Wedstrijdinformatie | |
---|---|
Wedstrijdnummer | 3474 |
Wedstijdnummerintern | 14596467 |
Veldnaam | veld 1 |
Veldlocatie | Veld |
Klasse | Hoofdklasse |
Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
Competitietype | 0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) |
Categorie | A |
Wedstrijddatum | 2021-04-24 |
Aanvangstijdopgemaakt | 15:00 |
Duur | 90 |
Speltype | Veld |
Aanduiding | 0129 Mannen Zaterdag (landelijk A-cat) |
Poule | A |
Thuisteam | HZVV 1 |
Uitteam | RKAV Volendam |
Accommodatie | |
Naam | Sportpark Bentinckspark |
Straat | Sportveldenweg 3 |
Plaats | 7902NX HOOGEVEEN |
Telefoon | 0528-263337 |
Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportveldenweg+3,+7902NX,+HOOGEVEEN,+NL&iwstat1=dir:to |
Thuisteam | |
Naam | HZVV |
Code | BBBD193 |
Website | http://www.hzvv.nl |
Shirtkleur | wit met rode baan |
Straat | Postbus 194 |
Postcodeplaats | 7900AD HOOGEVEEN |
Telefoon | 0528-263337 |
bestuur@hzvv.nl | |
Uitteam | |
Naam | Volendam (rkav) |
Code | BBFX23Q |
Website | http://www.rkav-volendam.nl |
Shirtkleur | Oranje |
Straat | Postbus 198 |
Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
Telefoon | 0645406387 |
rkav.secretaris@gmail.com |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Excelsior | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
2 | FC Volendam | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
3 | Blauw Geel'38/JUMBO | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
4 | SC Cambuur | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
5 | FC Groningen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
6 | FC Utrecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
7 | Quick | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
8 | FC Den Bosch | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
9 | Go Ahead Eagles | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
10 | De Graafschap | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
11 | Sparta Rotterdam | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
12 | Almere City FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
13 | De Treffers | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
14 | Urk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
15 | ADO Den Haag | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
16 | N.E.C. | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
17 | Katwijk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
18 | Spakenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
19 | VVV-Venlo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
20 | FC Eindhoven | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
21 | NAC Breda | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
22 | PEC Zwolle | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
23 | Telstar | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
24 | Heracles Almelo | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
25 | Roda JC | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
26 | Kozakken Boys | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
27 | Vitesse | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
28 | sc Heerenveen | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
29 | Hoek | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
30 | ADO '20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
31 | FC Emmen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
32 | Excelsior'31 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
33 | Fortuna Sittard | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
34 | Dongen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
35 | DVS'33 Ermelo | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
36 | TEC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
37 | Hercules | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
38 | HHC Hardenberg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
39 | Kon. HFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
40 | Willem II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
41 | RKAV Volendam | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
42 | GVVV | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
43 | Helmond Sport | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
44 | OFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
45 | Rijnsburgse Boys | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
46 | TOP Oss | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
47 | RKC Waalwijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
48 | Staphorst | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
49 | DEM | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0 |
50 | FC Dordrecht | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
51 | Rijnvogels | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
52 | Sportlust '46 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
53 | Harkemase Boys | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
54 | MVV Maastricht | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKAV Volendam | 26 | 17 | 2 | 7 | 73 | 38 | 35 | 53 |
2 | IJsselmeervogels | 26 | 15 | 6 | 5 | 59 | 30 | 29 | 51 |
3 | Genemuiden SC | 26 | 13 | 8 | 5 | 57 | 29 | 28 | 47 |
4 | Sparta Nijkerk | 26 | 15 | 2 | 9 | 66 | 46 | 20 | 47 |
5 | Harkemase Boys | 26 | 12 | 8 | 6 | 48 | 34 | 14 | 44 |
6 | Hercules | 26 | 12 | 5 | 9 | 42 | 32 | 10 | 41 |
7 | Rijnvogels | 26 | 12 | 3 | 11 | 46 | 45 | 1 | 39 |
8 | DOVO | 26 | 10 | 8 | 8 | 44 | 32 | 12 | 38 |
9 | HSC '21 | 26 | 10 | 8 | 8 | 45 | 42 | 3 | 38 |
10 | Urk | 26 | 10 | 7 | 9 | 41 | 49 | -8 | 37 |
11 | VVSB | 26 | 11 | 3 | 12 | 49 | 53 | -4 | 36 |
12 | DEM | 26 | 10 | 4 | 12 | 36 | 44 | -8 | 34 |
13 | Eemdijk | 26 | 9 | 7 | 10 | 39 | 48 | -9 | 34 |
14 | DVS'33 Ermelo | 26 | 9 | 4 | 13 | 36 | 34 | 2 | 31 |
15 | Staphorst | 26 | 10 | 1 | 15 | 43 | 55 | -12 | 31 |
16 | Hoogeveen | 26 | 8 | 3 | 15 | 33 | 65 | -32 | 27 |
17 | Kampong | 26 | 4 | 6 | 16 | 34 | 52 | -18 | 18 |
18 | ODIN 59 | 26 | 3 | 3 | 20 | 21 | 84 | -63 | 12 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Groene Ster | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 |
2 | Kloetinge | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 |
3 | Eemdijk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
4 | Blauw Geel'38/JUMBO | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
5 | OJC ROSMALEN | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
6 | Scherpenzeel | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
7 | Unitas | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
8 | SV Meerssen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
9 | Gemert | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
10 | Nuenen | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
11 | Westlandia | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
12 | Sparta Nijkerk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
13 | Sportlust '46 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
14 | RKAV Volendam | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
15 | Hoek | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
16 | Barendrecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
17 | Hercules | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
18 | HVCH | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
19 | IJsselmeervogels | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
20 | d' Olde Veste'54 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
21 | Staphorst | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
22 | DVS'33 Ermelo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
23 | Hoogeveen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
24 | Jubbega 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 |
25 | UNA | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 |
26 | VVSB | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
27 | Rijnvogels | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
28 | TEC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
29 | DOVO | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
30 | Bon Boys 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
31 | Harkemase Boys | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
32 | HSC '21 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
33 | SJC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
34 | csv Apeldoorn 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
35 | DEM | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
36 | ODIN 59 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
37 | XerxesDZB 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | SteDoCo | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
39 | AGB 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
40 | AWC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
41 | Berkum | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
42 | Genemuiden SC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
43 | TOGB | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
44 | Veensche Boys 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
45 | Baronie | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
46 | Urk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
47 | Chevremont 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
48 | Kampong | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
49 | Quick | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
50 | Nieuwkoop 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
51 | ONS Sneek 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
52 | Purmersteijn | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
53 | Avanti'31 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
54 | OSS'20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
55 | SVOD'22 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
56 | Zwaluw VFC 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
57 | Blauw Wit '34 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
58 | Bunde 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
59 | BOL | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
60 | R.K.S.V. Groen Wit 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hercules | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
2 | GVVV | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3 |
3 | Hoogeveen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
4 | RKAV Volendam | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
5 | Sparta Nijkerk | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 |
6 | DEM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
7 | Kon. HFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
8 | OJC ROSMALEN | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
9 | De Treffers | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
10 | IJsselmeervogels | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
11 | Noordwijk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
12 | TEC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
13 | Eemdijk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
14 | Scheveningen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
15 | UNA | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
16 | Groene Ster | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
17 | FC Lisse | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
18 | Quick Boys | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
19 | Spakenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
20 | SJC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
21 | Excelsior M | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
22 | Gemert | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
23 | Nuenen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
24 | Harkemase Boys | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
25 | Hoek | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
26 | VVSB | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
27 | ADO '20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
28 | Blauw Geel'38/JUMBO | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
29 | Kozakken Boys | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
30 | Scherpenzeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
31 | Unitas | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 0 |
32 | csv Apeldoorn 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
33 | HVCH | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
34 | Kloetinge | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
35 | Sportlust '46 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
36 | DVS'33 Ermelo | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
37 | SV Meerssen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
38 | d' Olde Veste'54 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
39 | Barendrecht | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 0 |
40 | Staphorst | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
41 | Westlandia | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
42 | ACV | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Almere City FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 |
2 | Katwijk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
3 | RKAV Volendam | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 3 |
4 | sc Heerenveen | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 |
5 | De Treffers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
6 | SC Cambuur | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 3 |
7 | N.E.C. | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 3 | 2 | 3 |
8 | DEM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
9 | FC Dordrecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
10 | Spakenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
11 | Willem II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
12 | De Graafschap | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
13 | HHC Hardenberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
14 | Sparta Rotterdam | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 |
15 | FC Utrecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 |
16 | ADO Den Haag | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
17 | AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
18 | FC Eindhoven | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
19 | Excelsior M | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
20 | Fortuna Sittard | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
21 | FC Groningen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
22 | GVVV | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
23 | Quick Boys | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
24 | Vitesse | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
25 | FC Den Bosch | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
26 | Excelsior | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
27 | Go Ahead Eagles | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
28 | Kon. HFC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
29 | Hercules | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
30 | Scheveningen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
31 | RKC Waalwijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 |
32 | Groene Ster | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
33 | NAC Breda | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
34 | Noordwijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
35 | TOP Oss | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
36 | PEC Zwolle | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
37 | Rijnsburgse Boys | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
38 | Sparta Nijkerk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
39 | Telstar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
40 | FC Volendam | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
41 | Roda JC | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 0 |
42 | Helmond Sport | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
43 | Hoogeveen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
44 | FC Lisse | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
45 | SJC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
46 | FC Emmen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
47 | Heracles Almelo | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
48 | IJsselmeervogels | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 |
49 | MVV Maastricht | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 0 |
50 | VVV-Venlo | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 | -4 | 0 |
51 | UNA | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
52 | Eemdijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
53 | TEC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | -5 | 0 |
54 | OJC ROSMALEN | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | -7 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ACV | 34 | 22 | 9 | 3 | 71 | 33 | 38 | 75 |
2 | GVVV | 34 | 21 | 6 | 7 | 77 | 40 | 37 | 69 |
3 | SteDoCo | 34 | 18 | 4 | 12 | 59 | 42 | 17 | 58 |
4 | Rijnvogels | 34 | 17 | 5 | 12 | 64 | 55 | 9 | 56 |
5 | Barendrecht | 34 | 18 | 5 | 11 | 71 | 54 | 17 | 55 |
6 | Sportlust '46 | 34 | 15 | 8 | 11 | 52 | 50 | 2 | 53 |
7 | DVS'33 Ermelo | 34 | 15 | 7 | 12 | 54 | 43 | 11 | 52 |
8 | Sparta Nijkerk | 34 | 13 | 11 | 10 | 45 | 45 | 0 | 50 |
9 | Hoek | 34 | 16 | 2 | 16 | 71 | 72 | -1 | 50 |
10 | DOVO | 34 | 15 | 3 | 16 | 51 | 56 | -5 | 48 |
11 | Staphorst | 34 | 12 | 9 | 13 | 38 | 41 | -3 | 45 |
12 | Urk | 34 | 13 | 3 | 18 | 62 | 76 | -14 | 42 |
13 | Harkemase Boys | 34 | 10 | 8 | 16 | 52 | 56 | -4 | 38 |
14 | RKAV Volendam | 34 | 9 | 9 | 16 | 52 | 72 | -20 | 36 |
15 | VVOG Harderwijk | 34 | 10 | 5 | 19 | 49 | 71 | -22 | 35 |
16 | Excelsior'31 | 34 | 8 | 9 | 17 | 47 | 58 | -11 | 33 |
17 | Ter Leede | 34 | 8 | 9 | 17 | 50 | 65 | -15 | 33 |
18 | ASWH | 34 | 7 | 6 | 21 | 25 | 61 | -36 | 27 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blauw Geel'38/JUMBO | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 |
2 | ADO '20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
3 | DVS'33 Ermelo | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 |
4 | Quick | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
5 | De Treffers | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 |
6 | Dongen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
7 | Excelsior'31 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
8 | Hercules | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
9 | Kozakken Boys | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
10 | Sportlust '46 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 |
11 | GVVV | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
12 | Rijnvogels | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
13 | Spakenburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
14 | TEC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
15 | Staphorst | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 |
16 | AFC | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 |
17 | RKAV Volendam | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
18 | HSC '21 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
19 | OFC | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
20 | UDI'19/CSU | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 |
21 | Harkemase Boys | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
22 | Scheveningen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
23 | Gemert | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
24 | Urk | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
25 | Hoek | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
26 | DEM | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
27 | IJsselmeervogels | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
28 | Unitas | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
29 | ASWH | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
30 | Excelsior M | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
31 | OSS'20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
32 | Quick Boys | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
33 | SteDoCo | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0 |
34 | ACV | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
35 | DOVO | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
36 | Sparta Nijkerk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
37 | UNA | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0 |
38 | Groene Ster | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
39 | Noordwijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 |
40 | FC Lisse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
41 | VVSB | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 0 |
42 | Baronie | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 0 |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
30 mrt | 15:00 uur | Regulier | Sparta Nijkerk - RKAV Volendam | Meer informatie |
06 apr | 14:30 uur | Regulier | RKAV Volendam - Staphorst | Meer informatie |
13 apr | 15:30 uur | Regulier | VVSB - RKAV Volendam | Meer informatie |
20 apr | 18:00 uur | Regulier | HSC '21 - RKAV Volendam | Meer informatie |
04 mei | 14:30 uur | Regulier | RKAV Volendam - Genemuiden SC | Meer informatie |
11 mei | 15:30 uur | Regulier | Hercules - RKAV Volendam | Meer informatie |
18 mei | 15:30 uur | Regulier | RKAV Volendam - Kampong | Meer informatie |
25 mei | 15:30 uur | Regulier | Hoogeveen - RKAV Volendam | Meer informatie |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
01 jan |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
23 mrt | HSC '21 - Staphorst | 2 - 0 | |
23 mrt | Hoogeveen - Rijnvogels | 0 - 5 | |
23 mrt | VVSB - Sparta Nijkerk | 2 - 5 | |
23 mrt | Kampong - Urk | 1 - 2 | |
23 mrt | Hercules - DOVO | 1 - 0 | |
23 mrt | DVS'33 Ermelo - Eemdijk | 5 - 0 | |
23 mrt | Harkemase Boys - IJsselmeervogels | 0 - 0 | |
23 mrt | Genemuiden SC - DEM | 1 - 2 | |
23 mrt | RKAV Volendam - ODIN 59 | 11 - 2 | |
16 mrt | DEM - RKAV Volendam | 1 - 4 | |
16 mrt | DVS'33 Ermelo - HSC '21 | 4 - 0 | |
16 mrt | Urk - Hercules | 1 - 2 | |
16 mrt | Sparta Nijkerk - Staphorst | 3 - 2 | |
16 mrt | IJsselmeervogels - Hoogeveen | 7 - 1 | |
16 mrt | ODIN 59 - VVSB | 1 - 0 | |
16 mrt | Eemdijk - Harkemase Boys | 1 - 0 | |
16 mrt | DOVO - Genemuiden SC | 2 - 2 | |
16 mrt | Rijnvogels - Kampong | 5 - 2 | |
09 mrt | Hercules - Harkemase Boys | 1 - 2 | |
09 mrt | Sparta Nijkerk - Eemdijk | 2 - 2 | |
03 mrt | Hercules - Rijnvogels | 2 - 1 | |
02 mrt | Hoogeveen - Eemdijk | 1 - 0 | |
02 mrt | HSC '21 - Sparta Nijkerk | 1 - 2 | |
02 mrt | VVSB - DEM | 3 - 1 | |
02 mrt | Kampong - IJsselmeervogels | 1 - 4 | |
02 mrt | RKAV Volendam - DOVO | 1 - 0 | |
02 mrt | Genemuiden SC - Urk | 0 - 0 | |
02 mrt | Harkemase Boys - DVS'33 Ermelo | 0 - 0 | |
02 mrt | Staphorst - ODIN 59 | 3 - 0 | |
24 feb | DEM - Staphorst | 1 - 2 | |
24 feb | Urk - RKAV Volendam | 4 - 2 | |
24 feb | DVS'33 Ermelo - Hoogeveen | 3 - 0 | |
24 feb | IJsselmeervogels - Hercules | 4 - 0 | |
24 feb | ODIN 59 - Sparta Nijkerk | 0 - 7 | |
24 feb | Eemdijk - Kampong | 2 - 1 | |
24 feb | DOVO - VVSB | 1 - 1 | |
24 feb | Harkemase Boys - HSC '21 | 1 - 1 | |
24 feb | Rijnvogels - Genemuiden SC | 0 - 3 | |
17 feb | Hoogeveen - Harkemase Boys | 2 - 2 | |
17 feb | HSC '21 - ODIN 59 | 1 - 0 | |
17 feb | VVSB - Urk | 1 - 3 | |
17 feb | Hercules - Eemdijk | 3 - 3 | |
17 feb | Kampong - DVS'33 Ermelo | 2 - 1 | |
17 feb | Sparta Nijkerk - DEM | 4 - 1 | |
17 feb | Staphorst - DOVO | 0 - 2 | |
17 feb | RKAV Volendam - Rijnvogels | 3 - 1 | |
17 feb | Genemuiden SC - IJsselmeervogels | 0 - 0 | |
13 feb | Hoogeveen - Hercules | 0 - 2 | |
11 feb | Kampong - HSC '21 | 0 - 2 | |
10 feb | Hoogeveen - Sparta Nijkerk | 2 - 1 | |
10 feb | Harkemase Boys - Genemuiden SC | 0 - 4 | |
04 feb | Hoogeveen - HSC '21 | 4 - 1 | |
03 feb | DEM - ODIN 59 | 2 - 0 | |
03 feb | Urk - Staphorst | 1 - 3 | |
03 feb | DVS'33 Ermelo - Hercules | 0 - 2 | |
03 feb | IJsselmeervogels - RKAV Volendam | 0 - 3 | |
03 feb | Harkemase Boys - Kampong | 1 - 1 | |
03 feb | Rijnvogels - VVSB | 1 - 0 | |
03 feb | DOVO - Sparta Nijkerk | 4 - 2 | |
03 feb | Eemdijk - Genemuiden SC | 1 - 4 | |
28 jan | HSC '21 - DEM | 1 - 2 | |
28 jan | Kampong - Hoogeveen | 0 - 1 | |
27 jan | VVSB - IJsselmeervogels | 2 - 6 | |
27 jan | ODIN 59 - DOVO | 1 - 1 | |
27 jan | Sparta Nijkerk - Urk | 1 - 2 | |
27 jan | Staphorst - Rijnvogels | 1 - 2 | |
27 jan | Genemuiden SC - DVS'33 Ermelo | 1 - 1 | |
27 jan | RKAV Volendam - Eemdijk | 1 - 0 | |
20 jan | Urk - ODIN 59 | 4 - 0 | |
20 jan | DVS'33 Ermelo - RKAV Volendam | 0 - 3 | |
20 jan | IJsselmeervogels - Staphorst | 4 - 1 | |
20 jan | DOVO - DEM | 3 - 0 | |
20 jan | Rijnvogels - Sparta Nijkerk | 3 - 1 | |
20 jan | Eemdijk - VVSB | 0 - 2 |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
01 jan | uur | Meer informatie |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
30 mrt | 14:30 uur | Staphorst - VVSB | Meer informatie | |
30 mrt | 14:30 uur | Eemdijk - HSC '21 | Meer informatie | |
30 mrt | 14:30 uur | Rijnvogels - Harkemase Boys | Meer informatie | |
30 mrt | 14:30 uur | DOVO - Kampong | Meer informatie | |
30 mrt | 15:00 uur | Urk - Hoogeveen | Meer informatie | |
30 mrt | 15:00 uur | IJsselmeervogels - DVS'33 Ermelo | Meer informatie | |
30 mrt | 15:00 uur | ODIN 59 - Genemuiden SC | Meer informatie | |
30 mrt | 15:00 uur | Sparta Nijkerk - RKAV Volendam | Meer informatie | |
30 mrt | 15:30 uur | DEM - Hercules | Meer informatie | |
06 apr | 14:30 uur | Genemuiden SC - Sparta Nijkerk | Meer informatie | |
06 apr | 14:30 uur | Harkemase Boys - Urk | Meer informatie | |
06 apr | 14:30 uur | Eemdijk - IJsselmeervogels | Meer informatie | |
06 apr | 14:30 uur | RKAV Volendam - Staphorst | Meer informatie | |
06 apr | 15:00 uur | DVS'33 Ermelo - Rijnvogels | Meer informatie | |
06 apr | 15:30 uur | Hercules - ODIN 59 | Meer informatie | |
06 apr | 18:00 uur | Hoogeveen - DOVO | Meer informatie | |
07 apr | 14:30 uur | HSC '21 - VVSB | Meer informatie | |
07 apr | 14:30 uur | Kampong - DEM | Meer informatie | |
13 apr | 14:30 uur | DOVO - Harkemase Boys | Meer informatie | |
13 apr | 14:30 uur | Staphorst - Genemuiden SC | Meer informatie | |
13 apr | 14:30 uur | Rijnvogels - Eemdijk | Meer informatie | |
13 apr | 15:00 uur | Urk - DVS'33 Ermelo | Meer informatie | |
13 apr | 15:00 uur | Sparta Nijkerk - Hercules | Meer informatie | |
13 apr | 15:00 uur | IJsselmeervogels - HSC '21 | Meer informatie | |
13 apr | 15:00 uur | ODIN 59 - Kampong | Meer informatie | |
13 apr | 15:30 uur | DEM - Hoogeveen | Meer informatie | |
13 apr | 15:30 uur | VVSB - RKAV Volendam | Meer informatie | |
20 apr | 14:30 uur | Genemuiden SC - VVSB | Meer informatie | |
20 apr | 14:30 uur | Harkemase Boys - DEM | Meer informatie | |
20 apr | 14:30 uur | Eemdijk - Urk | Meer informatie | |
20 apr | 15:00 uur | DVS'33 Ermelo - DOVO | Meer informatie | |
20 apr | 15:00 uur | IJsselmeervogels - Rijnvogels | Meer informatie | |
20 apr | 15:30 uur | Kampong - Sparta Nijkerk | Meer informatie | |
20 apr | 15:30 uur | Hercules - Staphorst | Meer informatie | |
20 apr | 18:00 uur | Hoogeveen - ODIN 59 | Meer informatie | |
20 apr | 18:00 uur | HSC '21 - RKAV Volendam | Meer informatie | |
04 mei | 14:00 uur | Sparta Nijkerk - Hoogeveen | Meer informatie | |
04 mei | 14:00 uur | DEM - DVS'33 Ermelo | Meer informatie | |
04 mei | 14:30 uur | Staphorst - Kampong | Meer informatie | |
04 mei | 14:30 uur | DOVO - Eemdijk | Meer informatie | |
04 mei | 14:30 uur | RKAV Volendam - Genemuiden SC | Meer informatie | |
04 mei | 14:30 uur | Rijnvogels - HSC '21 | Meer informatie | |
04 mei | 15:00 uur | Urk - IJsselmeervogels | Meer informatie | |
04 mei | 15:00 uur | ODIN 59 - Harkemase Boys | Meer informatie | |
04 mei | 15:30 uur | VVSB - Hercules | Meer informatie | |
11 mei | 14:30 uur | Eemdijk - DEM | Meer informatie | |
11 mei | 14:30 uur | Harkemase Boys - Sparta Nijkerk | Meer informatie | |
11 mei | 14:30 uur | Rijnvogels - Urk | Meer informatie | |
11 mei | 15:00 uur | DVS'33 Ermelo - ODIN 59 | Meer informatie | |
11 mei | 15:00 uur | IJsselmeervogels - DOVO | Meer informatie | |
11 mei | 15:30 uur | Hercules - RKAV Volendam | Meer informatie | |
11 mei | 18:00 uur | Hoogeveen - Staphorst | Meer informatie | |
11 mei | 18:00 uur | HSC '21 - Genemuiden SC | Meer informatie | |
12 mei | 14:30 uur | Kampong - VVSB | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | Genemuiden SC - Hercules | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | Staphorst - Harkemase Boys | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | Sparta Nijkerk - DVS'33 Ermelo | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | RKAV Volendam - Kampong | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | DOVO - Rijnvogels | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | ODIN 59 - Eemdijk | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | VVSB - Hoogeveen | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | HSC '21 - Urk | Meer informatie | |
18 mei | 15:30 uur | DEM - IJsselmeervogels | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | Harkemase Boys - VVSB | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | DVS'33 Ermelo - Staphorst | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | Urk - DOVO | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | Rijnvogels - DEM | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | Hoogeveen - RKAV Volendam | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | Eemdijk - Sparta Nijkerk | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | Hercules - HSC '21 | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | IJsselmeervogels - ODIN 59 | Meer informatie | |
25 mei | 15:30 uur | Kampong - Genemuiden SC | Meer informatie |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|