Zondag 3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 69838
Wedstijdnummerintern 16654725
Veldnaam veld 3
Veldlocatie Veld
Klasse 5e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0519 Mannen Zondag reserve
Categorie B
Wedstrijddatum 2023-03-19
Aanvangstijdopgemaakt 12:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0519 Mannen Zondag reserve
Poule B
Thuisteam IVV 3
Uitteam Volendam (rkav) 3
Accommodatie
Naam Sportpark De Breek
Straat Sportlaan 1
Plaats 1121CB LANDSMEER
Telefoon 020-4826188
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Sportlaan+1,+1121CB,+LANDSMEER,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam IVV
Code BBFW42Q
Website http://www.ivvlandsmeer.nl
Shirtkleur Wit/Rood
Straat Postbus 24
Postcodeplaats 1120AA LANDSMEER
Telefoon 020-4821937
Email clubinfo@ivvlandsmeer.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Assendelft 2 3 3 0 0 24 3 21 9
2 RCZ 2 4 2 2 0 12 8 4 8
3 WSV 1930 2 3 2 0 1 16 6 10 6
4 Zeevogels 2 3 2 0 1 12 7 5 6
5 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 10 6 4 6
6 Zaandijk 2 3 2 0 1 8 7 1 6
7 SVA 2 2 1 1 0 4 1 3 4
8 Kennemers (de) 3 3 1 1 1 13 12 1 4
9 Ilpendam 2 4 1 1 2 5 11 -6 4
10 Parkstad SV 2 3 1 0 2 12 11 1 3
11 Meteoor De sv. 2 4 0 2 2 9 22 -13 2
12 Nieuw West United SV 3 2 0 1 1 2 11 -9 1
13 Ankaraspor FC 2 3 0 1 2 5 20 -15 1
14 Swift 6 4 0 1 3 7 14 -7 1

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WSV 1930 2 18 15 1 2 65 28 37 46
2 SVA 2 18 12 2 4 61 25 36 38
3 Assendelft 2 18 12 0 6 74 33 41 36
4 HSV 3 18 10 3 5 74 54 20 33
5 Zeevogels 2 18 10 2 6 69 40 29 32
6 Ilpendam 2 18 9 3 6 56 47 9 30
7 Zaandijk 2 18 5 3 10 51 63 -12 18
8 Volendam (rkav) 3 18 6 0 12 37 61 -24 18
9 Swift 4 18 3 0 15 30 88 -58 6
10 Meteoor De sv. 2 18 1 0 17 18 96 -78 3

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerend 3 9 7 2 0 34 15 19 23
2 Volendam (rkav) 3 9 6 2 1 28 22 6 20
3 Dijk De asv 2 9 4 1 4 30 26 4 13
4 DRC 3 9 4 1 4 17 19 -2 13
5 IVV 3 8 4 0 4 25 18 7 12
6 WSV 1930 3 7 3 1 3 19 15 4 10
7 KFC 3 7 2 2 3 12 14 -2 8
8 Zeeburgia avv 10 8 2 1 5 18 25 -7 7
9 WSV 1930 5 8 1 3 4 12 25 -13 6
10 SVA 4 8 1 1 6 11 27 -16 4

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 feb 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur Regulier WSV 1930 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - KFC 3 Meer informatie
19 mrt 12:30 uur Regulier IVV 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
02 apr 12:00 uur Regulier WSV 1930 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Purmerend 3 Meer informatie
23 apr 13:30 uur Regulier Zeeburgia avv 10 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 mei 10:00 uur Regulier SVA 4 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - DRC 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
29 jan WSV 1930 5 - SVA 4 3 - 3
29 jan DRC 3 - Dijk De asv 2 2 - 0
29 jan Purmerend 3 - Volendam (rkav) 3 6 - 0
29 jan WSV 1930 3 - KFC 3 2 - 2
22 jan Volendam (rkav) 3 - Zeeburgia avv 10 5 - 3
11 dec IVV 3 - Zeeburgia avv 10 6 - 1
11 dec Volendam (rkav) 3 - SVA 4 2 - 1
11 dec SV Rood-Wit Zaanstad 3 - Dijk De asv 2 0 - 4
11 dec KFC 3 - DRC 3 0 - 1
04 dec Zeeburgia avv 10 - KFC 3
04 dec Dijk De asv 2 - WSV 1930 5 6 - 2
04 dec Purmerend 3 - IVV 3 4 - 2
04 dec DRC 3 - Volendam (rkav) 3 3 - 3
27 nov Dijk De asv 2 - SVA 4 6 - 0
27 nov IVV 3 - WSV 1930 3 3 - 1
27 nov SV Rood-Wit Zaanstad 3 - DRC 3 2 - 3
27 nov KFC 3 - Purmerend 3 2 - 2

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
05 feb 11:30 uur KFC 3 - SVA 4 Meer informatie
05 feb 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
05 feb 12:00 uur WSV 1930 3 - Purmerend 3 Meer informatie
05 feb 12:30 uur IVV 3 - DRC 3 Meer informatie
12 feb 10:00 uur SVA 4 - IVV 3 Meer informatie
12 feb 12:00 uur Purmerend 3 - WSV 1930 5 Meer informatie
12 feb 14:00 uur Dijk De asv 2 - KFC 3 Meer informatie
12 feb 14:15 uur Zeeburgia avv 10 - WSV 1930 3 Meer informatie
19 feb 12:00 uur WSV 1930 5 - WSV 1930 3 Meer informatie
26 feb 12:30 uur IVV 3 - KFC 3 Meer informatie
05 mrt 11:30 uur WSV 1930 3 - DRC 3 Meer informatie
05 mrt 12:00 uur Purmerend 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
05 mrt 12:30 uur IVV 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
05 mrt 14:00 uur WSV 1930 5 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
12 mrt 10:00 uur SVA 4 - WSV 1930 3 Meer informatie
12 mrt 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - KFC 3 Meer informatie
12 mrt 12:30 uur DRC 3 - Purmerend 3 Meer informatie
12 mrt 14:30 uur Zeeburgia avv 10 - WSV 1930 5 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur Purmerend 3 - SVA 4 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur WSV 1930 3 - Dijk De asv 2 Meer informatie
19 mrt 12:00 uur WSV 1930 5 - KFC 3 Meer informatie
19 mrt 12:30 uur IVV 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
19 mrt 15:30 uur Zeeburgia avv 10 - DRC 3 Meer informatie
26 mrt 10:00 uur SVA 4 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
26 mrt 11:30 uur KFC 3 - IVV 3 Meer informatie
26 mrt 12:00 uur Dijk De asv 2 - Purmerend 3 Meer informatie
26 mrt 12:30 uur DRC 3 - WSV 1930 5 Meer informatie
02 apr 12:00 uur WSV 1930 5 - IVV 3 Meer informatie
02 apr 12:00 uur WSV 1930 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
02 apr 12:30 uur DRC 3 - SVA 4 Meer informatie
02 apr 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - Dijk De asv 2 Meer informatie
16 apr 10:00 uur SVA 4 - WSV 1930 5 Meer informatie
16 apr 11:30 uur KFC 3 - WSV 1930 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Dijk De asv 2 - DRC 3 Meer informatie
16 apr 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - Purmerend 3 Meer informatie
23 apr 10:00 uur SVA 4 - Dijk De asv 2 Meer informatie
23 apr 12:00 uur Purmerend 3 - KFC 3 Meer informatie
23 apr 12:00 uur WSV 1930 3 - IVV 3 Meer informatie
23 apr 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 mei 10:00 uur SVA 4 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
14 mei 12:00 uur WSV 1930 3 - WSV 1930 5 Meer informatie
14 mei 12:30 uur DRC 3 - KFC 3 Meer informatie
14 mei 13:30 uur Zeeburgia avv 10 - IVV 3 Meer informatie
21 mei 11:30 uur KFC 3 - Zeeburgia avv 10 Meer informatie
21 mei 12:00 uur WSV 1930 3 - SVA 4 Meer informatie
21 mei 12:00 uur Volendam (rkav) 3 - DRC 3 Meer informatie
21 mei 12:00 uur WSV 1930 5 - Dijk De asv 2 Meer informatie
21 mei 12:30 uur IVV 3 - Purmerend 3 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie