JO16-5

Volendam (rkav) JO16-5 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Wijk aan Zee JO16-1 4 4 0 0 25 5 20 12
2 Foresters (de) JO16-2 4 3 0 1 20 9 11 9
3 HBOK JO16-1 3 2 1 0 18 5 13 7
4 Volendam (rkav) JO16-5 2 2 0 0 11 2 9 6
5 ADO '20 JO16-2 4 2 0 2 16 15 1 6
6 Velsen Rkvv JO16-2 4 2 0 2 9 10 -1 6
7 Zaandijk JO16-2 2 1 0 1 8 7 1 3
8 ODIN 59 JO16-2 3 1 0 2 4 10 -6 3
9 ZCFC JO16-1 2 0 1 1 5 6 -1 1
10 Blauw Wit (W) JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RCZ JO16-2 4 0 0 4 5 27 -22 0
12 DEM (RKVV) JO16-3 4 0 0 4 3 28 -25 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 10:30 uur Regulier HBOK JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-5 Meer informatie
28 nov 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-5 - Wijk aan Zee JO16-1 Meer informatie
05 dec 13:10 uur Regulier DEM (RKVV) JO16-3 - Volendam (rkav) JO16-5 Meer informatie
12 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-5 - ODIN 59 JO16-2 Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-5 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt ADO '20 JO16-2 - Velsen Rkvv JO16-2 1 - 5
10 okt Foresters (de) JO16-2 - RCZ JO16-2 9 - 0
10 okt Wijk aan Zee JO16-1 - DEM (RKVV) JO16-3 8 - 0
03 okt Zandvoort s.v. JO16-3 - Volendam (rkav) JO16-5 2 - 11
03 okt ZCFC JO16-1 - HBOK JO16-1 4 - 4
03 okt Velsen Rkvv JO16-2 - Wijk aan Zee JO16-1 1 - 3
03 okt Zaandijk JO16-2 - ODIN 59 JO16-2 7 - 1
03 okt RCZ JO16-2 - ADO '20 JO16-2 3 - 6
03 okt DEM (RKVV) JO16-3 - Foresters (de) JO16-2 0 - 4
26 sep Zandvoort s.v. JO16-3 - ZCFC JO16-1 2 - 5
26 sep ADO '20 JO16-2 - DEM (RKVV) JO16-3 7 - 2
26 sep ODIN 59 JO16-2 - Velsen Rkvv JO16-2 1 - 2
26 sep HBOK JO16-1 - RCZ JO16-2 5 - 0
26 sep Wijk aan Zee JO16-1 - Foresters (de) JO16-2 7 - 2
26 sep Volendam (rkav) JO16-5 - Zaandijk JO16-2 6 - 1
19 sep Velsen Rkvv JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-5 1 - 5
19 sep DEM (RKVV) JO16-3 - HBOK JO16-1 1 - 9
19 sep Foresters (de) JO16-2 - ADO '20 JO16-2 5 - 2
19 sep RCZ JO16-2 - Wijk aan Zee JO16-1 2 - 7
19 sep Zaandijk JO16-2 - Zandvoort s.v. JO16-3 1 - 1
19 sep ZCFC JO16-1 - ODIN 59 JO16-2 1 - 2

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
14 nov 10:30 uur Zaandijk JO16-2 - Blauw Wit (W) JO16-1 Meer informatie
21 nov 08:30 uur DEM (RKVV) JO16-3 - Velsen Rkvv JO16-2 Meer informatie
21 nov 09:15 uur Wijk aan Zee JO16-1 - ODIN 59 JO16-2 Meer informatie
21 nov 10:00 uur RCZ JO16-2 - Blauw Wit (W) JO16-1 Meer informatie
21 nov 10:30 uur HBOK JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-5 Meer informatie
21 nov 11:30 uur Foresters (de) JO16-2 - ZCFC JO16-1 Meer informatie
21 nov 12:45 uur ADO '20 JO16-2 - Zaandijk JO16-2 Meer informatie