Zaterdag 3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 20210
Wedstijdnummerintern 16605095
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Klasse 1e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Categorie A
Wedstrijddatum 2023-03-18
Aanvangstijdopgemaakt 11:30
Duur 90
Speltype Veld
Aanduiding 0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
Poule A
Thuisteam Zandvoort s.v. 2
Uitteam Volendam (rkav) 3
Accommodatie
Naam Sportpark Zandvoort
Straat Duintjesveldweg 7
Plaats 2041TZ ZANDVOORT
Telefoon 023-5714134
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Duintjesveldweg+7,+2041TZ,+ZANDVOORT,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Zandvoort s.v.
Code BBCZ41J
Website http://www.svzandvoort.nl
Shirtkleur Geel - Groen
Straat Duintjesveldweg 7
Postcodeplaats 2041TZ ZANDVOORT
Telefoon 023-8887732
Email bestuur@svzandvoort.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 WV-HEDW 3 3 3 0 0 12 5 7 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 13 5 8 6
3 Ilpendam 2 3 1 0 2 8 11 -3 3
4 Meer De sv. 2 3 0 0 3 5 17 -12 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Swift 3 4 3 1 0 14 4 10 10
2 BOL 2 4 2 2 0 13 5 8 8
3 Monnickendam 2 4 2 1 1 13 11 2 7
4 HCSC 2 4 2 1 1 8 7 1 7
5 AMVJ 2 4 2 1 1 11 11 0 7
6 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 3 9 6
7 IJFC 3 4 1 2 1 11 10 1 5
8 ZOB 3 4 1 2 1 6 6 0 5
9 Wartburgia asv 2 3 1 1 1 9 9 0 4
10 Almere FC 2 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 FC Aalsmeer 2 3 1 0 2 12 8 4 3
12 AFC Ajax 3 3 1 0 2 3 10 -7 3
13 WV-HEDW 4 4 1 0 3 5 14 -9 3
14 Castricum FC 2 4 0 0 4 3 19 -16 0

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) 3 26 23 3 0 93 26 67 72
2 WV-HEDW 4 26 15 5 6 77 47 30 50
3 Monnickendam 2 26 14 3 9 51 40 11 45
4 FC Aalsmeer 2 26 13 4 9 59 38 21 43
5 Swift 2 26 13 6 7 59 47 12 42
6 BOL 2 26 12 6 8 46 35 11 39
7 AFC Ajax 3 26 11 5 10 54 52 2 38
8 AMVJ 2 26 10 0 16 46 50 -4 30
9 Castricum FC 2 26 8 6 12 48 57 -9 30
10 Almere FC 2 26 8 6 12 37 64 -27 30
11 Wartburgia asv 2 26 9 2 15 51 53 -2 29
12 IJFC 3 26 9 2 15 49 81 -32 25
13 ZOB 3 26 6 1 19 40 89 -49 19
14 HCSC 2 26 4 5 17 35 66 -31 17

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Ilpendam 2 12 11 1 0 34 11 23 34
2 CSW 2 12 8 1 3 32 18 14 25
3 Swift 2 13 7 3 3 33 22 11 24
4 Volendam (rkav) 3 11 7 2 2 42 17 25 23
5 DVVA csv. 2 12 7 1 4 25 15 10 22
6 WV-HEDW 3 12 6 3 3 30 21 9 21
7 Zandvoort s.v. 2 12 5 2 5 23 25 -2 17
8 AFC Ajax 3 12 5 1 6 34 31 3 16
9 Wartburgia asv 2 13 4 3 6 24 38 -14 15
10 BOL 2 12 3 5 4 22 17 5 14
11 Castricum FC 2 12 4 1 7 20 29 -9 13
12 AMVJ 2 13 4 0 9 19 41 -22 12
13 Almere FC 2 11 1 0 10 17 38 -21 3
14 BFC 2 13 1 1 11 14 46 -32 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ZOB 2 3 3 0 0 14 5 9 9
2 Volendam (rkav) 3 3 2 0 1 12 6 6 6
3 Monnickendam 2 3 1 0 2 6 7 -1 3
4 Marken sv. 2 3 0 0 3 3 17 -14 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 11:30 uur Regulier DVVA csv. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Swift 2 Meer informatie
18 feb 11:30 uur Regulier Almere FC 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
25 feb 14:45 uur Regulier AFC Ajax 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur Regulier WV-HEDW 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Ilpendam 2 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur Regulier Zandvoort s.v. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
01 apr 12:00 uur Regulier CSW 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Castricum FC 2 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - BFC 2 Meer informatie
29 apr 11:45 uur Regulier BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - Almere FC 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur Regulier AMVJ 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) 3 - AFC Ajax 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan Volendam (rkav) 3 - AMVJ 2 9 - 0
28 jan Ilpendam 2 - WV-HEDW 3 3 - 0
28 jan BFC 2 - Almere FC 2 4 - 2
28 jan CSW 2 - AFC Ajax 3 4 - 2
28 jan Zandvoort s.v. 2 - Swift 2 2 - 2
28 jan BOL 2 - Castricum FC 2 4 - 0
28 jan Wartburgia asv 2 - DVVA csv. 2 1 - 4
21 jan Swift 2 - Wartburgia asv 2 3 - 1
21 jan Castricum FC 2 - Ilpendam 2
21 jan AMVJ 2 - BFC 2 4 - 1
18 jan Almere FC 2 - Ilpendam 2 1 - 3
14 jan Volendam (rkav) 3 - BOL 2 1 - 1
13 dec BFC 2 - Wartburgia asv 2 0 - 4
10 dec AFC Ajax 3 - Wartburgia asv 2 2 - 4
10 dec Swift 2 - Ilpendam 2 2 - 2
10 dec WV-HEDW 3 - Castricum FC 2 3 - 1
10 dec BOL 2 - BFC 2 3 - 1
10 dec DVVA csv. 2 - Zandvoort s.v. 2 5 - 2
10 dec AMVJ 2 - CSW 2 1 - 2
03 dec WV-HEDW 3 - Swift 2 1 - 4
03 dec Ilpendam 2 - DVVA csv. 2 1 - 0
03 dec CSW 2 - Almere FC 2 2 - 3
03 dec Zandvoort s.v. 2 - AFC Ajax 3 4 - 3
03 dec Castricum FC 2 - BFC 2 6 - 0
03 dec Castricum FC 2 - BFC 2 6 - 0
03 dec Wartburgia asv 2 - AMVJ 2 2 - 0
26 nov AFC Ajax 3 - Ilpendam 2 2 - 3
26 nov BFC 2 - Volendam (rkav) 3 1 - 6
26 nov Swift 2 - Castricum FC 2 2 - 1
26 nov BOL 2 - CSW 2 1 - 2
26 nov Almere FC 2 - Wartburgia asv 2 3 - 4
26 nov AMVJ 2 - Zandvoort s.v. 2 3 - 2
26 nov DVVA csv. 2 - WV-HEDW 3 2 - 3

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 11:30 uur DVVA csv. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 feb 11:30 uur AMVJ 2 - BOL 2 Meer informatie
04 feb 12:00 uur Castricum FC 2 - Almere FC 2 Meer informatie
04 feb 12:30 uur WV-HEDW 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
04 feb 14:00 uur Swift 2 - CSW 2 Meer informatie
04 feb 14:00 uur Ilpendam 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
04 feb 14:45 uur AFC Ajax 3 - BFC 2 Meer informatie
11 feb 11:15 uur Almere FC 2 - AMVJ 2 Meer informatie
11 feb 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
11 feb 11:45 uur Zandvoort s.v. 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
11 feb 11:45 uur BOL 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
11 feb 12:00 uur CSW 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
11 feb 12:15 uur BFC 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
11 feb 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Swift 2 Meer informatie
18 feb 11:30 uur Almere FC 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
18 feb 11:30 uur DVVA csv. 2 - CSW 2 Meer informatie
18 feb 12:15 uur WV-HEDW 3 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
25 feb 11:00 uur Almere FC 2 - BOL 2 Meer informatie
25 feb 12:00 uur Castricum FC 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
25 feb 14:45 uur AFC Ajax 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur DVVA csv. 2 - BOL 2 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Castricum FC 2 - AMVJ 2 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur WV-HEDW 3 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
04 mrt 14:00 uur Ilpendam 2 - CSW 2 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Swift 2 - BFC 2 Meer informatie
04 mrt 14:45 uur AFC Ajax 3 - Almere FC 2 Meer informatie
11 mrt 11:15 uur Almere FC 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
11 mrt 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
11 mrt 11:30 uur AMVJ 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
11 mrt 11:45 uur BOL 2 - Swift 2 Meer informatie
11 mrt 12:00 uur CSW 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
11 mrt 13:00 uur BFC 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
11 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Ilpendam 2 Meer informatie
18 mrt 11:15 uur Wartburgia asv 2 - CSW 2 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
18 mrt 11:30 uur DVVA csv. 2 - AMVJ 2 Meer informatie
18 mrt 12:00 uur Castricum FC 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
18 mrt 12:30 uur WV-HEDW 3 - BOL 2 Meer informatie
18 mrt 14:00 uur Ilpendam 2 - BFC 2 Meer informatie
18 mrt 14:30 uur Swift 2 - Almere FC 2 Meer informatie
25 mrt 11:15 uur Almere FC 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
25 mrt 11:30 uur AMVJ 2 - Swift 2 Meer informatie
25 mrt 11:45 uur BOL 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
25 mrt 12:00 uur BFC 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
25 mrt 12:00 uur CSW 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
25 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
25 mrt 14:45 uur AFC Ajax 3 - DVVA csv. 2 Meer informatie
01 apr 11:15 uur Wartburgia asv 2 - BFC 2 Meer informatie
01 apr 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - BOL 2 Meer informatie
01 apr 12:00 uur CSW 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
01 apr 12:00 uur Castricum FC 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
01 apr 12:30 uur WV-HEDW 3 - AMVJ 2 Meer informatie
01 apr 14:00 uur Ilpendam 2 - Almere FC 2 Meer informatie
01 apr 14:00 uur Swift 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
15 apr 11:15 uur Almere FC 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
15 apr 11:30 uur AMVJ 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
15 apr 11:30 uur DVVA csv. 2 - Swift 2 Meer informatie
15 apr 11:45 uur BOL 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
15 apr 12:00 uur BFC 2 - CSW 2 Meer informatie
15 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Castricum FC 2 Meer informatie
15 apr 14:45 uur AFC Ajax 3 - WV-HEDW 3 Meer informatie
22 apr 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Almere FC 2 Meer informatie
22 apr 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - AMVJ 2 Meer informatie
22 apr 12:00 uur CSW 2 - BOL 2 Meer informatie
22 apr 12:00 uur Castricum FC 2 - Swift 2 Meer informatie
22 apr 12:30 uur WV-HEDW 3 - DVVA csv. 2 Meer informatie
22 apr 14:00 uur Ilpendam 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
22 apr 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - BFC 2 Meer informatie
29 apr 11:15 uur Almere FC 2 - CSW 2 Meer informatie
29 apr 11:30 uur AMVJ 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
29 apr 11:30 uur DVVA csv. 2 - Ilpendam 2 Meer informatie
29 apr 11:45 uur BOL 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
29 apr 14:00 uur Swift 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
29 apr 14:30 uur BFC 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
29 apr 14:45 uur AFC Ajax 3 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
13 mei 10:30 uur Wartburgia asv 2 - AFC Ajax 3 Meer informatie
13 mei 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
13 mei 12:00 uur BFC 2 - BOL 2 Meer informatie
13 mei 12:00 uur CSW 2 - AMVJ 2 Meer informatie
13 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
13 mei 14:00 uur Ilpendam 2 - Swift 2 Meer informatie
13 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - Almere FC 2 Meer informatie
20 mei 11:15 uur Almere FC 2 - BFC 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur DVVA csv. 2 - Wartburgia asv 2 Meer informatie
20 mei 11:30 uur AMVJ 2 - Volendam (rkav) 3 Meer informatie
20 mei 12:00 uur Castricum FC 2 - BOL 2 Meer informatie
20 mei 12:30 uur WV-HEDW 3 - Ilpendam 2 Meer informatie
20 mei 14:00 uur Swift 2 - Zandvoort s.v. 2 Meer informatie
20 mei 14:45 uur AFC Ajax 3 - CSW 2 Meer informatie
27 mei 11:15 uur Wartburgia asv 2 - Swift 2 Meer informatie
27 mei 11:30 uur Zandvoort s.v. 2 - WV-HEDW 3 Meer informatie
27 mei 11:45 uur BOL 2 - Almere FC 2 Meer informatie
27 mei 12:00 uur CSW 2 - DVVA csv. 2 Meer informatie
27 mei 14:00 uur Ilpendam 2 - Castricum FC 2 Meer informatie
27 mei 14:30 uur BFC 2 - AMVJ 2 Meer informatie
27 mei 14:30 uur Volendam (rkav) 3 - AFC Ajax 3 Meer informatie

Volendam (rkav) 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie