 1 3
14 TEC 1 1 0 0 1 0 1 3
15 Staphorst 1 0 1 0 4 4 0 1
16 AFC 1 0 1 0 4 4 0 1
17 RKAV Volendam 1 0 1 0 2 2 0 1
18 HSC '21 1 0 1 0 2 2 0 1
19 OFC 1 0 1 0 2 2 0 1
20 UDI'19/CSU 1 0 1 0 2 2 0 1
21 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
22 Scheveningen 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
24 Urk 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Hoek 1 0 1 0 0 0 0 1
26 DEM 1 0 1 0 0 0 0 1
27 IJsselmeervogels 1 0 1 0 0 0 0 1
28 Unitas 1 0 1 0 0 0 0 1
29 ASWH 1 0 0 1 1 2 -1 0
30 Excelsior M 1 0 0 1 1 2 -1 0
31 OSS'20 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Quick Boys 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 ACV 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 DOVO 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Sparta Nijkerk 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 UNA 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Groene Ster 1 0 0 1 1 3 -2 0
39 Noordwijk 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 FC Lisse 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 VVSB 1 0 0 1 0 3 -3 0
42 Baronie 1 0 0 1 0 4 -4 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 14:30 uur Regulier Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
25 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Regulier Urk - RKAV Volendam Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
01 apr 14:30 uur Regulier Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
08 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
06 mei 14:30 uur Regulier Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
20 mei 14:30 uur Regulier Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
27 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb DVS'33 Ermelo - VVOG 2 - 0
04 feb Urk - ASWH 0 - 2
04 feb Harkemase Boys - Ter Leede 2 - 2
04 feb Staphorst - DOVO 0 - 0
04 feb GVVV - SteDoCo 0 - 0
04 feb Excelsior'31 - Hoek 3 - 5
04 feb Rijnvogels - Sportlust '46 0 - 3
04 feb Barendrecht - Sparta Nijkerk 1 - 0
04 feb RKAV Volendam - ACV 1 - 1
28 jan Sparta Nijkerk - Rijnvogels 1 - 3
28 jan Sportlust '46 - DVS'33 Ermelo 2 - 0
28 jan Ter Leede - Excelsior'31 2 - 0
28 jan ASWH - Staphorst 1 - 2
28 jan VVOG - Urk 1 - 2
28 jan ACV - Harkemase Boys 2 - 1
28 jan DOVO - RKAV Volendam 3 - 0
28 jan SteDoCo - Barendrecht 0 - 0
28 jan Hoek - GVVV 4 - 7
21 jan DVS'33 Ermelo - Sparta Nijkerk 0 - 2
21 jan Urk - Sportlust '46 3 - 0
21 jan Staphorst - VVOG 0 - 0
21 jan ACV - Ter Leede 2 - 2
21 jan Harkemase Boys - DOVO 4 - 0
21 jan Barendrecht - Hoek 5 - 4
21 jan GVVV - Excelsior'31 3 - 1
21 jan RKAV Volendam - ASWH 3 - 2
21 jan Rijnvogels - SteDoCo 0 - 2
14 jan Sportlust '46 - RKAV Volendam 3 - 0
10 dec Sportlust '46 - Staphorst 0 - 0
10 dec Sparta Nijkerk - Urk 2 - 0
10 dec ASWH - Harkemase Boys 0 - 2
10 dec VVOG - RKAV Volendam 1 - 1
10 dec DOVO - ACV 1 - 2
10 dec SteDoCo - DVS'33 Ermelo 2 - 0
10 dec Ter Leede - GVVV 0 - 2
10 dec Hoek - Rijnvogels 2 - 3
10 dec Excelsior'31 - Barendrecht 2 - 3
03 dec Sparta Nijkerk - Staphorst 2 - 1
03 dec Hoek - DVS'33 Ermelo 3 - 1
03 dec GVVV - Barendrecht 2 - 5
03 dec Ter Leede - DOVO 0 - 0
03 dec SteDoCo - Urk 3 - 1
03 dec VVOG - Harkemase Boys 0 - 2
03 dec ASWH - ACV 0 - 3
03 dec Excelsior'31 - Rijnvogels 2 - 1

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
11 feb 14:30 uur VVOG - Rijnvogels Meer informatie
11 feb 14:30 uur DOVO - Urk Meer informatie
11 feb 14:30 uur Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
11 feb 14:30 uur ACV - Staphorst Meer informatie
11 feb 14:30 uur SteDoCo - Excelsior'31 Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sportlust '46 - Barendrecht Meer informatie
11 feb 15:00 uur ASWH - DVS'33 Ermelo Meer informatie
11 feb 15:00 uur Ter Leede - Hoek Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sparta Nijkerk - GVVV Meer informatie
25 feb 14:30 uur Staphorst - Harkemase Boys Meer informatie
25 feb 14:30 uur Rijnvogels - ASWH Meer informatie
25 feb 14:30 uur RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
25 feb 14:30 uur GVVV - Sportlust '46 Meer informatie
25 feb 14:30 uur Barendrecht - VVOG Meer informatie
25 feb 14:30 uur Excelsior'31 - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 feb 14:30 uur Hoek - SteDoCo Meer informatie
25 feb 15:00 uur DVS'33 Ermelo - DOVO Meer informatie
25 feb 15:00 uur Urk - ACV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur VVOG - GVVV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur ACV - DVS'33 Ermelo Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Urk Meer informatie
04 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
04 mrt 14:30 uur DOVO - Rijnvogels Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Ter Leede - SteDoCo Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - Excelsior'31 Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Hoek Meer informatie
04 mrt 15:00 uur ASWH - Barendrecht Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Staphorst - Ter Leede Meer informatie
11 mrt 14:30 uur GVVV - ASWH Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Rijnvogels - ACV Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Barendrecht - DOVO Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Excelsior'31 - VVOG Meer informatie
11 mrt 14:30 uur SteDoCo - Sparta Nijkerk Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Hoek - Sportlust '46 Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Urk - RKAV Volendam Meer informatie
11 mrt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys Meer informatie
25 mrt 14:30 uur ACV - Barendrecht Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Rijnvogels Meer informatie
25 mrt 14:30 uur VVOG - Hoek Meer informatie
25 mrt 14:30 uur DOVO - GVVV Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Staphorst - Urk Meer informatie
25 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - SteDoCo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Ter Leede - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 mrt 15:00 uur ASWH - Excelsior'31 Meer informatie
01 apr 14:30 uur GVVV - ACV Meer informatie
01 apr 14:30 uur Barendrecht - Harkemase Boys Meer informatie
01 apr 14:30 uur Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
01 apr 14:30 uur SteDoCo - VVOG Meer informatie
01 apr 14:30 uur Hoek - ASWH Meer informatie
01 apr 14:30 uur Excelsior'31 - DOVO Meer informatie
01 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Staphorst Meer informatie
01 apr 15:00 uur Urk - Ter Leede Meer informatie
01 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - Sportlust '46 Meer informatie
08 apr 14:30 uur ACV - Excelsior'31 Meer informatie
08 apr 14:30 uur Harkemase Boys - GVVV Meer informatie
08 apr 14:30 uur Staphorst - Rijnvogels Meer informatie
08 apr 14:30 uur VVOG - Sparta Nijkerk Meer informatie
08 apr 14:30 uur DOVO - Hoek Meer informatie
08 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
08 apr 15:00 uur Urk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
08 apr 15:00 uur ASWH - SteDoCo Meer informatie
08 apr 15:00 uur Ter Leede - Sportlust '46 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Barendrecht - Staphorst Meer informatie
15 apr 14:30 uur GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
15 apr 14:30 uur Rijnvogels - Urk Meer informatie
15 apr 14:30 uur Hoek - ACV Meer informatie
15 apr 14:30 uur SteDoCo - DOVO Meer informatie
15 apr 14:30 uur Excelsior'31 - Harkemase Boys Meer informatie
15 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Ter Leede Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - ASWH Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sportlust '46 - VVOG Meer informatie
22 apr 14:30 uur ACV - SteDoCo Meer informatie
22 apr 14:30 uur Harkemase Boys - Hoek Meer informatie
22 apr 14:30 uur Staphorst - GVVV Meer informatie
22 apr 14:30 uur DOVO - Sparta Nijkerk Meer informatie
22 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
22 apr 15:00 uur Urk - Barendrecht Meer informatie
22 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Rijnvogels Meer informatie
22 apr 15:00 uur Ter Leede - VVOG Meer informatie
22 apr 15:00 uur ASWH - Sportlust '46 Meer informatie
06 mei 14:30 uur VVOG - ASWH Meer informatie
06 mei 14:30 uur GVVV - Urk Meer informatie
06 mei 14:30 uur Barendrecht - DVS'33 Ermelo Meer informatie
06 mei 14:30 uur Rijnvogels - Ter Leede Meer informatie
06 mei 14:30 uur Excelsior'31 - Staphorst Meer informatie
06 mei 14:30 uur SteDoCo - Harkemase Boys Meer informatie
06 mei 14:30 uur Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sparta Nijkerk - ACV Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sportlust '46 - DOVO Meer informatie
13 mei 14:30 uur ACV - Sportlust '46 Meer informatie
13 mei 14:30 uur DOVO - VVOG Meer informatie
13 mei 14:30 uur Harkemase Boys - Sparta Nijkerk Meer informatie
13 mei 14:30 uur Staphorst - Hoek Meer informatie
13 mei 14:30 uur RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
13 mei 14:30 uur Rijnvogels - Barendrecht Meer informatie
13 mei 15:00 uur DVS'33 Ermelo - GVVV Meer informatie
13 mei 15:00 uur Urk - Excelsior'31 Meer informatie
13 mei 15:00 uur Ter Leede - ASWH Meer informatie
20 mei 14:30 uur GVVV - Rijnvogels Meer informatie
20 mei 14:30 uur VVOG - ACV Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sportlust '46 - Harkemase Boys Meer informatie
20 mei 14:30 uur Hoek - Urk Meer informatie
20 mei 14:30 uur Ter Leede - Barendrecht Meer informatie
20 mei 14:30 uur Excelsior'31 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
20 mei 14:30 uur ASWH - DOVO Meer informatie
20 mei 14:30 uur SteDoCo - Staphorst Meer informatie
27 mei 14:30 uur ACV - ASWH Meer informatie
27 mei 14:30 uur Harkemase Boys - VVOG Meer informatie
27 mei 14:30 uur Staphorst - Sparta Nijkerk Meer informatie
27 mei 14:30 uur DVS'33 Ermelo - Hoek Meer informatie
27 mei 14:30 uur Urk - SteDoCo Meer informatie
27 mei 14:30 uur RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Rijnvogels - Excelsior'31 Meer informatie
27 mei 14:30 uur DOVO - Ter Leede Meer informatie
27 mei 14:30 uur Barendrecht - GVVV Meer informatie

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info