JO19-2


Error
Messages Array
Code 4001

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO19-2 3 2 0 1 9 7 2 6
2 ASC De Volewijckers JO19-1 3 2 0 1 8 9 -1 6
3 VVC fc JO19-1 3 1 0 2 10 7 3 3
4 Velsen Rkvv JO19-1 3 1 0 2 5 9 -4 3

Volendam (rkav) JO19-2 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Schagen United JO19-1 4 4 0 0 30 7 23 12
2 HSV JO19-1 4 3 1 0 21 3 18 10
3 Zouaven (de) JO19-1 4 3 0 1 9 5 4 9
4 V.V. Bergen JO19-1 2 2 0 0 7 4 3 6
5 ZOB JO19-1 3 2 0 1 11 10 1 6
6 JVC JO19-1 4 2 0 2 7 11 -4 6
7 ZAP JO19-1 4 1 2 1 7 7 0 5
8 Volendam (rkav) JO19-2 3 1 0 2 6 19 -13 3
9 FC Den Helder JO19-1 4 1 0 3 11 10 1 3
10 WSV 1930 JO19-1 4 0 1 3 4 12 -8 1
11 Limmen JO19-1 2 0 0 2 7 17 -10 0
12 SVW 27 JO19-1 4 0 0 4 5 20 -15 0

Volendam (rkav) JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ASC De Volewijckers JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0

Volendam (rkav) JO19-2 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Volendam (rkav) JO19-2 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO19-1 5 4 0 1 17 4 13 12
2 s.v. Enkhuizen JO19-1 5 4 0 1 14 4 10 12
3 Zaandijk JO19-1 5 3 0 2 14 8 6 9
4 Volendam (rkav) JO19-2 5 2 1 2 15 17 -2 7
5 KFC JO19-1 5 1 0 4 9 22 -13 3
6 ZCFC JO19-1 5 0 1 4 6 20 -14 1

Volendam (rkav) JO19-2 (0379 Onder 19 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SEW JO19-1 7 5 1 1 22 8 14 16
2 s.v. Enkhuizen JO19-1 6 3 2 1 9 5 4 11
3 Wieringermeer JO19-1 6 3 2 1 7 7 0 11
4 Sporting Andijk JO19-1 6 3 1 2 17 14 3 10
5 Volendam (rkav) JO19-2 7 3 1 3 29 21 8 10
6 Kolping Boys JO19-2 5 2 1 2 14 16 -2 7
7 Monnickendam JO19-1 7 2 0 5 20 17 3 6
8 Schagen United JO19-2 6 0 0 6 7 37 -30 0

Volendam (rkav) JO19-2 (0680 Onder 19 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Monnickendam JO19-1 2 2 0 0 5 2 3 6
2 s.v. Enkhuizen JO19-2 2 1 1 0 4 1 3 4
3 Kolping Boys JO19-2 2 1 1 0 6 4 2 4
4 SEW JO19-1 1 1 0 0 8 1 7 3
5 Volendam (rkav) JO19-2 1 1 0 0 3 0 3 3
6 Sporting Andijk JO19-1 2 1 0 1 8 4 4 3
7 IVV JO19-1 2 1 0 1 3 4 -1 3
8 Wieringermeer JO19-1 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 KFC JO19-1 1 0 0 1 3 5 -2 0
10 Alcmaria Victrix JO19-1 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 FC Uitgeest JO19-2 1 0 0 1 1 7 -6 0
12 SVW 27 JO19-1 2 0 0 2 2 11 -9 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
18 feb 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-2 - Alcmaria Victrix JO19-1 Meer informatie
25 feb 13:50 uur Regulier FC Uitgeest JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-2 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Regulier Volendam (rkav) JO19-2 - Wieringermeer JO19-1 Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO19-2 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec Monnickendam JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 5 - 2
15 dec Volendam (rkav) JO19-2 - Kolping Boys JO19-2 6 - 3
14 dec SEW JO19-1 - Wieringermeer JO19-1 3 - 0
10 dec s.v. Enkhuizen JO19-1 - Monnickendam JO19-1 2 - 1
10 dec Sporting Andijk JO19-1 - SEW JO19-1 2 - 1
03 dec Schagen United JO19-2 - s.v. Enkhuizen JO19-1 0 - 1
29 nov s.v. Enkhuizen JO19-1 - SEW JO19-1 0 - 0
26 nov Schagen United JO19-2 - Sporting Andijk JO19-1 2 - 7
26 nov SEW JO19-1 - Volendam (rkav) JO19-2 5 - 2
26 nov Kolping Boys JO19-2 - Monnickendam JO19-1 3 - 2
26 nov Wieringermeer JO19-1 - s.v. Enkhuizen JO19-1 2 - 1

Volendam (rkav) JO19-2 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
04 feb Monnickendam JO19-1 - Sporting Andijk JO19-1 3 - 1
04 feb IVV JO19-1 - SVW 27 JO19-1 3 - 1
04 feb Kolping Boys JO19-2 - s.v. Enkhuizen JO19-2 1 - 1
28 jan SVW 27 JO19-1 - SEW JO19-1 1 - 8
28 jan Volendam (rkav) JO19-2 - IVV JO19-1 3 - 0
28 jan KFC JO19-1 - Kolping Boys JO19-2 3 - 5
28 jan Alcmaria Victrix JO19-1 - s.v. Enkhuizen JO19-2 0 - 3
28 jan FC Uitgeest JO19-2 - Sporting Andijk JO19-1 1 - 7
28 jan Wieringermeer JO19-1 - Monnickendam JO19-1 1 - 2

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (B3210 Onder 19 beker 1e ronde)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0345 Onder 19 Aangepast (district A-cat))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie

Volendam (rkav) JO19-2 (B3200 Onder 19 beker poulefase)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0379 Onder 19 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO19-2 (0680 Onder 19 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
04 feb 14:30 uur SEW JO19-1 - Wieringermeer JO19-1 Meer informatie
11 feb 11:30 uur s.v. Enkhuizen JO19-2 - Monnickendam JO19-1 Meer informatie
11 feb 12:00 uur Wieringermeer JO19-1 - KFC JO19-1 Meer informatie
11 feb 12:30 uur Sporting Andijk JO19-1 - SEW JO19-1 Meer informatie
11 feb 14:00 uur Alcmaria Victrix JO19-1 - IVV JO19-1 Meer informatie
11 feb 15:00 uur SVW 27 JO19-1 - Kolping Boys JO19-2 Meer informatie
15 feb 19:30 uur KFC JO19-1 - FC Uitgeest JO19-2 Meer informatie
18 feb 14:00 uur IVV JO19-1 - FC Uitgeest JO19-2 Meer informatie
18 feb 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-2 - Alcmaria Victrix JO19-1 Meer informatie
25 feb 13:50 uur FC Uitgeest JO19-2 - Volendam (rkav) JO19-2 Meer informatie
04 mrt 12:30 uur Sporting Andijk JO19-1 - s.v. Enkhuizen JO19-2 Meer informatie
04 mrt 13:15 uur Kolping Boys JO19-2 - Alcmaria Victrix JO19-1 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur SEW JO19-1 - KFC JO19-1 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Monnickendam JO19-1 - SVW 27 JO19-1 Meer informatie
04 mrt 14:30 uur Volendam (rkav) JO19-2 - Wieringermeer JO19-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie