JO16-3


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 47909
Wedstijdnummerintern 14825905
Veldnaam veld 7
Veldlocatie Veld
Klasse 1e klasse
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0233 Onder 16 (najaarsreeks)
Categorie B
Wedstrijddatum 2020-11-21
Aanvangstijdopgemaakt 12:00
Duur 80
Speltype Veld
Aanduiding 0233 Onder 16 (najaarsreeks)
Poule B
Thuisteam Volendam (rkav) JO16-3
Uitteam Stormvogels ijvv JO16-1
Accommodatie
Naam Sportpark Volendam
Straat Julianaweg 3 A
Plaats 1131CX VOLENDAM
Telefoon 0299-364164
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Julianaweg+3,+1131CX,+VOLENDAM,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Reigerstraat 13
Postcodeplaats 1131LX VOLENDAM
Telefoon 06-23972663
Email rkav.secretaris@gmail.com
Uitteam
Naam Stormvogels ijvv
Code BBCY982
Website http://www.stormvogels.nl
Shirtkleur blauw
Straat Postbus 120
Postcodeplaats 1970AC IJMUIDEN
Telefoon 0655971478
Email secretaris@stormvogels.nl

Volendam (rkav) JO16-3 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO16-3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 FC Den Helder JO16-1 2 1 0 1 5 6 -1 3
3 VVW JO16-1 2 0 0 2 3 9 -6 0

Volendam (rkav) JO16-3 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 SVIJ JO16-1 4 3 1 0 20 7 13 10
2 Zandvoort s.v. JO16-1 4 3 1 0 9 3 6 10
3 Velsen Rkvv JO16-1 4 2 1 1 12 2 10 7
4 Kolping Boys JO16-3 4 2 1 1 9 9 0 7
5 Geel Wit '20 sv. JO16-1 3 1 1 1 4 4 0 4
6 Nieuw Sloten sv JO16-1 3 1 1 1 10 11 -1 4
7 DIOS sv. JO16-1 3 1 0 2 12 10 2 3
8 Vitesse 22 JO16-1 3 1 0 2 3 6 -3 3
9 Stormvogels ijvv JO16-1 3 1 0 2 9 14 -5 3
10 Volendam (rkav) JO16-3 3 1 0 2 4 16 -12 3
11 Bloemendaal JO16-1 4 1 0 3 10 15 -5 3
12 Overbos sv. JO16-1 4 1 0 3 7 12 -5 3

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO16-3 (B3520 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO16-3 (0233 Onder 16 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
10 okt DIOS sv. JO16-1 - Nieuw Sloten sv JO16-1 9 - 3
10 okt Velsen Rkvv JO16-1 - Vitesse 22 JO16-1 0 - 1
10 okt Zandvoort s.v. JO16-1 - Overbos sv. JO16-1 2 - 0
10 okt Kolping Boys JO16-3 - SVIJ JO16-1 0 - 5
10 okt Stormvogels ijvv JO16-1 - Bloemendaal JO16-1 3 - 5
03 okt SVIJ JO16-1 - Zandvoort s.v. JO16-1 2 - 2
03 okt Geel Wit '20 sv. JO16-1 - Velsen Rkvv JO16-1 0 - 0
03 okt Bloemendaal JO16-1 - Kolping Boys JO16-3 1 - 3
03 okt Overbos sv. JO16-1 - Stormvogels ijvv JO16-1 2 - 3
03 okt Nieuw Sloten sv JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-3 6 - 1
26 sep Kolping Boys JO16-3 - Overbos sv. JO16-1 5 - 2
26 sep DIOS sv. JO16-1 - Geel Wit '20 sv. JO16-1 2 - 3
26 sep Bloemendaal JO16-1 - SVIJ JO16-1 2 - 6
26 sep Zandvoort s.v. JO16-1 - Vitesse 22 JO16-1 3 - 0
26 sep Volendam (rkav) JO16-3 - Velsen Rkvv JO16-1 0 - 8
19 sep Geel Wit '20 sv. JO16-1 - Zandvoort s.v. JO16-1 1 - 2
19 sep Velsen Rkvv JO16-1 - DIOS sv. JO16-1 4 - 1
19 sep SVIJ JO16-1 - Stormvogels ijvv JO16-1 7 - 3
19 sep Vitesse 22 JO16-1 - Volendam (rkav) JO16-3 2 - 3
19 sep Overbos sv. JO16-1 - Bloemendaal JO16-1 3 - 2
19 sep Nieuw Sloten sv JO16-1 - Kolping Boys JO16-3 1 - 1

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info