Wedstrijdinformatie | |
---|---|
Wedstrijdnummer | 128040 |
Wedstijdnummerintern | 17005446 |
Veldnaam | veld 1 |
Veldlocatie | Veld |
Thuisscore | 5 |
Thuisscore-regulier | 5 |
Uitscore | 4 |
Uitscore-regulier | 4 |
Klasse | 6e klasse |
Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
Competitietype | 0519 Mannen Zondag reserve |
Categorie | B |
Wedstrijddatum | 2023-03-19 |
Aanvangstijdopgemaakt | 11:00 |
Duur | 90 |
Speltype | Veld |
Aanduiding | 0519 Mannen Zondag reserve |
Poule | B |
Thuisteam | Volendam (rkav) 5 |
Uitteam | SV Rood-Wit Zaanstad 5 |
Matchofficials | |
Scheidsrechters | Schokker, Daan (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter) |
Accommodatie | |
Naam | Sportpark Volendam |
Straat | Julianaweg 3 A |
Plaats | 1131CX VOLENDAM |
Telefoon | 0299-364164 |
Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
Thuisteam | |
Naam | Volendam (rkav) |
Code | BBFX23Q |
Website | http://www.rkav-volendam.nl |
Shirtkleur | Oranje |
Straat | Postbus 198 |
Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
Telefoon | 0645406387 |
rkav.secretaris@gmail.com | |
Uitteam | |
Naam | SV Rood-Wit Zaanstad |
Code | BBFZ57F |
Website | http://www.roodwitzaanstad.nl |
Shirtkleur | Rood/Wit |
Straat | Postbus 1206 |
Postcodeplaats | 1500AE ZAANDAM |
Telefoon | 0756164992 |
roodwitzaanstad@gmail.com |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beemster 4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 19 | 7 | 12 | 9 |
2 | Purmerend 3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 9 |
3 | OSC 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 9 | 1 | 6 |
4 | Rijp (de) 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 | 4 |
5 | DRC 2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 13 | -6 | 4 |
6 | Volendam (rkav) 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 |
7 | WSV 1930 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3 |
8 | Meervogels 31 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3 |
9 | FIT avv 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 14 | -10 | 3 |
10 | FC Zaandam 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 6 | 12 | -6 | 1 |
11 | Rijp (de) 3 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 1 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rijp (de) 5 | 20 | 13 | 4 | 3 | 85 | 47 | 38 | 43 |
2 | IVV 3 | 20 | 13 | 1 | 6 | 84 | 45 | 39 | 40 |
3 | WSV 1930 4 | 20 | 12 | 2 | 6 | 85 | 51 | 34 | 38 |
4 | Beemster 3 | 20 | 10 | 7 | 3 | 84 | 45 | 39 | 37 |
5 | Purmersteijn 2 | 20 | 11 | 3 | 6 | 63 | 51 | 12 | 36 |
6 | Volendam (rkav) 4 | 20 | 11 | 2 | 7 | 71 | 50 | 21 | 35 |
7 | Purmerend 3 | 20 | 7 | 3 | 10 | 43 | 57 | -14 | 24 |
8 | SVA 4 | 20 | 7 | 1 | 12 | 31 | 67 | -36 | 22 |
9 | Monnickendam 2 | 20 | 6 | 2 | 12 | 55 | 68 | -13 | 20 |
10 | Meteoor De sv. 4 | 20 | 5 | 1 | 14 | 50 | 86 | -36 | 16 |
11 | Meteoor De sv. 3 | 20 | 2 | 0 | 18 | 24 | 108 | -84 | 6 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IVV 4 | 22 | 19 | 2 | 1 | 106 | 18 | 88 | 59 |
2 | Purmersteijn 3 | 22 | 16 | 3 | 3 | 108 | 35 | 73 | 51 |
3 | Volendam (rkav) 4 | 22 | 14 | 2 | 6 | 84 | 45 | 39 | 44 |
4 | SDOB 3 | 22 | 14 | 1 | 7 | 71 | 59 | 12 | 43 |
5 | De Wherevogels 2 | 22 | 11 | 1 | 10 | 61 | 47 | 14 | 34 |
6 | Purmerend 4 | 22 | 10 | 2 | 10 | 58 | 57 | 1 | 32 |
7 | De Wherevogels 3 | 22 | 9 | 5 | 8 | 60 | 60 | 0 | 32 |
8 | Hercules Zaandam sc 4 | 22 | 7 | 3 | 12 | 51 | 67 | -16 | 24 |
9 | OFC 2 | 22 | 6 | 4 | 12 | 44 | 63 | -19 | 22 |
10 | Volendam (rkav) 5 | 22 | 6 | 0 | 16 | 40 | 69 | -29 | 18 |
11 | Ilpendam 4 | 22 | 4 | 5 | 13 | 47 | 92 | -45 | 17 |
12 | SV Rood-Wit Zaanstad 5 | 22 | 2 | 0 | 20 | 33 | 151 | -118 | 6 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kwadijk 2 | 16 | 14 | 2 | 0 | 68 | 25 | 43 | 44 |
2 | Dynamo 4 | 18 | 10 | 4 | 4 | 78 | 48 | 30 | 34 |
3 | Oosthuizen 4 | 18 | 9 | 3 | 6 | 60 | 50 | 10 | 30 |
4 | Sporting S 3 | 17 | 9 | 2 | 6 | 47 | 39 | 8 | 29 |
5 | Volendam (rkav) 4 | 16 | 8 | 3 | 5 | 60 | 35 | 25 | 27 |
6 | Purmersteijn 4 | 16 | 8 | 3 | 5 | 42 | 32 | 10 | 27 |
7 | Purmerland 2 | 16 | 8 | 1 | 7 | 46 | 42 | 4 | 25 |
8 | WBSV 2 | 19 | 6 | 4 | 9 | 36 | 51 | -15 | 22 |
9 | RKEDO 4 | 17 | 6 | 2 | 9 | 27 | 40 | -13 | 20 |
10 | Purmerend 4 | 18 | 5 | 3 | 10 | 28 | 48 | -20 | 18 |
11 | Ilpendam 4 | 19 | 5 | 3 | 11 | 38 | 58 | -20 | 18 |
12 | EVC 3 | 18 | 1 | 0 | 17 | 20 | 82 | -62 | 3 |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
21 apr | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 4 - Purmerend 4 | Meer informatie |
05 mei | 11:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 4 - Purmerland 2 | Meer informatie |
12 mei | 12:00 uur | Regulier | Volendam (rkav) 4 - Kwadijk 2 | Meer informatie |
20 mei | 11:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 4 | Meer informatie |
26 mei | 10:00 uur | Regulier | Purmerland 2 - Volendam (rkav) 4 | Meer informatie |
02 jun | 11:30 uur | Regulier | RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 | Meer informatie |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
01 jan |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
14 apr | Kwadijk 2 - RKEDO 4 | 3 - 1 | |
14 apr | Volendam (rkav) 4 - Dynamo 4 | 4 - 3 | |
14 apr | Purmerend 4 - WBSV 2 | 2 - 0 | |
14 apr | Purmerland 2 - Oosthuizen 4 | 5 - 4 | |
14 apr | Ilpendam 4 - Sporting S 3 | 1 - 4 | |
14 apr | Purmersteijn 4 - EVC 3 | 2 - 1 | |
07 apr | WBSV 2 - Volendam (rkav) 4 | 4 - 1 | |
07 apr | Sporting S 3 - Kwadijk 2 | 1 - 3 | |
07 apr | Oosthuizen 4 - Purmerend 4 | 2 - 1 | |
07 apr | RKEDO 4 - Purmerland 2 | 2 - 0 | |
07 apr | EVC 3 - Ilpendam 4 | 2 - 3 | |
07 apr | Dynamo 4 - Purmersteijn 4 | 6 - 1 | |
31 mrt | RKEDO 4 - Dynamo 4 | 1 - 1 | |
24 mrt | Kwadijk 2 - EVC 3 | 8 - 1 | |
24 mrt | Volendam (rkav) 4 - Oosthuizen 4 | 6 - 3 | |
24 mrt | Purmerend 4 - RKEDO 4 | 1 - 2 | |
24 mrt | WBSV 2 - Dynamo 4 | 5 - 5 | |
24 mrt | Ilpendam 4 - Purmersteijn 4 | 0 - 0 | |
17 mrt | WBSV 2 - Oosthuizen 4 | 2 - 1 | |
17 mrt | RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 | ||
17 mrt | Sporting S 3 - Purmerend 4 | 3 - 2 | |
17 mrt | Purmersteijn 4 - Kwadijk 2 | 0 - 0 | |
17 mrt | EVC 3 - Purmerland 2 | 2 - 6 | |
17 mrt | Dynamo 4 - Ilpendam 4 | 8 - 2 | |
10 mrt | Kwadijk 2 - Ilpendam 4 | 4 - 1 | |
10 mrt | Volendam (rkav) 4 - Sporting S 3 | 1 - 2 | |
10 mrt | Purmerend 4 - EVC 3 | 1 - 0 | |
10 mrt | WBSV 2 - RKEDO 4 | 0 - 1 | |
10 mrt | Oosthuizen 4 - Dynamo 4 | 3 - 2 | |
10 mrt | Purmerland 2 - Purmersteijn 4 | 1 - 1 | |
03 mrt | RKEDO 4 - Oosthuizen 4 | 2 - 3 | |
03 mrt | Sporting S 3 - WBSV 2 | 6 - 1 | |
03 mrt | Purmersteijn 4 - Purmerend 4 | 4 - 1 | |
03 mrt | EVC 3 - Volendam (rkav) 4 | 1 - 10 | |
03 mrt | Ilpendam 4 - Purmerland 2 | 4 - 1 | |
25 feb | Purmerland 2 - Kwadijk 2 | 0 - 5 | |
25 feb | Dynamo 4 - Volendam (rkav) 4 | 3 - 0 | |
18 feb | Oosthuizen 4 - Ilpendam 4 | 3 - 1 | |
18 feb | WBSV 2 - Kwadijk 2 | 1 - 1 | |
11 feb | Oosthuizen 4 - Sporting S 3 | 3 - 5 | |
11 feb | WBSV 2 - EVC 3 | 1 - 3 | |
11 feb | Purmerend 4 - Ilpendam 4 | 1 - 0 |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
01 jan | uur | Meer informatie |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
21 apr | 09:30 uur | Dynamo 4 - EVC 3 | Meer informatie | |
21 apr | 10:00 uur | Oosthuizen 4 - Kwadijk 2 | Meer informatie | |
21 apr | 11:30 uur | WBSV 2 - Purmerland 2 | Meer informatie | |
21 apr | 11:30 uur | RKEDO 4 - Ilpendam 4 | Meer informatie | |
21 apr | 12:00 uur | Volendam (rkav) 4 - Purmerend 4 | Meer informatie | |
21 apr | 12:30 uur | Sporting S 3 - Purmersteijn 4 | Meer informatie | |
05 mei | 10:30 uur | Sporting S 3 - EVC 3 | Meer informatie | |
05 mei | 11:00 uur | Volendam (rkav) 4 - Purmerland 2 | Meer informatie | |
05 mei | 11:30 uur | RKEDO 4 - Purmersteijn 4 | Meer informatie | |
12 mei | 10:30 uur | Sporting S 3 - Dynamo 4 | Meer informatie | |
12 mei | 10:30 uur | Oosthuizen 4 - Purmersteijn 4 | Meer informatie | |
12 mei | 11:30 uur | Purmerend 4 - Purmerland 2 | Meer informatie | |
12 mei | 11:30 uur | RKEDO 4 - EVC 3 | Meer informatie | |
12 mei | 11:30 uur | WBSV 2 - Ilpendam 4 | Meer informatie | |
12 mei | 12:00 uur | Volendam (rkav) 4 - Kwadijk 2 | Meer informatie | |
19 mei | 13:00 uur | Kwadijk 2 - Purmerend 4 | Meer informatie | |
20 mei | 11:30 uur | Volendam (rkav) 4 - Purmersteijn 4 | Meer informatie | |
26 mei | 09:30 uur | Dynamo 4 - Purmerend 4 | Meer informatie | |
26 mei | 10:00 uur | Purmerland 2 - Volendam (rkav) 4 | Meer informatie | |
26 mei | 10:00 uur | Ilpendam 4 - Oosthuizen 4 | Meer informatie | |
26 mei | 10:30 uur | Purmersteijn 4 - RKEDO 4 | Meer informatie | |
26 mei | 10:30 uur | EVC 3 - Sporting S 3 | Meer informatie | |
26 mei | 13:00 uur | Kwadijk 2 - WBSV 2 | Meer informatie | |
02 jun | 09:30 uur | Dynamo 4 - Kwadijk 2 | Meer informatie | |
02 jun | 10:00 uur | Purmerland 2 - Sporting S 3 | Meer informatie | |
02 jun | 11:30 uur | RKEDO 4 - Volendam (rkav) 4 | Meer informatie |