Zaterdag 1

Zaterdag 1


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 549
Wedstijdnummerintern 16394233
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Klasse 3e divisie
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-04-08
Aanvangstijdopgemaakt 14:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat)
Poule A
Thuisteam RKAV Volendam
Uitteam Barendrecht
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Barendrecht
Code BBDX15B
Website http://www.bvvbarendrecht.nl
Shirtkleur wit
Straat IJsselstraat 15
Postcodeplaats 2991AN BARENDRECHT
Telefoon 06-13862362
Email secretaris@bvvbarendrecht.nl

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Excelsior 1 1 0 0 5 1 4 3
2 FC Volendam 1 1 0 0 5 1 4 3
3 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 1 3 3
4 SC Cambuur 1 1 0 0 3 0 3 3
5 FC Groningen 1 1 0 0 3 0 3 3
6 FC Utrecht 1 1 0 0 3 0 3 3
7 Quick 1 1 0 0 4 2 2 3
8 FC Den Bosch 1 1 0 0 3 1 2 3
9 Go Ahead Eagles 1 1 0 0 3 1 2 3
10 De Graafschap 1 1 0 0 3 1 2 3
11 Sparta Rotterdam 1 1 0 0 3 1 2 3
12 Almere City FC 1 1 0 0 2 0 2 3
13 De Treffers 1 1 0 0 2 0 2 3
14 Urk 1 1 0 0 2 0 2 3
15 ADO Den Haag 1 1 0 0 3 2 1 3
16 N.E.C. 1 1 0 0 3 2 1 3
17 Katwijk 1 1 0 0 2 1 1 3
18 Spakenburg 1 1 0 0 2 1 1 3
19 VVV-Venlo 1 1 0 0 2 1 1 3
20 FC Eindhoven 1 1 0 0 1 0 1 3
21 NAC Breda 1 1 0 0 1 0 1 3
22 PEC Zwolle 1 1 0 0 1 0 1 3
23 Telstar 1 1 0 0 1 0 1 3
24 Heracles Almelo 1 0 1 0 2 2 0 1
25 Roda JC 1 0 1 0 2 2 0 1
26 Kozakken Boys 1 0 1 0 2 2 0 1
27 Vitesse 1 0 1 0 2 2 0 1
28 sc Heerenveen 1 0 1 0 2 2 0 1
29 Hoek 1 0 1 0 2 2 0 1
30 ADO '20 1 0 1 0 1 1 0 1
31 FC Emmen 1 0 1 0 1 1 0 1
32 Excelsior'31 1 0 0 1 2 3 -1 0
33 Fortuna Sittard 1 0 0 1 2 3 -1 0
34 Dongen 1 0 0 1 1 2 -1 0
35 DVS'33 Ermelo 1 0 0 1 1 2 -1 0
36 TEC 1 0 0 1 1 2 -1 0
37 Hercules 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 HHC Hardenberg 1 0 0 1 0 1 -1 0
39 Kon. HFC 1 0 0 1 0 1 -1 0
40 Willem II 1 0 0 1 0 1 -1 0
41 RKAV Volendam 1 0 0 1 2 4 -2 0
42 GVVV 1 0 0 1 1 3 -2 0
43 Helmond Sport 1 0 0 1 1 3 -2 0
44 OFC 1 0 0 1 1 3 -2 0
45 Rijnsburgse Boys 1 0 0 1 1 3 -2 0
46 TOP Oss 1 0 0 1 0 2 -2 0
47 RKC Waalwijk 1 0 0 1 0 2 -2 0
48 Staphorst 1 0 0 1 0 2 -2 0
49 DEM 1 0 0 1 1 4 -3 0
50 FC Dordrecht 1 0 0 1 0 3 -3 0
51 Rijnvogels 1 0 0 1 0 3 -3 0
52 Sportlust '46 1 0 0 1 0 3 -3 0
53 Harkemase Boys 1 0 0 1 1 5 -4 0
54 MVV Maastricht 1 0 0 1 1 5 -4 0

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 GVVV 16 10 2 4 35 21 14 32
2 Sportlust '46 16 8 5 3 34 20 14 29
3 ACV 16 8 5 3 30 17 13 29
4 DOVO 16 9 1 6 31 30 1 28
5 DVS'33 Ermelo 16 7 5 4 31 22 9 26
6 SteDoCo 16 8 2 6 28 23 5 26
7 Rijnvogels 16 7 5 4 33 30 3 26
8 Barendrecht 16 7 4 5 30 27 3 25
9 Hoek 16 7 2 7 28 28 0 23
10 Staphorst 16 6 3 7 17 25 -8 21
11 VVOG 16 6 2 8 28 33 -5 20
12 Ter Leede 16 5 4 7 33 33 0 19
13 RKAV Volendam 16 5 4 7 27 28 -1 19
14 Urk 16 6 1 9 32 41 -9 19
15 ASWH 16 4 4 8 16 28 -12 16
16 Harkemase Boys 16 4 3 9 24 27 -3 15
17 Sparta Nijkerk 16 3 6 7 18 30 -12 15
18 Excelsior'31 16 2 6 8 19 31 -12 12

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Blauw Geel'38/JUMBO 1 1 0 0 4 0 4 3
2 ADO '20 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DVS'33 Ermelo 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Quick 1 1 0 0 3 1 2 3
5 De Treffers 1 1 0 0 3 1 2 3
6 Dongen 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Excelsior'31 1 1 0 0 2 1 1 3
8 Hercules 1 1 0 0 2 1 1 3
9 Kozakken Boys 1 1 0 0 2 1 1 3
10 Sportlust '46 1 1 0 0 2 1 1 3
11 GVVV 1 1 0 0 1 0 1 3
12 Rijnvogels 1 1 0 0 1 0 1 3
13 Spakenburg 1 1 0 0 1 0 1 3
14 TEC 1 1 0 0 1 0 1 3
15 Staphorst 1 0 1 0 4 4 0 1
16 AFC 1 0 1 0 4 4 0 1
17 RKAV Volendam 1 0 1 0 2 2 0 1
18 HSC '21 1 0 1 0 2 2 0 1
19 OFC 1 0 1 0 2 2 0 1
20 UDI'19/CSU 1 0 1 0 2 2 0 1
21 Harkemase Boys 1 0 1 0 1 1 0 1
22 Scheveningen 1 0 1 0 1 1 0 1
23 Gemert 1 0 1 0 1 1 0 1
24 Urk 1 0 1 0 1 1 0 1
25 Hoek 1 0 1 0 0 0 0 1
26 DEM 1 0 1 0 0 0 0 1
27 IJsselmeervogels 1 0 1 0 0 0 0 1
28 Unitas 1 0 1 0 0 0 0 1
29 ASWH 1 0 0 1 1 2 -1 0
30 Excelsior M 1 0 0 1 1 2 -1 0
31 OSS'20 1 0 0 1 1 2 -1 0
32 Quick Boys 1 0 0 1 1 2 -1 0
33 SteDoCo 1 0 0 1 1 2 -1 0
34 ACV 1 0 0 1 0 1 -1 0
35 DOVO 1 0 0 1 0 1 -1 0
36 Sparta Nijkerk 1 0 0 1 0 1 -1 0
37 UNA 1 0 0 1 0 1 -1 0
38 Groene Ster 1 0 0 1 1 3 -2 0
39 Noordwijk 1 0 0 1 1 3 -2 0
40 FC Lisse 1 0 0 1 0 3 -3 0
41 VVSB 1 0 0 1 0 3 -3 0
42 Baronie 1 0 0 1 0 4 -4 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
10 dec 14:30 uur Regulier VVOG - RKAV Volendam Meer informatie
21 jan 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ASWH Meer informatie
28 jan 14:30 uur Regulier DOVO - RKAV Volendam Meer informatie
04 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - ACV Meer informatie
11 feb 14:30 uur Regulier Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
25 feb 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Regulier Urk - RKAV Volendam Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
01 apr 14:30 uur Regulier Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
08 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
06 mei 14:30 uur Regulier Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
20 mei 14:30 uur Regulier Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
27 mei 14:30 uur Regulier RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
20 okt HHC Hardenberg - PEC Zwolle 0 - 1
20 okt DEM - Blauw Geel'38/JUMBO 1 - 4
20 okt OFC - Sparta Rotterdam 1 - 3
20 okt Katwijk - DVS'33 Ermelo 2 - 1
20 okt Dongen - VVV-Venlo 1 - 2
20 okt RKAV Volendam - Quick 2 - 4
20 okt Sportlust '46 - FC Utrecht 0 - 3
19 okt N.E.C. - Fortuna Sittard 3 - 2
19 okt De Treffers - RKC Waalwijk 2 - 0
19 okt Hercules - NAC Breda 0 - 1
19 okt Rijnvogels - SC Cambuur 0 - 3
19 okt Go Ahead Eagles - Helmond Sport 3 - 1
19 okt Spakenburg - TEC 2 - 1
19 okt Kozakken Boys - Vitesse 2 - 2 (5 - 4)
19 okt ADO '20 - FC Emmen 1 - 2
19 okt Excelsior - MVV Maastricht 5 - 1
19 okt FC Dordrecht - FC Groningen 0 - 3
18 okt Roda JC - Heracles Almelo 2 - 2 (6 - 7)
18 okt Harkemase Boys - FC Volendam 1 - 5
18 okt Hoek - sc Heerenveen 2 - 4
18 okt GVVV - FC Den Bosch 1 - 3
18 okt Rijnsburgse Boys - De Graafschap 1 - 3
18 okt Excelsior'31 - ADO Den Haag 2 - 3
18 okt Almere City FC - TOP Oss 2 - 0
18 okt Kon. HFC - Telstar 0 - 1
18 okt Urk - Staphorst 2 - 0
18 okt FC Eindhoven - Willem II 1 - 0

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
26 nov Urk - Hoek 4 - 3
26 nov DVS'33 Ermelo - Excelsior'31 1 - 1
26 nov Harkemase Boys - Sportlust '46 1 - 2
26 nov Staphorst - SteDoCo 1 - 0
26 nov ACV - VVOG 4 - 0
26 nov DOVO - ASWH 2 - 0
26 nov Barendrecht - Ter Leede 0 - 0
26 nov RKAV Volendam - Sparta Nijkerk 2 - 2
26 nov Rijnvogels - GVVV 2 - 3
19 nov Sportlust '46 - ACV 1 - 1
19 nov Sparta Nijkerk - Harkemase Boys 2 - 2
19 nov ASWH - Ter Leede 1 - 6
19 nov VVOG - DOVO 4 - 1
19 nov GVVV - DVS'33 Ermelo 3 - 2
19 nov Barendrecht - Rijnvogels 1 - 1
19 nov Hoek - Staphorst 1 - 2
19 nov SteDoCo - RKAV Volendam 2 - 1
19 nov Excelsior'31 - Urk 1 - 4
12 nov DVS'33 Ermelo - Barendrecht 4 - 0
12 nov Urk - GVVV 2 - 3
12 nov ASWH - VVOG 0 - 3
12 nov Ter Leede - Rijnvogels 3 - 4
12 nov ACV - Sparta Nijkerk 3 - 0
12 nov Harkemase Boys - SteDoCo 4 - 2
12 nov Staphorst - Excelsior'31 0 - 0
12 nov DOVO - Sportlust '46 1 - 4
12 nov RKAV Volendam - Hoek 0 - 1
05 nov Sparta Nijkerk - DOVO 1 - 1
05 nov Sportlust '46 - ASWH 0 - 0
05 nov VVOG - Ter Leede 3 - 2
05 nov GVVV - Staphorst 1 - 2
05 nov Barendrecht - Urk 5 - 1
05 nov Rijnvogels - DVS'33 Ermelo 2 - 4
05 nov Hoek - Harkemase Boys 2 - 1
05 nov Excelsior'31 - RKAV Volendam 1 - 1
05 nov SteDoCo - ACV 0 - 2
29 okt Urk - Rijnvogels 2 - 4
29 okt Ter Leede - DVS'33 Ermelo 2 - 2
29 okt ASWH - Sparta Nijkerk 3 - 0
29 okt ACV - Hoek 4 - 1
29 okt Harkemase Boys - Excelsior'31 2 - 0
29 okt Staphorst - Barendrecht 2 - 3
29 okt RKAV Volendam - GVVV 1 - 0
29 okt VVOG - Sportlust '46 0 - 3
29 okt DOVO - SteDoCo 2 - 1
15 okt Sparta Nijkerk - VVOG 1 - 2
15 okt DVS'33 Ermelo - Urk 2 - 4
15 okt Sportlust '46 - Ter Leede 1 - 1
15 okt GVVV - Harkemase Boys 3 - 2
15 okt Rijnvogels - Staphorst 3 - 0
15 okt Barendrecht - RKAV Volendam 2 - 1
15 okt Excelsior'31 - ACV 0 - 2
15 okt Hoek - DOVO 6 - 0
15 okt SteDoCo - ASWH 1 - 0
08 okt Ter Leede - Urk 3 - 0
08 okt ASWH - Hoek 0 - 3
08 okt Sportlust '46 - Sparta Nijkerk 4 - 2
08 okt DOVO - Excelsior'31 2 - 1
08 okt VVOG - SteDoCo 2 - 3
08 okt ACV - GVVV 2 - 1
08 okt RKAV Volendam - Rijnvogels 1 - 2
08 okt Staphorst - DVS'33 Ermelo 1 - 4
08 okt Harkemase Boys - Barendrecht 1 - 2
05 okt Urk - DOVO 2 - 3
05 okt Hoek - Ter Leede 1 - 2
04 okt Staphorst - ACV 1 - 0
04 okt GVVV - Sparta Nijkerk 0 - 0
04 okt DVS'33 Ermelo - ASWH 2 - 0
04 okt Barendrecht - Sportlust '46 0 - 2
04 okt RKAV Volendam - Harkemase Boys 2 - 1
04 okt Rijnvogels - VVOG 3 - 3
04 okt Excelsior'31 - SteDoCo 1 - 3
01 okt DVS'33 Ermelo - RKAV Volendam 3 - 2
01 okt Urk - Staphorst 1 - 3
01 okt Sparta Nijkerk - Ter Leede 1 - 2
01 okt GVVV - DOVO 3 - 1
01 okt Excelsior'31 - ASWH 1 - 2
01 okt Rijnvogels - Harkemase Boys 4 - 3
01 okt Hoek - VVOG 2 - 1
01 okt Barendrecht - ACV 2 - 2
01 okt SteDoCo - Sportlust '46 3 - 2
24 sep Sparta Nijkerk - SteDoCo 1 - 1
24 sep Sportlust '46 - Hoek 5 - 1
24 sep Ter Leede - Staphorst 2 - 1
24 sep ASWH - GVVV 0 - 4
24 sep ACV - Rijnvogels 1 - 1
24 sep Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo 0 - 0
24 sep VVOG - Excelsior'31 2 - 2
24 sep DOVO - Barendrecht 3 - 1
24 sep RKAV Volendam - Urk 4 - 1

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

RKAV Volendam (9308 TOTO KNVB beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

RKAV Volendam (0101 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
03 dec 13:30 uur VVOG - Harkemase Boys Meer informatie
03 dec 13:30 uur Excelsior'31 - Rijnvogels Meer informatie
03 dec 13:30 uur ASWH - ACV Meer informatie
03 dec 14:00 uur GVVV - Barendrecht Meer informatie
03 dec 14:00 uur Ter Leede - DOVO Meer informatie
03 dec 14:00 uur SteDoCo - Urk Meer informatie
03 dec 14:30 uur Hoek - DVS'33 Ermelo Meer informatie
03 dec 15:00 uur Sparta Nijkerk - Staphorst Meer informatie
10 dec 14:30 uur VVOG - RKAV Volendam Meer informatie
10 dec 14:30 uur DOVO - ACV Meer informatie
10 dec 14:30 uur SteDoCo - DVS'33 Ermelo Meer informatie
10 dec 14:30 uur Ter Leede - GVVV Meer informatie
10 dec 14:30 uur Hoek - Rijnvogels Meer informatie
10 dec 14:30 uur Excelsior'31 - Barendrecht Meer informatie
10 dec 15:00 uur Sportlust '46 - Staphorst Meer informatie
10 dec 15:00 uur Sparta Nijkerk - Urk Meer informatie
10 dec 15:00 uur ASWH - Harkemase Boys Meer informatie
21 jan 14:30 uur Staphorst - VVOG Meer informatie
21 jan 14:30 uur ACV - Ter Leede Meer informatie
21 jan 14:30 uur Barendrecht - Hoek Meer informatie
21 jan 14:30 uur Rijnvogels - SteDoCo Meer informatie
21 jan 14:30 uur RKAV Volendam - ASWH Meer informatie
21 jan 14:30 uur Harkemase Boys - DOVO Meer informatie
21 jan 14:30 uur GVVV - Excelsior'31 Meer informatie
21 jan 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Sparta Nijkerk Meer informatie
21 jan 15:00 uur Urk - Sportlust '46 Meer informatie
28 jan 14:30 uur VVOG - Urk Meer informatie
28 jan 14:30 uur DOVO - RKAV Volendam Meer informatie
28 jan 14:30 uur ACV - Harkemase Boys Meer informatie
28 jan 14:30 uur SteDoCo - Barendrecht Meer informatie
28 jan 14:30 uur Hoek - GVVV Meer informatie
28 jan 15:00 uur Sportlust '46 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
28 jan 15:00 uur Sparta Nijkerk - Rijnvogels Meer informatie
28 jan 15:00 uur Ter Leede - Excelsior'31 Meer informatie
28 jan 15:00 uur ASWH - Staphorst Meer informatie
04 feb 14:30 uur Harkemase Boys - Ter Leede Meer informatie
04 feb 14:30 uur Staphorst - DOVO Meer informatie
04 feb 14:30 uur GVVV - SteDoCo Meer informatie
04 feb 14:30 uur Excelsior'31 - Hoek Meer informatie
04 feb 14:30 uur Rijnvogels - Sportlust '46 Meer informatie
04 feb 14:30 uur Barendrecht - Sparta Nijkerk Meer informatie
04 feb 14:30 uur RKAV Volendam - ACV Meer informatie
04 feb 15:00 uur DVS'33 Ermelo - VVOG Meer informatie
04 feb 15:00 uur Urk - ASWH Meer informatie
11 feb 14:30 uur VVOG - Rijnvogels Meer informatie
11 feb 14:30 uur DOVO - Urk Meer informatie
11 feb 14:30 uur Harkemase Boys - RKAV Volendam Meer informatie
11 feb 14:30 uur ACV - Staphorst Meer informatie
11 feb 14:30 uur SteDoCo - Excelsior'31 Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sportlust '46 - Barendrecht Meer informatie
11 feb 15:00 uur ASWH - DVS'33 Ermelo Meer informatie
11 feb 15:00 uur Ter Leede - Hoek Meer informatie
11 feb 15:00 uur Sparta Nijkerk - GVVV Meer informatie
25 feb 14:30 uur Staphorst - Harkemase Boys Meer informatie
25 feb 14:30 uur Rijnvogels - ASWH Meer informatie
25 feb 14:30 uur RKAV Volendam - Ter Leede Meer informatie
25 feb 14:30 uur GVVV - Sportlust '46 Meer informatie
25 feb 14:30 uur Barendrecht - VVOG Meer informatie
25 feb 14:30 uur Excelsior'31 - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 feb 14:30 uur Hoek - SteDoCo Meer informatie
25 feb 15:00 uur DVS'33 Ermelo - DOVO Meer informatie
25 feb 15:00 uur Urk - ACV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur VVOG - GVVV Meer informatie
04 mrt 14:30 uur ACV - DVS'33 Ermelo Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Urk Meer informatie
04 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - Staphorst Meer informatie
04 mrt 14:30 uur DOVO - Rijnvogels Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - Excelsior'31 Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Sparta Nijkerk - Hoek Meer informatie
04 mrt 15:00 uur Ter Leede - SteDoCo Meer informatie
04 mrt 15:00 uur ASWH - Barendrecht Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Staphorst - Ter Leede Meer informatie
11 mrt 14:30 uur GVVV - ASWH Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Rijnvogels - ACV Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Barendrecht - DOVO Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Excelsior'31 - VVOG Meer informatie
11 mrt 14:30 uur SteDoCo - Sparta Nijkerk Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Hoek - Sportlust '46 Meer informatie
11 mrt 15:00 uur Urk - RKAV Volendam Meer informatie
11 mrt 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Harkemase Boys Meer informatie
25 mrt 14:30 uur ACV - Barendrecht Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Harkemase Boys - Rijnvogels Meer informatie
25 mrt 14:30 uur VVOG - Hoek Meer informatie
25 mrt 14:30 uur DOVO - GVVV Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Staphorst - Urk Meer informatie
25 mrt 14:30 uur RKAV Volendam - DVS'33 Ermelo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Sportlust '46 - SteDoCo Meer informatie
25 mrt 15:00 uur Ter Leede - Sparta Nijkerk Meer informatie
25 mrt 15:00 uur ASWH - Excelsior'31 Meer informatie
01 apr 14:30 uur GVVV - ACV Meer informatie
01 apr 14:30 uur Barendrecht - Harkemase Boys Meer informatie
01 apr 14:30 uur Rijnvogels - RKAV Volendam Meer informatie
01 apr 14:30 uur SteDoCo - VVOG Meer informatie
01 apr 14:30 uur Hoek - ASWH Meer informatie
01 apr 14:30 uur Excelsior'31 - DOVO Meer informatie
01 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Staphorst Meer informatie
01 apr 15:00 uur Urk - Ter Leede Meer informatie
01 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - Sportlust '46 Meer informatie
08 apr 14:30 uur ACV - Excelsior'31 Meer informatie
08 apr 14:30 uur Harkemase Boys - GVVV Meer informatie
08 apr 14:30 uur Staphorst - Rijnvogels Meer informatie
08 apr 14:30 uur VVOG - Sparta Nijkerk Meer informatie
08 apr 14:30 uur DOVO - Hoek Meer informatie
08 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Barendrecht Meer informatie
08 apr 15:00 uur Urk - DVS'33 Ermelo Meer informatie
08 apr 15:00 uur ASWH - SteDoCo Meer informatie
08 apr 15:00 uur Ter Leede - Sportlust '46 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Barendrecht - Staphorst Meer informatie
15 apr 14:30 uur GVVV - RKAV Volendam Meer informatie
15 apr 14:30 uur Rijnvogels - Urk Meer informatie
15 apr 14:30 uur Hoek - ACV Meer informatie
15 apr 14:30 uur SteDoCo - DOVO Meer informatie
15 apr 14:30 uur Excelsior'31 - Harkemase Boys Meer informatie
15 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Ter Leede Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sparta Nijkerk - ASWH Meer informatie
15 apr 15:00 uur Sportlust '46 - VVOG Meer informatie
22 apr 14:30 uur ACV - SteDoCo Meer informatie
22 apr 14:30 uur Harkemase Boys - Hoek Meer informatie
22 apr 14:30 uur Staphorst - GVVV Meer informatie
22 apr 14:30 uur DOVO - Sparta Nijkerk Meer informatie
22 apr 14:30 uur RKAV Volendam - Excelsior'31 Meer informatie
22 apr 15:00 uur Urk - Barendrecht Meer informatie
22 apr 15:00 uur DVS'33 Ermelo - Rijnvogels Meer informatie
22 apr 15:00 uur Ter Leede - VVOG Meer informatie
22 apr 15:00 uur ASWH - Sportlust '46 Meer informatie
06 mei 14:30 uur VVOG - ASWH Meer informatie
06 mei 14:30 uur GVVV - Urk Meer informatie
06 mei 14:30 uur Barendrecht - DVS'33 Ermelo Meer informatie
06 mei 14:30 uur Rijnvogels - Ter Leede Meer informatie
06 mei 14:30 uur Excelsior'31 - Staphorst Meer informatie
06 mei 14:30 uur SteDoCo - Harkemase Boys Meer informatie
06 mei 14:30 uur Hoek - RKAV Volendam Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sparta Nijkerk - ACV Meer informatie
06 mei 15:00 uur Sportlust '46 - DOVO Meer informatie
13 mei 14:30 uur ACV - Sportlust '46 Meer informatie
13 mei 14:30 uur DOVO - VVOG Meer informatie
13 mei 14:30 uur Harkemase Boys - Sparta Nijkerk Meer informatie
13 mei 14:30 uur Staphorst - Hoek Meer informatie
13 mei 14:30 uur RKAV Volendam - SteDoCo Meer informatie
13 mei 14:30 uur Rijnvogels - Barendrecht Meer informatie
13 mei 15:00 uur DVS'33 Ermelo - GVVV Meer informatie
13 mei 15:00 uur Urk - Excelsior'31 Meer informatie
13 mei 15:00 uur Ter Leede - ASWH Meer informatie
20 mei 14:30 uur GVVV - Rijnvogels Meer informatie
20 mei 14:30 uur VVOG - ACV Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sparta Nijkerk - RKAV Volendam Meer informatie
20 mei 14:30 uur Sportlust '46 - Harkemase Boys Meer informatie
20 mei 14:30 uur Hoek - Urk Meer informatie
20 mei 14:30 uur Ter Leede - Barendrecht Meer informatie
20 mei 14:30 uur Excelsior'31 - DVS'33 Ermelo Meer informatie
20 mei 14:30 uur ASWH - DOVO Meer informatie
20 mei 14:30 uur SteDoCo - Staphorst Meer informatie
27 mei 14:30 uur ACV - ASWH Meer informatie
27 mei 14:30 uur Harkemase Boys - VVOG Meer informatie
27 mei 14:30 uur Staphorst - Sparta Nijkerk Meer informatie
27 mei 14:30 uur DVS'33 Ermelo - Hoek Meer informatie
27 mei 14:30 uur Urk - SteDoCo Meer informatie
27 mei 14:30 uur RKAV Volendam - Sportlust '46 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Rijnvogels - Excelsior'31 Meer informatie
27 mei 14:30 uur DOVO - Ter Leede Meer informatie
27 mei 14:30 uur Barendrecht - GVVV Meer informatie

RKAV Volendam (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info