Zaterdag 1

Zaterdag 1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 551
Wedstijdnummerintern 16394235
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Klasse 3e divisie
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-05-13
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Poule A
Thuisteam RKAV Volendam
Uitteam SteDoCo
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam SteDoCo
Code BBJC25J
Website http://www.stedoco.nl
Shirtkleur Zwart
Straat Giessenland 62
Postcodeplaats 4223MZ HOORNAAR
Email secretariaat@stedoco.nl

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Urk 30 20 6 4 65 34 31 66
2 RKAV Volendam 30 19 5 6 74 43 31 62
3 Eemdijk 30 18 4 8 70 37 33 58
4 Genemuiden SC 30 18 4 8 66 35 31 58
5 DETO 30 15 9 6 61 44 17 54
6 AZSV 30 14 3 13 45 51 -6 45
7 Flevo Boys 30 13 3 14 48 52 -4 42
8 HZVV 30 11 8 11 45 42 3 41
9 Berkum 30 10 10 10 40 38 2 40
10 Swift 30 10 9 11 58 49 9 39
11 Buitenpost 30 10 6 14 33 44 -11 36
12 De Dijk 30 9 7 14 26 36 -10 34
13 SDC Putten 1 30 9 5 16 38 44 -6 32
14 ONS Sneek 1 30 9 2 19 50 83 -33 29
15 NSC Nijkerk 1 30 5 7 18 26 62 -36 22
16 Noordscheschut 1 30 4 4 22 25 76 -51 16

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

RKAV Volendam (0624 Mannen Zaterdag nacompetitie 1e ronde (lnd))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RKAV Volendam 2 2 0 0 6 2 4 6
2 VVOG 2 1 1 0 5 4 1 4
3 ARC 2 1 0 1 5 4 1 3
4 SC Feyenoord 2 1 0 1 3 2 1 3
5 ODIN 59 2 1 0 1 4 5 -1 3
6 Genemuiden SC 2 1 0 1 2 3 -1 3
7 Eemdijk 2 0 1 1 4 5 -1 1
8 Zwaluwen 2 0 0 2 2 6 -4 0

RKAV Volendam (0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 VVOG 2 2 0 0 4 1 3 6
2 RKAV Volendam 2 1 1 0 3 2 1 4
3 ARC 2 0 1 1 2 3 -1 1
4 SC Feyenoord 2 0 0 2 1 4 -3 0

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ACV 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ASWH 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Barendrecht 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DOVO 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DVS'33 Ermelo 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Excelsior'31 0 0 0 0 0 0 0 0
7 GVVV 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Harkemase Boys 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Hoek 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Sparta Nijkerk 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sportlust '46 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Staphorst 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SteDoCo 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Ter Leede 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Urk 0 0 0 0 0 0 0 0
17 RKAV Volendam 0 0 0 0 0 0 0 0
18 VVOG 0 0 0 0 0 0 0 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 aug 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - VVOG Meer informatie
27 aug 17:00 uur Regulier ASWH - RKAV Volendam Meer informatie
03 sep 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - DOVO Meer informatie
07 sep 20:00 uur Regulier Ter Leede - RKAV Volendam Meer informatie
10 sep 14:30 uur Regulier ACV - RKAV Volendam Meer informatie
17 sep 14:30 uur Regulier Staphorst - RKAV Volendam Meer informatie
24 sep 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Urk Meer informatie
01 okt 15:00 uur Regulier DVS'33 Ermelo - RKAV Volendam Meer informatie
05 okt 20:00 uur Regulier RKAV Volendam - Harkemase Boys Meer informatie
08 okt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Rijnvogels Meer informatie
15 okt 14:30 uur Regulier Barendrecht - RKAV Volendam Meer informatie
29 okt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - GVVV Meer informatie
05 nov 14:30 uur Regulier Excelsior'31 - RKAV Volendam Meer informatie
12 nov 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Hoek Meer informatie
19 nov 14:30 uur Regulier SteDoCo - RKAV Volendam Meer informatie
26 nov 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Sparta Nijkerk Meer informatie
03 dec 15:00 uur Regulier Sportlust '46 - RKAV Volendam Meer informatie
10 dec 14:30 uur Regulier VVOG - RKAV Volendam Meer informatie
21 jan 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ASWH Meer informatie
28 jan 14:30 uur Regulier DOVO - RKAV Volendam Meer informatie
04 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ACV Meer informatie
11 feb 14:30 uur Regulier Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
25 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Regulier Urk - RKAV Volendam Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
01 apr 14:30 uur Regulier Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
08 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
06 mei 14:30 uur Regulier Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
20 mei 14:30 uur Regulier Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
27 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (0624 Mannen Zaterdag nacompetitie 1e ronde (lnd))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
11 jun VVOG - Eemdijk 3 - 2
11 jun RKAV Volendam - Zwaluwen 3 - 1
11 jun ODIN 59 - ARC 1 - 3
11 jun SC Feyenoord - Genemuiden SC 3 - 1
07 jun Genemuiden SC - SC Feyenoord 1 - 0
07 jun Eemdijk - VVOG 2 - 2
07 jun ARC - ODIN 59 2 - 3
07 jun Zwaluwen - RKAV Volendam 1 - 3

RKAV Volendam (0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
18 jun SC Feyenoord - VVOG 0 - 1
18 jun RKAV Volendam - ARC 2 - 2
14 jun VVOG - SC Feyenoord 3 - 1
14 jun ARC - RKAV Volendam 0 - 1

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (0140 Mannen Zaterdag/Zondag Aangepast (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

RKAV Volendam (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (0624 Mannen Zaterdag nacompetitie 1e ronde (lnd))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (0626 Mannen Zaterdag nacompetitie 2e ronde (lnd))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
20 aug 14:30 uur ACV - DOVO Meer informatie
20 aug 14:30 uur Staphorst - Sportlust '46 Meer informatie
20 aug 14:30 uur Harkemase Boys - ASWH Meer informatie
20 aug 14:30 uur GVVV - Ter Leede Meer informatie
20 aug 14:30 uur Rijnvogels - Hoek Meer informatie
20 aug 14:30 uur Barendrecht - Excelsior'31 Meer informatie
20 aug 14:30 uur RKAV Volendam - VVOG Meer informatie
20 aug 15:00 uur Urk - Sparta Nijkerk Meer informatie
20 aug 15:00 uur DVS'33 Ermelo - SteDoCo Meer informatie
27 aug 14:30 uur VVOG - Staphorst Meer informatie
27 aug 14:30 uur DOVO - Harkemase Boys Meer informatie
27 aug 14:30 uur Hoek - Barendrecht Meer informatie
27 aug 14:30 uur SteDoCo - Rijnvogels Meer informatie
27 aug 14:30 uur Excelsior'31 - GVVV Meer informatie
27 aug 15:00 uur Sparta Nijkerk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
27 aug 15:00 uur Sportlust '46 - Urk Meer informatie
27 aug 15:00 uur Ter Leede - ACV Meer informatie
27 aug 17:00 uur ASWH - RKAV Volendam Meer informatie
03 sep 14:30 uur Staphorst - ASWH Meer informatie
03 sep 14:30 uur Harkemase Boys - ACV Meer informatie
03 sep 14:30 uur GVVV - Hoek Meer informatie
03 sep 14:30 uur Barendrecht - SteDoCo Meer informatie
03 sep 14:30 uur Rijnvogels - Sparta Nijkerk Meer informatie
03 sep 14:30 uur RKAV Volendam - DOVO Meer informatie
03 sep 14:30 uur Excelsior'31 - Ter Leede Meer informatie
03 sep 15:00 uur Urk - VVOG Meer informatie
03 sep 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Sportlust '46 Meer informatie
06 sep 20:00 uur ACV - Urk Meer informatie
06 sep 20:00 uur VVOG - Barendrecht Meer informatie
06 sep 20:00 uur Sparta Nijkerk - Excelsior'31 Meer informatie
07 sep 20:00 uur Harkemase Boys - Staphorst Meer informatie
07 sep 20:00 uur DOVO - DVS'33 Ermelo Meer informatie
07 sep 20:00 uur Sportlust '46 - GVVV Meer informatie
07 sep 20:00 uur Ter Leede - RKAV Volendam Meer informatie
07 sep 20:00 uur ASWH - Rijnvogels Meer informatie
07 sep 20:00 uur SteDoCo - Hoek Meer informatie
10 sep 14:30 uur ACV - RKAV Volendam Meer informatie
10 sep 14:30 uur VVOG - DVS'33 Ermelo Meer informatie
10 sep 14:30 uur DOVO - Staphorst Meer informatie
10 sep 14:30 uur Hoek - Excelsior'31 Meer informatie
10 sep 14:30 uur SteDoCo - GVVV Meer informatie
10 sep 15:00 uur Sportlust '46 - Rijnvogels Meer informatie
10 sep 15:00 uur Ter Leede - Harkemase Boys Meer informatie
10 sep 15:00 uur Sparta Nijkerk - Barendrecht Meer informatie
10 sep 15:00 uur ASWH - Urk Meer informatie
17 sep 14:30 uur Staphorst - RKAV Volendam Meer informatie
17 sep 14:30 uur GVVV - VVOG Meer informatie
17 sep 14:30 uur Rijnvogels - DOVO Meer informatie
17 sep 14:30 uur Barendrecht - ASWH Meer informatie
17 sep 14:30 uur Excelsior'31 - Sportlust '46 Meer informatie
17 sep 14:30 uur Hoek - Sparta Nijkerk Meer informatie
17 sep 14:30 uur SteDoCo - Ter Leede Meer informatie
17 sep 15:00 uur DVS'33 Ermelo - ACV Meer informatie
17 sep 15:00 uur Urk - Harkemase Boys Meer informatie
24 sep 14:30 uur ACV - Rijnvogels Meer informatie
24 sep 14:30 uur VVOG - Excelsior'31 Meer informatie
24 sep 14:30 uur Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo Meer informatie
24 sep 14:30 uur DOVO - Barendrecht Meer informatie
24 sep 14:30 uur RKAV Volendam - Urk Meer informatie
24 sep 15:00 uur Sparta Nijkerk - SteDoCo Meer informatie
24 sep 15:00 uur Sportlust '46 - Hoek Meer informatie
24 sep 15:00 uur ASWH - GVVV Meer informatie
24 sep 15:00 uur Ter Leede - Staphorst Meer informatie
01 okt 14:30 uur GVVV - DOVO Meer informatie
01 okt 14:30 uur Excelsior'31 - ASWH Meer informatie
01 okt 14:30 uur Hoek - VVOG Meer informatie
01 okt 14:30 uur Rijnvogels - Harkemase Boys Meer informatie
01 okt 14:30 uur SteDoCo - Sportlust '46 Meer informatie
01 okt 14:30 uur Barendrecht - ACV Meer informatie
01 okt 15:00 uur Urk - Staphorst Meer informatie
01 okt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - RKAV Volendam Meer informatie
01 okt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Ter Leede Meer informatie
04 okt 20:00 uur GVVV - Sparta Nijkerk Meer informatie
05 okt 20:00 uur Staphorst - ACV Meer informatie
05 okt 20:00 uur Urk - DOVO Meer informatie
05 okt 20:00 uur DVS'33 Ermelo - ASWH Meer informatie
05 okt 20:00 uur Barendrecht - Sportlust '46 Meer informatie
05 okt 20:00 uur RKAV Volendam - Harkemase Boys Meer informatie
05 okt 20:00 uur Rijnvogels - VVOG Meer informatie
05 okt 20:00 uur Excelsior'31 - SteDoCo Meer informatie
05 okt 20:00 uur Hoek - Ter Leede Meer informatie
08 okt 14:30 uur DOVO - Excelsior'31 Meer informatie
08 okt 14:30 uur VVOG - SteDoCo Meer informatie
08 okt 14:30 uur ACV - GVVV Meer informatie
08 okt 14:30 uur RKAV Volendam - Rijnvogels Meer informatie
08 okt 14:30 uur Harkemase Boys - Barendrecht Meer informatie
08 okt 14:30 uur Staphorst - DVS'33 Ermelo Meer informatie
08 okt 15:00 uur Ter Leede - Urk Meer informatie
08 okt 15:00 uur Sportlust '46 - Sparta Nijkerk Meer informatie
08 okt 15:00 uur ASWH - Hoek Meer informatie
15 okt 14:30 uur GVVV - Harkemase Boys Meer informatie
15 okt 14:30 uur Barendrecht - RKAV Volendam Meer informatie
15 okt 14:30 uur Rijnvogels - Staphorst Meer informatie
15 okt 14:30 uur Excelsior'31 - ACV Meer informatie
15 okt 14:30 uur Hoek - DOVO Meer informatie
15 okt 14:30 uur SteDoCo - ASWH Meer informatie
15 okt 15:00 uur Sparta Nijkerk - VVOG Meer informatie
15 okt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Urk Meer informatie
15 okt 15:00 uur Sportlust '46 - Ter Leede Meer informatie
29 okt 14:30 uur ACV - Hoek Meer informatie
29 okt 14:30 uur Harkemase Boys - Excelsior'31 Meer informatie
29 okt 14:30 uur Staphorst - Barendrecht Meer informatie
29 okt 14:30 uur VVOG - Sportlust '46 Meer informatie
29 okt 14:30 uur RKAV Volendam - GVVV Meer informatie
29 okt 14:30 uur DOVO - SteDoCo Meer informatie
29 okt 15:00 uur Urk - Rijnvogels Meer informatie
29 okt 15:00 uur Ter Leede - DVS'33 Ermelo Meer informatie
29 okt 15:00 uur ASWH - Sparta Nijkerk Meer informatie
05 nov 14:30 uur VVOG - Ter Leede Meer informatie
05 nov 14:30 uur GVVV - Staphorst Meer informatie
05 nov 14:30 uur Barendrecht - Urk Meer informatie
05 nov 14:30 uur Rijnvogels - DVS'33 Ermelo Meer informatie
05 nov 14:30 uur Hoek - Harkemase Boys Meer informatie
05 nov 14:30 uur SteDoCo - ACV Meer informatie
05 nov 14:30 uur Excelsior'31 - RKAV Volendam Meer informatie
05 nov 15:00 uur Sparta Nijkerk - DOVO Meer informatie
05 nov 15:00 uur Sportlust '46 - ASWH Meer informatie
12 nov 14:30 uur ACV - Sparta Nijkerk Meer informatie
12 nov 14:30 uur Staphorst - Excelsior'31 Meer informatie
12 nov 14:30 uur Harkemase Boys - SteDoCo Meer informatie
12 nov 14:30 uur DOVO - Sportlust '46 Meer informatie
12 nov 14:30 uur RKAV Volendam - Hoek Meer informatie
12 nov 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Barendrecht Meer informatie
12 nov 15:00 uur Urk - GVVV Meer informatie
12 nov 15:00 uur ASWH - VVOG Meer informatie
12 nov 15:00 uur Ter Leede - Rijnvogels Meer informatie
19 nov 14:30 uur VVOG - DOVO Meer informatie
19 nov 14:30 uur Barendrecht - Rijnvogels Meer informatie
19 nov 14:30 uur Hoek - Staphorst Meer informatie
19 nov 14:30 uur SteDoCo - RKAV Volendam Meer informatie
19 nov 14:30 uur Excelsior'31 - Urk Meer informatie
19 nov 15:00 uur Sportlust '46 - ACV Meer informatie
19 nov 15:00 uur Sparta Nijkerk - Harkemase Boys Meer informatie
19 nov 15:00 uur ASWH - Ter Leede Meer informatie
26 nov 14:30 uur Harkemase Boys - Sportlust '46 Meer informatie
26 nov 14:30 uur Staphorst - SteDoCo Meer informatie
26 nov 14:30 uur ACV - VVOG Meer informatie
26 nov 14:30 uur DOVO - ASWH Meer informatie
26 nov 14:30 uur Barendrecht - Ter Leede Meer informatie
26 nov 14:30 uur RKAV Volendam - Sparta Nijkerk Meer informatie
26 nov 14:30 uur Rijnvogels - GVVV Meer informatie
26 nov 15:00 uur Urk - Hoek Meer informatie
26 nov 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Excelsior'31 Meer informatie
03 dec 14:30 uur GVVV - Barendrecht Meer informatie
03 dec 14:30 uur VVOG - Harkemase Boys Meer informatie
03 dec 14:30 uur SteDoCo - Urk Meer informatie
03 dec 14:30 uur Excelsior'31 - Rijnvogels Meer informatie
03 dec 14:30 uur Hoek - DVS'33 Ermelo Meer informatie
03 dec 15:00 uur Sportlust '46 - RKAV Volendam Meer informatie
03 dec 15:00 uur Ter Leede - DOVO Meer informatie
03 dec 15:00 uur Sparta Nijkerk - Staphorst Meer informatie
03 dec 15:00 uur ASWH - ACV Meer informatie
10 dec 14:30 uur VVOG - RKAV Volendam Meer informatie
10 dec 14:30 uur DOVO - ACV Meer informatie
10 dec 14:30 uur SteDoCo - DVS'33 Ermelo Meer informatie
10 dec 14:30 uur Hoek - Rijnvogels Meer informatie
10 dec 14:30 uur Excelsior'31 - Barendrecht Meer informatie
10 dec 15:00 uur Sportlust '46 - Staphorst Meer informatie
10 dec 15:00 uur Sparta Nijkerk - Urk Meer informatie
10 dec 15:00 uur ASWH - Harkemase Boys Meer informatie
10 dec 15:00 uur Ter Leede - GVVV Meer informatie
21 jan 14:30 uur Staphorst - VVOG Meer informatie
21 jan 14:30 uur ACV - Ter Leede Meer informatie
21 jan 14:30 uur Barendrecht - Hoek Meer informatie
21 jan 14:30 uur Rijnvogels - SteDoCo Meer informatie
21 jan 14:30 uur RKAV Volendam - ASWH Meer informatie
21 jan 14:30 uur Harkemase Boys - DOVO Meer informatie
21 jan 14:30 uur GVVV - Excelsior'31 Meer informatie
21 jan 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Sparta Nijkerk Meer informatie
21 jan 15:00 uur Urk - Sportlust '46 Meer informatie
28 jan 14:30 uur VVOG - Urk Meer informatie
28 jan 14:30 uur DOVO - RKAV Volendam Meer informatie
28 jan 14:30 uur ACV - Harkemase Boys Meer informatie
28 jan 14:30 uur SteDoCo - Barendrecht Meer informatie
28 jan 14:30 uur Hoek - GVVV Meer informatie
28 jan 15:00 uur Sportlust '46 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
28 jan 15:00 uur Sparta Nijkerk - Rijnvogels Meer informatie
28 jan 15:00 uur Ter Leede - Excelsior'31 Meer informatie
28 jan 15:00 uur ASWH - Staphorst Meer informatie
04 feb 14:30 uur Harkemase Boys - Ter Leede Meer informatie
04 feb 14:30 uur Staphorst - DOVO Meer informatie
04 feb 14:30 uur GVVV - SteDoCo Meer informatie
04 feb 14:30 uur Excelsior'31 - Hoek Meer informatie
04 feb 14:30 uur Rijnvogels - Sportlust '46 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Barendrecht - Sparta Nijkerk Meer informatie
04 feb 14:30 uur RKAV Volendam - ACV Meer informatie
04 feb 15:00 uur DVS'33 Ermelo - VVOG Meer informatie
04 feb 15:00 uur Urk - ASWH Meer informatie
11 feb 14:30 uur VVOG - Rijnvogels Meer informatie
11 feb 14:30 uur DOVO - Urk Meer informatie
11 feb 14:30 uur Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
11 feb 14:30 uur ACV - Staphorst Meer informatie
11 feb 14:30 uur SteDoCo - Excelsior'31 Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sportlust '46 - Barendrecht Meer informatie
11 feb 15:00 uur ASWH - DVS'33 Ermelo Meer informatie
11 feb 15:00 uur Ter Leede - Hoek Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sparta Nijkerk - GVVV Meer informatie
25 feb 14:30 uur Staphorst - Harkemase Boys Meer informatie
25 feb 14:30 uur Rijnvogels - ASWH Meer informatie
25 feb 14:30 uur RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
25 feb 14:30 uur GVVV - Sportlust '46 Meer informatie
25 feb 14:30 uur Barendrecht - VVOG Meer informatie
25 feb 14:30 uur Excelsior'31 - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 feb 14:30 uur Hoek - SteDoCo Meer informatie
25 feb 15:00 uur DVS'33 Ermelo - DOVO Meer informatie
25 feb 15:00 uur Urk - ACV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur VVOG - GVVV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur ACV - DVS'33 Ermelo Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Urk Meer informatie
04 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
04 mrt 14:30 uur DOVO - Rijnvogels Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - Excelsior'31 Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Hoek Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Ter Leede - SteDoCo Meer informatie
04 mrt 15:00 uur ASWH - Barendrecht Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Staphorst - Ter Leede Meer informatie
11 mrt 14:30 uur GVVV - ASWH Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Rijnvogels - ACV Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Barendrecht - DOVO Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Excelsior'31 - VVOG Meer informatie
11 mrt 14:30 uur SteDoCo - Sparta Nijkerk Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Hoek - Sportlust '46 Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Urk - RKAV Volendam Meer informatie
11 mrt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys Meer informatie
25 mrt 14:30 uur ACV - Barendrecht Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Rijnvogels Meer informatie
25 mrt 14:30 uur VVOG - Hoek Meer informatie
25 mrt 14:30 uur DOVO - GVVV Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Staphorst - Urk Meer informatie
25 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - SteDoCo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Ter Leede - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 mrt 15:00 uur ASWH - Excelsior'31 Meer informatie
01 apr 14:30 uur GVVV - ACV Meer informatie
01 apr 14:30 uur Barendrecht - Harkemase Boys Meer informatie
01 apr 14:30 uur Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
01 apr 14:30 uur SteDoCo - VVOG Meer informatie
01 apr 14:30 uur Hoek - ASWH Meer informatie
01 apr 14:30 uur Excelsior'31 - DOVO Meer informatie
01 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Staphorst Meer informatie
01 apr 15:00 uur Urk - Ter Leede Meer informatie
01 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - Sportlust '46 Meer informatie
08 apr 14:30 uur ACV - Excelsior'31 Meer informatie
08 apr 14:30 uur Harkemase Boys - GVVV Meer informatie
08 apr 14:30 uur Staphorst - Rijnvogels Meer informatie
08 apr 14:30 uur VVOG - Sparta Nijkerk Meer informatie
08 apr 14:30 uur DOVO - Hoek Meer informatie
08 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
08 apr 15:00 uur Urk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
08 apr 15:00 uur ASWH - SteDoCo Meer informatie
08 apr 15:00 uur Ter Leede - Sportlust '46 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Barendrecht - Staphorst Meer informatie
15 apr 14:30 uur GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
15 apr 14:30 uur Rijnvogels - Urk Meer informatie
15 apr 14:30 uur Hoek - ACV Meer informatie
15 apr 14:30 uur SteDoCo - DOVO Meer informatie
15 apr 14:30 uur Excelsior'31 - Harkemase Boys Meer informatie
15 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Ter Leede Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - ASWH Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sportlust '46 - VVOG Meer informatie
22 apr 14:30 uur ACV - SteDoCo Meer informatie
22 apr 14:30 uur Harkemase Boys - Hoek Meer informatie
22 apr 14:30 uur Staphorst - GVVV Meer informatie
22 apr 14:30 uur DOVO - Sparta Nijkerk Meer informatie
22 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
22 apr 15:00 uur Urk - Barendrecht Meer informatie
22 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Rijnvogels Meer informatie
22 apr 15:00 uur Ter Leede - VVOG Meer informatie
22 apr 15:00 uur ASWH - Sportlust '46 Meer informatie
06 mei 14:30 uur VVOG - ASWH Meer informatie
06 mei 14:30 uur GVVV - Urk Meer informatie
06 mei 14:30 uur Barendrecht - DVS'33 Ermelo Meer informatie
06 mei 14:30 uur Rijnvogels - Ter Leede Meer informatie
06 mei 14:30 uur Excelsior'31 - Staphorst Meer informatie
06 mei 14:30 uur SteDoCo - Harkemase Boys Meer informatie
06 mei 14:30 uur Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sparta Nijkerk - ACV Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sportlust '46 - DOVO Meer informatie
13 mei 14:30 uur ACV - Sportlust '46 Meer informatie
13 mei 14:30 uur DOVO - VVOG Meer informatie
13 mei 14:30 uur Harkemase Boys - Sparta Nijkerk Meer informatie
13 mei 14:30 uur Staphorst - Hoek Meer informatie
13 mei 14:30 uur RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
13 mei 14:30 uur Rijnvogels - Barendrecht Meer informatie
13 mei 15:00 uur DVS'33 Ermelo - GVVV Meer informatie
13 mei 15:00 uur Urk - Excelsior'31 Meer informatie
13 mei 15:00 uur Ter Leede - ASWH Meer informatie
20 mei 14:30 uur GVVV - Rijnvogels Meer informatie
20 mei 14:30 uur VVOG - ACV Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sportlust '46 - Harkemase Boys Meer informatie
20 mei 14:30 uur Hoek - Urk Meer informatie
20 mei 14:30 uur Ter Leede - Barendrecht Meer informatie
20 mei 14:30 uur Excelsior'31 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
20 mei 14:30 uur ASWH - DOVO Meer informatie
20 mei 14:30 uur SteDoCo - Staphorst Meer informatie
27 mei 14:30 uur ACV - ASWH Meer informatie
27 mei 14:30 uur Harkemase Boys - VVOG Meer informatie
27 mei 14:30 uur Staphorst - Sparta Nijkerk Meer informatie
27 mei 14:30 uur DVS'33 Ermelo - Hoek Meer informatie
27 mei 14:30 uur Urk - SteDoCo Meer informatie
27 mei 14:30 uur RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Rijnvogels - Excelsior'31 Meer informatie
27 mei 14:30 uur DOVO - Ter Leede Meer informatie
27 mei 14:30 uur Barendrecht - GVVV Meer informatie