Wedstrijdinformatie | |
---|---|
Wedstrijdnummer | 53142 |
Wedstijdnummerintern | 16638028 |
Veldnaam | veld 2 B - Veld B |
Veldlocatie | Veld |
Thuisscore | 2 |
Thuisscore-regulier | 2 |
Uitscore | 4 |
Uitscore-regulier | 4 |
Klasse | 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) |
Wedstrijdtype | Nederlandse reguliere competitie |
Competitietype | 264 MO11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) |
Categorie | B |
Wedstrijddatum | 2022-09-17 |
Aanvangstijdopgemaakt | 08:30 |
Duur | 60 |
Speltype | Veld |
Aanduiding | 264 MO11 Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) |
Poule | B |
Thuisteam | WSV 1930 MO11-1 |
Uitteam | Volendam (rkav) MO11-2 |
Matchofficials | |
Scheidsrechters | Loderus, Shelly (Scheidsrechter) |
Kleedkamers | |
Thuis | 11 - Kleedkamer 11 |
Uit | 12 - Kleedkamer 12 |
Accommodatie | |
Naam | Sportpark WSV'30 |
Straat | De Middenlijn 1 |
Plaats | 1531LZ WORMER |
Telefoon | 075-6423004 |
Routeplanner | http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=De Middenlijn+1,+1531LZ,+WORMER,+NL&iwstat1=dir:to |
Thuisteam | |
Naam | WSV 1930 |
Code | BBFX37X |
Website | http://www.wsv1930.nl |
Shirtkleur | Groen/Zwart |
Straat | Postbus 115 |
Postcodeplaats | 1530AC WORMER |
Telefoon | 0640832499 |
secretariaat@wsv1930.nl | |
Uitteam | |
Naam | Volendam (rkav) |
Code | BBFX23Q |
Website | http://www.rkav-volendam.nl |
Shirtkleur | Oranje |
Straat | Postbus 198 |
Postcodeplaats | 1130AD VOLENDAM |
Telefoon | 0645406387 |
rkav.secretaris@gmail.com |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DIOS sv. JO11-5 | 5 | 4 | 1 | 0 | 37 | 8 | 29 | 13 |
2 | SDZ MO11-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 38 | 11 | 27 | 12 |
3 | Diemen sv. JO11-5 | 5 | 3 | 1 | 1 | 24 | 12 | 12 | 10 |
4 | Overbos sv. MO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 13 | 7 | 9 |
5 | Volendam (rkav) MO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 | 9 | 7 | 6 |
6 | RAP sv. MO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 | 21 | -6 | 6 |
7 | Onze Gezellen MO11-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 43 | -41 | 0 |
8 | DSS MO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 41 | -35 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SDZ MO11-1 | 6 | 5 | 1 | 0 | 33 | 13 | 20 | 16 |
2 | AFC IJburg JO11-6 | 4 | 2 | 2 | 0 | 23 | 9 | 14 | 8 |
3 | De Wherevogels JO11-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 25 | 20 | 5 | 7 |
4 | AFC IJburg JO11-7 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 20 | 0 | 7 |
5 | Volendam (rkav) MO11-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 24 | 21 | 3 | 6 |
6 | Volendam (rkav) JO11-7 | 6 | 0 | 1 | 5 | 14 | 56 | -42 | 1 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFC IJburg JO11-6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 25 | 8 | 17 | 9 |
2 | Volendam (rkav) MO11-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 13 | 9 | 4 | 6 |
3 | De Wherevogels JO11-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 14 | 13 | 1 | 3 |
4 | Kolping Boys JO11-6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 13 | 18 | -5 | 3 |
5 | AFC IJburg JO11-7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 13 | -6 | 3 |
6 | Volendam (rkav) JO11-7 | 3 | 1 | 0 | 2 | 9 | 20 | -11 | 3 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volendam (rkav) MO11-2 | 7 | 7 | 0 | 0 | 35 | 8 | 27 | 21 |
2 | Overbos sv. MO11-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 33 | 13 | 20 | 19 |
3 | AFC IJburg JO11-7 | 7 | 5 | 0 | 2 | 48 | 20 | 28 | 15 |
4 | DSS MO11-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 25 | 26 | -1 | 10 |
5 | SCPB'22 MO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 34 | 45 | -11 | 7 |
6 | RAP sv. MO11-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 23 | 31 | -8 | 6 |
7 | Kolping Boys JO11-6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 29 | 38 | -9 | 6 |
8 | Volendam (rkav) JO11-7 | 7 | 1 | 1 | 5 | 30 | 51 | -21 | 4 |
9 | Onze Gezellen MO11-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 13 | 38 | -25 | 4 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RCZ MO11-1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 44 | 12 | 32 | 18 |
2 | Purmerend MO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 45 | 16 | 29 | 13 |
3 | Volendam (rkav) MO11-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 25 | 9 | 16 | 11 |
4 | Reiger Boys MO11-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 20 | 22 | -2 | 10 |
5 | WSV 1930 MO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 35 | 13 | 22 | 9 |
6 | ZOB MO11-2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 29 | 37 | -8 | 5 |
7 | Rijp (de) MO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 49 | -47 | 3 |
8 | Sporting Krommenie MO11-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 46 | -42 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volendam (rkav) MO11-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 5 | 8 | 13 |
2 | Winkel MO11-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22 | 16 | 6 | 13 |
3 | Reiger Boys MO11-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 23 | -5 | 10 |
4 | ST VV Egmond MO11-1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 21 | 11 | 10 | 9 |
5 | s.v. Enkhuizen MO11-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 23 | 19 | 4 | 9 |
6 | WSV 1930 MO11-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 11 | 14 | -3 | 5 |
7 | KSV MO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 19 | -7 | 3 |
8 | Medemblik FC MO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 15 | 28 | -13 | 3 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Purmerend MO11-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 6 | 11 | 13 |
2 | DESS MO11-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 23 | 18 | 5 | 10 |
3 | RCZ MO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 20 | 23 | -3 | 7 |
4 | ZOB MO11-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 9 | 3 | 6 |
5 | Volendam (rkav) MO11-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 11 | -3 | 4 |
6 | Winkel MO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 22 | -13 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vitesse 22 MO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 58 | 12 | 46 | 21 |
2 | KFC MO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 30 | 14 | 16 | 15 |
3 | RCZ MO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 28 | 16 | 12 | 15 |
4 | ZOB MO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 17 | 27 | -10 | 9 |
5 | Nieuwe Niedorp MO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 12 | 31 | -19 | 7 |
6 | Volendam (rkav) MO11-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 11 | 24 | -13 | 6 |
7 | DESS MO11-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 14 | 27 | -13 | 4 |
8 | Reiger Boys MO11-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 12 | 31 | -19 | 3 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OSV MO11-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 39 | 1 | 38 | 13 |
2 | SDW MO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 35 | 18 | 17 | 12 |
3 | Dijk De asv MO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 22 | 16 | 6 | 7 |
4 | Volendam (rkav) MO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 16 | -7 | 6 |
5 | SDOB MO11-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 12 | 10 | 2 | 5 |
6 | Kadoelen sv. MO11-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 62 | -56 | 0 |
# | Team | GES | W | G | V | DV | DT | DS | PTN |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AFC IJburg MO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 | 15 | 9 | 15 |
2 | Reiger Boys MO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 11 | 0 | 15 |
3 | Rijp (de) MO11-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 20 | 3 | 17 | 13 |
4 | SVA MO11-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 6 |
5 | Volendam (rkav) MO11-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 16 | -4 | 6 |
6 | RODA '23 Rksv MO11-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3 |
7 | IJmuiden vv. MO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 21 | -9 | 3 |
8 | HSV MO11-1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 14 | -11 | 1 |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
11 mei | 10:00 uur | Regulier | Rijp (de) MO11-1 - Volendam (rkav) MO11-2 | Meer informatie |
25 mei | 10:15 uur | Regulier | Volendam (rkav) MO11-2 - Beemster MO11-1 | Meer informatie |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|---|---|---|
01 jan |
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Comp | Wedstrijd | Uitslag |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|---|---|---|---|
01 jan | uur | Meer informatie |
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|
Datum | Tijd | Comp | Wedstrijd | Meer info |
---|