Zaterdag 1

Zaterdag 1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 551
Wedstijdnummerintern 16394235
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 3
Thuisscore-regulier 3
Uitscore 4
Uitscore-regulier 4
Klasse 3e divisie
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-05-13
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Poule A
Thuisteam RKAV Volendam
Uitteam SteDoCo
Matchofficials
Scheidsrechters Afgeschermd, (Scheidsrechter), Berk, Dennis van (Assistent-scheidsrechter), Westen, Jari van (Assistent-scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam SteDoCo
Code BBJC25J
Website http://www.stedoco.nl
Shirtkleur Zwart
Straat Groeneweg 59
Postcodeplaats 4223MG HOORNAAR
Email secretariaat@stedoco.nl

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Excelsior 1 1 0 0 5 1 4 3
2 FC Volendam 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SC Cambuur 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FC Groningen 1 1 0 0 3 0 3 3
6 FC Utrecht 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Quick 1 1 0 0 4 2 2 3
8 FC Den Bosch 1 1 0 0 3 1 2 3
9 Go Ahead Eagles 1 1 0 0 3 1 2 3
10 De Graafschap 1 1 0 0 3 1 2 3
11 Sparta Rotterdam 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Almere City FC 1 1 0 0 2 0 2 3
13 De Treffers 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Urk 1 1 0 0 2 0 2 3
15 ADO Den Haag 1 1 0 0 3 2 1 3
16 N.E.C. 1 1 0 0 3 2 1 3
17 Katwijk 1 1 0 0 2 1 1 3
18 Spakenburg 1 1 0 0 2 1 1 3
19 VVV-Venlo 1 1 0 0 2 1 1 3
20 FC Eindhoven 1 1 0 0 1 0 1 3
21 NAC Breda 1 1 0 0 1 0 1 3
22 PEC Zwolle 1 1 0 0 1 0 1 3
23 Telstar 1 1 0 0 1 0 1 3
24 Heracles Almelo 1 0 1 0 2 2 0 1
25 Roda JC 1 0 1 0 2 2 0 1
26 Kozakken Boys 1 0 1 0 2 2 0 1
27 Vitesse 1 0 1 0 2 2 0 1
28 sc Heerenveen 1 0 1 0 2 2 0 1
29 Hoek 1 0 1 0 2 2 0 1
30 ADO '20 1 0 1 0 1 1 0 1
31 FC Emmen 1 0 1 0 1 1 0 1
32 Excelsior'31 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 Fortuna Sittard 1 0 0 1 2 3 -1 0
34 Dongen 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 TEC 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 Hercules 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 HHC Hardenberg 1 0 0 1 0 1 -1 0
39 Kon. HFC 1 0 0 1 0 1 -1 0
40 Willem II 1 0 0 1 0 1 -1 0
41 RKAV Volendam 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 GVVV 1 0 0 1 1 3 -2 0
43 Helmond Sport 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 OFC 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Rijnsburgse Boys 1 0 0 1 1 3 -2 0
46 TOP Oss 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 RKC Waalwijk 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 Staphorst 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 DEM 1 0 0 1 1 4 -3 0
50 FC Dordrecht 1 0 0 1 0 3 -3 0
51 Rijnvogels 1 0 0 1 0 3 -3 0
52 Sportlust '46 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 Harkemase Boys 1 0 0 1 1 5 -4 0
54 MVV Maastricht 1 0 0 1 1 5 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ACV 34 22 9 3 71 33 38 75
2 GVVV 34 21 6 7 77 40 37 69
3 SteDoCo 34 18 4 12 59 42 17 58
4 Rijnvogels 34 17 5 12 64 55 9 56
5 Barendrecht 34 18 5 11 71 54 17 55
6 Sportlust '46 34 15 8 11 52 50 2 53
7 DVS'33 Ermelo 34 15 7 12 54 43 11 52
8 Sparta Nijkerk 34 13 11 10 45 45 0 50
9 Hoek 34 16 2 16 71 72 -1 50
10 DOVO 34 15 3 16 51 56 -5 48
11 Staphorst 34 12 9 13 38 41 -3 45
12 Urk 34 13 3 18 62 76 -14 42
13 Harkemase Boys 34 10 8 16 52 56 -4 38
14 RKAV Volendam 34 9 9 16 52 72 -20 36
15 VVOG 34 10 5 19 49 71 -22 35
16 Excelsior'31 34 8 9 17 47 58 -11 33
17 Ter Leede 34 8 9 17 50 65 -15 33
18 ASWH 34 7 6 21 25 61 -36 27

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 0 4 3
2 ADO '20 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DVS'33 Ermelo 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Quick 1 1 0 0 3 1 2 3
5 De Treffers 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Dongen 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Excelsior'31 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Hercules 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Kozakken Boys 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportlust '46 1 1 0 0 2 1 1 3
11 GVVV 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Rijnvogels 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 1 3
14 TEC 1 1 0 0 1 0 1 3
15 Staphorst 1 0 1 0 4 4 0 1
16 AFC 1 0 1 0 4 4 0 1
17 RKAV Volendam 1 0 1 0 2 2 0 1
18 HSC '21 1 0 1 0 2 2 0 1
19 OFC 1 0 1 0 2 2 0 1
20 UDI'19/CSU 1 0 1 0 2 2 0 1
21 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
22 Scheveningen 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
24 Urk 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Hoek 1 0 1 0 0 0 0 1
26 DEM 1 0 1 0 0 0 0 1
27 IJsselmeervogels 1 0 1 0 0 0 0 1
28 Unitas 1 0 1 0 0 0 0 1
29 ASWH 1 0 0 1 1 2 -1 0
30 Excelsior M 1 0 0 1 1 2 -1 0
31 OSS'20 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Quick Boys 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 ACV 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 DOVO 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Sparta Nijkerk 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 UNA 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Groene Ster 1 0 0 1 1 3 -2 0
39 Noordwijk 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 FC Lisse 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 VVSB 1 0 0 1 0 3 -3 0
42 Baronie 1 0 0 1 0 4 -4 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
27 mei ACV - ASWH 4 - 0
27 mei Harkemase Boys - VVOG 1 - 2
27 mei Staphorst - Sparta Nijkerk 1 - 1
27 mei DVS'33 Ermelo - Hoek 4 - 0
27 mei Urk - SteDoCo 6 - 4
27 mei RKAV Volendam - Sportlust '46 2 - 1
27 mei Rijnvogels - Excelsior'31 0 - 4
27 mei DOVO - Ter Leede 0 - 2
27 mei Barendrecht - GVVV 3 - 4
20 mei GVVV - Rijnvogels 1 - 2
20 mei VVOG - ACV 1 - 4
20 mei Sparta Nijkerk - RKAV Volendam 3 - 1
20 mei Sportlust '46 - Harkemase Boys 2 - 2
20 mei Hoek - Urk 2 - 3
20 mei Ter Leede - Barendrecht 1 - 2
20 mei Excelsior'31 - DVS'33 Ermelo 4 - 0
20 mei ASWH - DOVO 0 - 3
20 mei SteDoCo - Staphorst 0 - 2
13 mei DVS'33 Ermelo - GVVV 0 - 2
13 mei Urk - Excelsior'31 2 - 1
13 mei Ter Leede - ASWH 1 - 0
13 mei ACV - Sportlust '46 3 - 0
13 mei DOVO - VVOG 5 - 1
13 mei Harkemase Boys - Sparta Nijkerk 2 - 2
13 mei Staphorst - Hoek 2 - 3
13 mei RKAV Volendam - SteDoCo 3 - 4
13 mei Rijnvogels - Barendrecht 0 - 1
06 mei Sparta Nijkerk - ACV 2 - 3
06 mei Sportlust '46 - DOVO 2 - 1
06 mei VVOG - ASWH 2 - 1
06 mei GVVV - Urk 2 - 1
06 mei Barendrecht - DVS'33 Ermelo 0 - 2
06 mei Rijnvogels - Ter Leede 1 - 0
06 mei Excelsior'31 - Staphorst 1 - 1
06 mei SteDoCo - Harkemase Boys 2 - 0
06 mei Hoek - RKAV Volendam 3 - 2
22 apr Ter Leede - VVOG 0 - 2
22 apr DOVO - Sparta Nijkerk 0 - 1
22 apr Urk - Barendrecht 1 - 2
22 apr DVS'33 Ermelo - Rijnvogels 0 - 1
22 apr ASWH - Sportlust '46 0 - 1
22 apr ACV - SteDoCo 2 - 1
22 apr Harkemase Boys - Hoek 1 - 3
22 apr Staphorst - GVVV 0 - 1
22 apr RKAV Volendam - Excelsior'31 2 - 1
15 apr DVS'33 Ermelo - Ter Leede 4 - 1
15 apr Sparta Nijkerk - ASWH 1 - 0
15 apr Sportlust '46 - VVOG 0 - 3
15 apr Barendrecht - Staphorst 0 - 2
15 apr GVVV - RKAV Volendam 4 - 0
15 apr Rijnvogels - Urk 3 - 1
15 apr Hoek - ACV 1 - 4
15 apr SteDoCo - DOVO 2 - 0
15 apr Excelsior'31 - Harkemase Boys 4 - 2
08 apr Ter Leede - Sportlust '46 1 - 2
08 apr Urk - DVS'33 Ermelo 1 - 1
08 apr ASWH - SteDoCo 1 - 0
08 apr ACV - Excelsior'31 1 - 1
08 apr Harkemase Boys - GVVV 0 - 0
08 apr Staphorst - Rijnvogels 2 - 0
08 apr VVOG - Sparta Nijkerk 1 - 1
08 apr DOVO - Hoek 1 - 0
08 apr RKAV Volendam - Barendrecht 1 - 4
01 apr DVS'33 Ermelo - Staphorst 1 - 0
01 apr Urk - Ter Leede 3 - 0
01 apr Sparta Nijkerk - Sportlust '46 2 - 0
01 apr GVVV - ACV 1 - 2
01 apr Barendrecht - Harkemase Boys 1 - 2
01 apr Rijnvogels - RKAV Volendam 5 - 0
01 apr SteDoCo - VVOG 2 - 1
01 apr Hoek - ASWH 3 - 0
01 apr Excelsior'31 - DOVO 0 - 1

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info