JO16-4

Volendam (rkav) JO16-4 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Graftdijk JO16-1 4 3 1 0 20 8 12 10
2 Westzaan JO16-1 3 3 0 0 16 4 12 9
3 Saenden JO16-2 4 2 1 1 17 8 9 7
4 Purmerland JO16-1 4 2 1 1 12 11 1 7
5 OFC JO16-1 3 2 0 1 19 10 9 6
6 Alcmaria Victrix JO16-1 3 2 0 1 17 8 9 6
7 Purmerend JO16-1 4 2 0 2 10 8 2 6
8 De Wherevogels JO16-1 3 1 2 0 10 9 1 5
9 IVV JO16-2 4 1 1 2 12 20 -8 4
10 ZOB JO16-2 4 1 0 3 17 21 -4 3
11 KFC JO16-2 4 1 0 3 15 21 -6 3
12 Volendam (rkav) JO16-4 3 0 2 1 7 8 -1 2
13 WBSV JO16-1 2 0 0 2 0 16 -16 0
14 Jong Holland JO16-2 3 0 0 3 4 24 -20 0

Volendam (rkav) JO16-4 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-4 3 3 0 0 27 4 23 9
2 DWOW JO16-1 3 2 0 1 19 6 13 6
3 DEM (RKVV) JO16-3 3 1 0 2 7 18 -11 3
4 Purmerend JO16-2 3 0 0 3 5 30 -25 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
21 nov 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-4 - De Wherevogels JO16-1 Meer informatie
28 nov 10:30 uur Regulier Alcmaria Victrix JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-4 Meer informatie
05 dec 12:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO16-4 - Purmerland JO16-1 Meer informatie
12 dec 11:30 uur Regulier KFC JO16-2 - Volendam (rkav) JO16-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO16-4 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt ZOB JO16-2 - Graftdijk JO16-1 4 - 5
10 okt KFC JO16-2 - Jong Holland JO16-2 12 - 2
10 okt Purmerland JO16-1 - WBSV JO16-1 8 - 0
10 okt IVV JO16-2 - Purmerend JO16-1 0 - 6
10 okt Saenden JO16-2 - De Wherevogels JO16-1 4 - 4
03 okt Purmerend JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-4 1 - 0
03 okt Westzaan JO16-1 - KFC JO16-2 7 - 0
03 okt WBSV JO16-1 - Saenden JO16-2 0 - 8
03 okt OFC JO16-1 - ZOB JO16-2 9 - 5
03 okt De Wherevogels JO16-1 - Alcmaria Victrix JO16-1 4 - 3
03 okt Jong Holland JO16-2 - Purmerland JO16-1 0 - 2
03 okt Graftdijk JO16-1 - IVV JO16-2 8 - 0
26 sep ZOB JO16-2 - Westzaan JO16-1 4 - 6
26 sep KFC JO16-2 - Graftdijk JO16-1 2 - 5
26 sep Purmerland JO16-1 - De Wherevogels JO16-1 2 - 2
26 sep Volendam (rkav) JO16-4 - IVV JO16-2 5 - 5
26 sep Alcmaria Victrix JO16-1 - Purmerend JO16-1 4 - 2
26 sep Saenden JO16-2 - OFC JO16-1 5 - 1
19 sep Purmerend JO16-1 - ZOB JO16-2 1 - 4
19 sep Jong Holland JO16-2 - Alcmaria Victrix JO16-1 2 - 10
19 sep Westzaan JO16-1 - Saenden JO16-2 3 - 0
19 sep OFC JO16-1 - Purmerland JO16-1 9 - 0
19 sep IVV JO16-2 - KFC JO16-2 7 - 1
19 sep Graftdijk JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-4 2 - 2

Volendam (rkav) JO16-4 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
12 sep DWOW JO16-1 - DEM (RKVV) JO16-3 6 - 0
12 sep Volendam (rkav) JO16-4 - Purmerend JO16-2 12 - 2
05 sep DWOW JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-4 2 - 5
05 sep DEM (RKVV) JO16-3 - Purmerend JO16-2 7 - 2
29 aug Purmerend JO16-2 - DWOW JO16-1 1 - 11
29 aug Volendam (rkav) JO16-4 - DEM (RKVV) JO16-3 10 - 0

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info