JO19-7

Volendam (rkav) JO19-7 (B3200 Onder 19 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO19-7 3 2 0 1 11 6 5 6
2 Sporting Andijk JO19-1 3 1 1 1 9 9 0 4
3 ST West Frisia/Dindua JO19-2 3 1 1 1 9 10 -1 4
4 KGB JO19-2 3 0 2 1 11 15 -4 2

Volendam (rkav) JO19-7 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-3 3 3 0 0 19 11 8 9
2 Legmeervogels JO19-2 4 2 2 0 25 10 15 8
3 Purmerland JO19-1 3 2 1 0 12 9 3 7
4 OFC JO19-1 3 1 2 0 12 5 7 5
5 VVC fc JO19-3 2 1 1 0 8 6 2 4
6 HBC JO19-3 3 1 1 1 13 6 7 4
7 Volendam (rkav) JO19-7 3 1 1 1 11 11 0 4
8 VVC fc JO19-4 4 1 1 2 15 17 -2 4
9 Legmeervogels JO19-3 4 0 2 2 13 17 -4 2
10 EVC JO19-2 4 0 1 3 9 26 -17 1
11 Velsen Rkvv JO19-2 1 0 0 1 1 10 -9 0
12 UNO vv JO19-3 2 0 0 2 1 11 -10 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 13:00 uur Regulier HBC JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-7 Meer informatie
28 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-7 - OFC JO19-1 Meer informatie
05 dec 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-7 - Legmeervogels JO19-2 Meer informatie
12 dec 14:45 uur Regulier VVC fc JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-7 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-7 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep Sporting Andijk JO19-1 - KGB JO19-2 4 - 4
12 sep ST West Frisia/Dindua JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-7 1 - 3
05 sep Volendam (rkav) JO19-7 - KGB JO19-2 6 - 2
05 sep ST West Frisia/Dindua JO19-2 - Sporting Andijk JO19-1 3 - 2
29 aug KGB JO19-2 - ST West Frisia/Dindua JO19-2 5 - 5
29 aug Sporting Andijk JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-7 3 - 2

Volendam (rkav) JO19-7 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt HBC JO19-3 - EVC JO19-2 10 - 1
10 okt Legmeervogels JO19-3 - VVC fc JO19-4 3 - 3
10 okt Legmeervogels JO19-2 - Velsen Rkvv JO19-2 10 - 1
03 okt Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-3 - Legmeervogels JO19-3 5 - 3
03 okt VVC fc JO19-4 - UNO vv JO19-3 4 - 1
03 okt Volendam (rkav) JO19-7 - Purmerland JO19-1 3 - 3
03 okt EVC JO19-2 - Legmeervogels JO19-2 1 - 7
03 okt OFC JO19-1 - HBC JO19-3 1 - 1
26 sep UNO vv JO19-3 - OFC JO19-1 0 - 7
26 sep Legmeervogels JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-7 2 - 4
26 sep Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-3 - VVC fc JO19-4 8 - 4
26 sep Purmerland JO19-1 - EVC JO19-2 4 - 2
26 sep Legmeervogels JO19-2 - VVC fc JO19-3 4 - 4
19 sep VVC fc JO19-3 - HBC JO19-3 4 - 2
19 sep Volendam (rkav) JO19-7 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-3 4 - 6
19 sep OFC JO19-1 - Legmeervogels JO19-2 4 - 4
19 sep VVC fc JO19-4 - Purmerland JO19-1 4 - 5
19 sep EVC JO19-2 - Legmeervogels JO19-3 5 - 5

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
14 nov 14:45 uur VVC fc JO19-3 - OFC JO19-1 Meer informatie
21 nov 12:00 uur OFC JO19-1 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO19-3 Meer informatie
21 nov 12:30 uur UNO vv JO19-3 - Legmeervogels JO19-3 Meer informatie
21 nov 13:00 uur Legmeervogels JO19-2 - Purmerland JO19-1 Meer informatie
21 nov 13:00 uur HBC JO19-3 - Volendam (rkav) JO19-7 Meer informatie
21 nov 14:30 uur Velsen Rkvv JO19-2 - EVC JO19-2 Meer informatie
21 nov 14:45 uur VVC fc JO19-3 - VVC fc JO19-4 Meer informatie