Wedstrijdinformatie | |
---|---|
Wedstrijdnummer | 29619 |
Wedstijdnummerintern | 16614504 |
Veldnaam | veld 2 |
Veldlocatie | Veld |
Thuisscore | 9 |
Thuisscore-regulier | 9 |
Uitscore | 3 |
Uitscore-regulier | 3 |
Klasse | 6e klasse |
Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
Competitietype | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
Categorie | B |
Wedstrijddatum | 2023-03-04 |
Aanvangstijdopgemaakt | 14:30 |
Duur | 90 |
Speltype | Veld |
Aanduiding | 0214 Mannen Zaterdag reserve |
Poule | B |
Thuisteam | Volendam (rkav) 8 |
Uitteam | RCZ 2 |
Matchofficials | |
Scheidsrechters | Matroos, Storm (Assistent-scheidsrechter), Laagland, John (Scheidsrechter), Koopmans, Alex (Assistent-scheidsrechter) |
Accommodatie | |
Naam | Sportpark Volendam |
Straat | Julianaweg 3 A |
Plaats | 1131CX VOLENDAM |
Telefoon | 0299-364164 |
Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to |
Thuisteam | |
Naam | Volendam (rkav) |
Code | BBFX23Q |
Website | http://www.rkav-volendam.nl |
Shirtkleur | Oranje |
Straat | Postbus 198 |
Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
Telefoon | 0645406387 |
rkav.secretaris@gmail.com | |
Uitteam | |
Naam | RCZ |
Code | BBFW938 |
Website | http://www.rcz.nu |
Shirtkleur | Wit |
Straat | Hollandsch Diep 13 |
Postcodeplaats | 1509XA ZAANDAM |
Telefoon | 06-54383837 |
info@rcz.nu |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OFC 3 | 16 | 14 | 1 | 1 | 100 | 21 | 79 | 43 |
2 | ZCFC 9 | 16 | 13 | 1 | 2 | 81 | 41 | 40 | 40 |
3 | Zaanlandia 2 | 15 | 9 | 2 | 4 | 65 | 27 | 38 | 29 |
4 | Volendam (rkav) 9 | 15 | 8 | 0 | 7 | 51 | 42 | 9 | 24 |
5 | RCZ 2 | 16 | 6 | 0 | 10 | 38 | 46 | -8 | 18 |
6 | Volendam (rkav) 8 | 16 | 5 | 2 | 9 | 38 | 61 | -23 | 17 |
7 | Zaandijk 4 | 16 | 5 | 1 | 10 | 28 | 64 | -36 | 16 |
8 | FC Zaandam 3 | 16 | 4 | 1 | 11 | 38 | 68 | -30 | 13 |
9 | De Wherevogels 4 | 16 | 3 | 0 | 13 | 28 | 97 | -69 | 9 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | De Wherevogels 3 | 22 | 18 | 2 | 2 | 80 | 31 | 49 | 56 |
2 | De Wherevogels 6 | 22 | 15 | 2 | 5 | 74 | 43 | 31 | 47 |
3 | Ilpendam 3 | 22 | 13 | 4 | 5 | 70 | 42 | 28 | 43 |
4 | Volendam (rkav) 9 | 22 | 11 | 2 | 9 | 73 | 53 | 20 | 35 |
5 | OFC 4 | 22 | 10 | 4 | 8 | 62 | 50 | 12 | 34 |
6 | TOB Rksv 3 | 22 | 10 | 4 | 8 | 75 | 72 | 3 | 34 |
7 | Zaandijk 3 | 22 | 10 | 3 | 9 | 70 | 58 | 12 | 33 |
8 | DZS 4 | 22 | 10 | 1 | 11 | 55 | 61 | -6 | 31 |
9 | Volendam (rkav) 8 | 22 | 6 | 3 | 13 | 59 | 77 | -18 | 21 |
10 | Jisp 2 | 22 | 6 | 3 | 13 | 51 | 75 | -24 | 21 |
11 | RCZ 2 | 22 | 5 | 2 | 15 | 39 | 83 | -44 | 17 |
12 | ZOB 6 | 22 | 2 | 2 | 18 | 43 | 106 | -63 | 8 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZCFC 10 | 16 | 11 | 1 | 4 | 47 | 24 | 23 | 34 |
2 | ZVC '22 5 | 15 | 10 | 2 | 3 | 43 | 24 | 19 | 32 |
3 | Jisp 2 | 16 | 10 | 2 | 4 | 45 | 39 | 6 | 32 |
4 | De Wherevogels 5 | 17 | 9 | 2 | 6 | 54 | 34 | 20 | 29 |
5 | Ilpendam 3 | 16 | 8 | 2 | 6 | 34 | 41 | -7 | 26 |
6 | Volendam (rkav) 9 | 16 | 7 | 2 | 7 | 48 | 52 | -4 | 23 |
7 | DZS 5 | 13 | 8 | 0 | 5 | 54 | 28 | 26 | 20 |
8 | De Wherevogels 4 | 17 | 6 | 2 | 9 | 35 | 40 | -5 | 20 |
9 | Kadoelen sv. 4 | 16 | 6 | 2 | 8 | 47 | 57 | -10 | 18 |
10 | Kwadijk 3 | 15 | 4 | 2 | 9 | 18 | 39 | -21 | 14 |
11 | ZOB 6 | 17 | 4 | 1 | 12 | 43 | 61 | -18 | 13 |
12 | OFC 3 | 16 | 1 | 4 | 11 | 24 | 53 | -29 | 7 |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
06 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 9 - ZCFC 10 | Meer informatie |
13 apr | 11:30 uur | Regulier | Ilpendam 3 - Volendam (rkav) 9 | Meer informatie |
20 apr | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 9 - ZVC '22 5 | Meer informatie |
11 mei | 11:00 uur | Regulier | Kwadijk 3 - Volendam (rkav) 9 | Meer informatie |
18 mei | 14:30 uur | Regulier | DZS 5 - Volendam (rkav) 9 | Meer informatie |
25 mei | 14:30 uur | Regulier | Volendam (rkav) 9 - De Wherevogels 5 | Meer informatie |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
01 jan |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
23 mrt | OFC 3 - Volendam (rkav) 9 | 1 - 6 | |
23 mrt | Kadoelen sv. 4 - ZCFC 10 | 2 - 2 | |
23 mrt | De Wherevogels 5 - De Wherevogels 4 | 3 - 3 | |
23 mrt | Jisp 2 - ZVC '22 5 | 0 - 3 | |
23 mrt | ZOB 6 - Kwadijk 3 | 2 - 2 | |
16 mrt | Volendam (rkav) 9 - Kadoelen sv. 4 | 3 - 6 | |
16 mrt | DZS 5 - OFC 3 | 4 - 1 | |
16 mrt | ZVC '22 5 - ZOB 6 | 5 - 3 | |
16 mrt | ZCFC 10 - Jisp 2 | 3 - 5 | |
16 mrt | De Wherevogels 4 - Ilpendam 3 | 3 - 4 | |
16 mrt | Kwadijk 3 - De Wherevogels 5 | 1 - 3 | |
09 mrt | De Wherevogels 5 - ZVC '22 5 | 2 - 3 | |
09 mrt | Jisp 2 - Kadoelen sv. 4 | 4 - 3 | |
09 mrt | ZOB 6 - ZCFC 10 | 1 - 3 | |
09 mrt | Ilpendam 3 - Kwadijk 3 | 4 - 2 | |
09 mrt | OFC 3 - De Wherevogels 4 | 2 - 1 | |
02 mrt | Volendam (rkav) 9 - Jisp 2 | 5 - 0 | |
02 mrt | ZCFC 10 - De Wherevogels 5 | 2 - 0 | |
02 mrt | Kadoelen sv. 4 - ZOB 6 | 8 - 3 | |
02 mrt | ZVC '22 5 - Ilpendam 3 | 3 - 1 | |
02 mrt | De Wherevogels 4 - DZS 5 | 4 - 2 | |
24 feb | ZCFC 10 - OFC 3 | 4 - 1 | |
17 feb | Jisp 2 - DZS 5 | 5 - 2 | |
17 feb | Kwadijk 3 - ZVC '22 5 | 0 - 2 | |
10 feb | De Wherevogels 5 - Kadoelen sv. 4 | 2 - 0 | |
10 feb | OFC 3 - ZVC '22 5 | 1 - 1 | |
10 feb | DZS 5 - Kwadijk 3 | 3 - 0 | |
10 feb | ZOB 6 - Jisp 2 | 1 - 4 | |
10 feb | Ilpendam 3 - ZCFC 10 | 1 - 7 | |
10 feb | De Wherevogels 4 - Volendam (rkav) 9 | 3 - 3 | |
03 feb | Volendam (rkav) 9 - ZOB 6 | 1 - 3 | |
03 feb | Jisp 2 - De Wherevogels 5 | 3 - 2 | |
03 feb | Kadoelen sv. 4 - Ilpendam 3 | 2 - 3 | |
03 feb | Kwadijk 3 - De Wherevogels 4 | 2 - 1 | |
27 jan | Volendam (rkav) 9 - Ilpendam 3 | 4 - 4 | |
27 jan | OFC 3 - De Wherevogels 5 | 2 - 9 | |
27 jan | ZVC '22 5 - ZCFC 10 | 1 - 3 | |
27 jan | DZS 5 - ZOB 6 | 9 - 4 | |
27 jan | De Wherevogels 4 - Jisp 2 | 1 - 3 | |
27 jan | Kwadijk 3 - Kadoelen sv. 4 | 2 - 3 | |
20 jan | ZOB 6 - De Wherevogels 4 | 3 - 5 | |
20 jan | DZS 5 - Ilpendam 3 | 6 - 1 |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
01 jan | uur | Meer informatie |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
06 apr | 11:00 uur | Kwadijk 3 - Jisp 2 | Meer informatie | |
06 apr | 12:00 uur | De Wherevogels 4 - ZOB 6 | Meer informatie | |
06 apr | 12:45 uur | ZVC '22 5 - Kadoelen sv. 4 | Meer informatie | |
06 apr | 14:30 uur | Volendam (rkav) 9 - ZCFC 10 | Meer informatie | |
06 apr | 14:30 uur | OFC 3 - Ilpendam 3 | Meer informatie | |
06 apr | 14:30 uur | DZS 5 - De Wherevogels 5 | Meer informatie | |
13 apr | 11:00 uur | ZCFC 10 - ZVC '22 5 | Meer informatie | |
13 apr | 11:30 uur | Ilpendam 3 - Volendam (rkav) 9 | Meer informatie | |
13 apr | 12:35 uur | Kadoelen sv. 4 - Kwadijk 3 | Meer informatie | |
13 apr | 13:00 uur | Jisp 2 - De Wherevogels 4 | Meer informatie | |
13 apr | 14:00 uur | De Wherevogels 5 - OFC 3 | Meer informatie | |
13 apr | 14:45 uur | ZOB 6 - DZS 5 | Meer informatie | |
20 apr | 11:00 uur | Kwadijk 3 - ZCFC 10 | Meer informatie | |
20 apr | 11:30 uur | Ilpendam 3 - De Wherevogels 5 | Meer informatie | |
20 apr | 12:00 uur | De Wherevogels 4 - Kadoelen sv. 4 | Meer informatie | |
20 apr | 14:30 uur | Volendam (rkav) 9 - ZVC '22 5 | Meer informatie | |
20 apr | 14:30 uur | OFC 3 - ZOB 6 | Meer informatie | |
20 apr | 14:30 uur | DZS 5 - Jisp 2 | Meer informatie | |
04 mei | 11:30 uur | Ilpendam 3 - DZS 5 | Meer informatie | |
04 mei | 13:00 uur | Jisp 2 - Kwadijk 3 | Meer informatie | |
11 mei | 11:00 uur | Kwadijk 3 - Volendam (rkav) 9 | Meer informatie | |
11 mei | 12:00 uur | Ilpendam 3 - Jisp 2 | Meer informatie | |
11 mei | 12:00 uur | De Wherevogels 4 - ZVC '22 5 | Meer informatie | |
11 mei | 14:00 uur | De Wherevogels 5 - ZOB 6 | Meer informatie | |
11 mei | 14:30 uur | OFC 3 - Kadoelen sv. 4 | Meer informatie | |
11 mei | 14:30 uur | DZS 5 - ZCFC 10 | Meer informatie | |
18 mei | 13:00 uur | Kwadijk 3 - OFC 3 | Meer informatie | |
18 mei | 14:30 uur | DZS 5 - Volendam (rkav) 9 | Meer informatie | |
25 mei | 11:00 uur | ZCFC 10 - De Wherevogels 4 | Meer informatie | |
25 mei | 12:15 uur | ZOB 6 - Ilpendam 3 | Meer informatie | |
25 mei | 13:00 uur | Kadoelen sv. 4 - DZS 5 | Meer informatie | |
25 mei | 13:00 uur | Jisp 2 - OFC 3 | Meer informatie | |
25 mei | 13:00 uur | ZVC '22 5 - Kwadijk 3 | Meer informatie | |
25 mei | 14:30 uur | Volendam (rkav) 9 - De Wherevogels 5 | Meer informatie | |
01 jun | 13:00 uur | ZVC '22 5 - DZS 5 | Meer informatie |