JO14-4


Error
Messages Array
Code 4001

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-4 3 3 0 0 19 3 16 9
2 Always Forward JO14-3 3 1 1 1 9 7 2 4
3 ST SSV/Sporting S JO14-1 3 1 1 1 4 11 -7 4
4 VZV JO14-1 3 0 0 3 8 19 -11 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ADO '20 JO14-2 3 3 0 0 25 6 19 9
2 Purmerland JO14-1 3 3 0 0 19 0 19 9
3 OSV JO14-1 4 3 0 1 21 5 16 9
4 Volendam (rkav) JO14-4 2 2 0 0 19 1 18 6
5 SDOB JO14-1 3 2 0 1 9 8 1 6
6 De Wherevogels JO14-1 2 1 0 1 3 3 0 3
7 WSV 1930 JO14-2 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 ZOB JO14-2 4 1 0 3 8 14 -6 3
9 Purmerend JO14-1 4 1 0 3 3 13 -10 3
10 KFC JO14-3 3 0 0 3 2 25 -23 0
11 KFC JO14-2 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO14-1 4 4 0 0 31 4 27 12
2 SDOB JO14-1 4 3 0 1 23 16 7 9
3 Muiderberg sc. JO14-1 4 1 1 2 13 19 -6 4
4 OSV JO14-1 3 1 0 2 13 22 -9 3
5 Muiden sc. JO14-1 4 0 2 2 5 17 -12 2
6 Volendam (rkav) JO14-4 3 0 1 2 10 17 -7 1

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 0 1 69 9 60 15
2 Volendam (rkav) JO14-4 6 5 0 1 52 14 38 15
3 Purmerland JO14-1 6 4 1 1 39 13 26 13
4 ZCFC JO14-1 6 3 0 3 24 22 2 9
5 DRC JO14-3 6 2 0 4 17 47 -30 6
6 Zaanlandia JO14-3 6 1 1 4 14 35 -21 4
7 RCZ JO14-3 6 0 0 6 5 80 -75 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 1 0 30 10 20 16
2 Purmersteijn JO14-3 6 4 2 0 22 14 8 14
3 DRC JO14-2 7 3 1 3 27 28 -1 10
4 Zaanlandia JO14-2 6 2 3 1 20 11 9 9
5 RCZ JO14-2 6 2 2 2 20 18 2 8
6 Volendam (rkav) JO14-4 7 2 2 3 25 24 1 8
7 De Wherevogels JO14-2 5 1 1 3 11 23 -12 4
8 ZOB JO14-2 7 0 0 7 8 35 -27 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO14-3 10 9 0 1 38 15 23 27
2 Volendam (rkav) JO14-4 10 6 0 4 42 34 8 18
3 De Wherevogels JO14-2 10 4 1 5 24 28 -4 13
4 RCZ JO14-2 10 3 1 6 19 21 -2 10
5 Zaanlandia JO14-2 10 3 1 6 17 28 -11 10
6 Beemster JO14-1 10 3 1 6 24 38 -14 10

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 RKEDO JO14-1 5 4 1 0 29 4 25 13
2 Rijp (de) JO14-1 5 3 2 0 25 6 19 11
3 Volendam (rkav) JO14-4 5 3 1 1 10 7 3 10
4 Dynamo JO14-1 5 1 1 3 13 25 -12 4
5 Kolping Boys JO14-5 5 1 1 3 14 27 -13 4
6 Reiger Boys JO14-2 5 0 0 5 12 34 -22 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Marken sv. JO14-1 7 7 0 0 40 9 31 21
2 Volendam (rkav) JO14-4 6 5 0 1 20 8 12 15
3 Purmersteijn JO14-3 7 4 0 3 16 13 3 12
4 EVC JO14-1 7 3 0 4 16 15 1 9
5 De Wherevogels JO14-1 7 2 1 4 16 20 -4 7
6 Monnickendam JO14-2 7 2 1 4 15 25 -10 7
7 Sporting Krommenie JO14-2 6 2 0 4 10 29 -19 6
8 Geinburgia sv. JO14-1 7 1 0 6 9 23 -14 3

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Hercules Zaandam sc JO14-2 1 1 0 0 5 1 4 3
2 EVC JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GeuzenMiddenmeer JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Ilpendam JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Monnickendam JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Purmersteijn JO14-3 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Rood-Wit Zaanstad JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Sporting Krommenie JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Volendam (rkav) JO14-4 0 0 0 0 0 0 0 0
10 De Wherevogels JO14-1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Zaandijk JO14-2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ASC De Volewijckers JO14-3 1 0 0 1 1 5 -4 0

# Team GES W G V DV DT DS PTN

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 13:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - Monnickendam JO14-2 Meer informatie
04 feb 10:45 uur Regulier EVC JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
11 feb 09:00 uur Regulier Volendam (rkav) JO14-4 - Hercules Zaandam sc JO14-2 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur Regulier Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
17 dec EVC JO14-1 - Geinburgia sv. JO14-1 0 - 2
10 dec Purmersteijn JO14-3 - Sporting Krommenie JO14-2 4 - 2
10 dec Geinburgia sv. JO14-1 - De Wherevogels JO14-1 1 - 2
10 dec Monnickendam JO14-2 - EVC JO14-1 4 - 0
10 dec Volendam (rkav) JO14-4 - Marken sv. JO14-1 3 - 4
03 dec EVC JO14-1 - Purmersteijn JO14-3 4 - 0
03 dec De Wherevogels JO14-1 - Monnickendam JO14-2 2 - 2
03 dec Marken sv. JO14-1 - Geinburgia sv. JO14-1 8 - 1
26 nov Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 0 - 3
26 nov Sporting Krommenie JO14-2 - Monnickendam JO14-2 3 - 2
26 nov De Wherevogels JO14-1 - Marken sv. JO14-1 2 - 5
19 nov De Wherevogels JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-2 5 - 0
19 nov Volendam (rkav) JO14-4 - EVC JO14-1 4 - 0
19 nov Marken sv. JO14-1 - Purmersteijn JO14-3 2 - 0
19 nov Geinburgia sv. JO14-1 - Monnickendam JO14-2 2 - 3

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
28 jan GeuzenMiddenmeer JO14-1 - EVC JO14-1

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
01 jan

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 jan 10:15 uur GeuzenMiddenmeer JO14-1 - EVC JO14-1 Meer informatie
28 jan 12:00 uur Purmersteijn JO14-3 - Ilpendam JO14-1 Meer informatie
28 jan 12:30 uur Zaandijk JO14-2 - SV Rood-Wit Zaanstad JO14-1 Meer informatie
28 jan 13:00 uur Volendam (rkav) JO14-4 - Monnickendam JO14-2 Meer informatie
28 jan 14:00 uur De Wherevogels JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-1 Meer informatie
04 feb 10:00 uur Monnickendam JO14-2 - Sporting Krommenie JO14-1 Meer informatie
04 feb 10:30 uur Purmersteijn JO14-3 - Zaandijk JO14-2 Meer informatie
04 feb 10:45 uur EVC JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
04 feb 11:15 uur ASC De Volewijckers JO14-3 - SV Rood-Wit Zaanstad JO14-1 Meer informatie
04 feb 12:45 uur Hercules Zaandam sc JO14-2 - De Wherevogels JO14-1 Meer informatie
04 feb 14:00 uur Ilpendam JO14-1 - GeuzenMiddenmeer JO14-1 Meer informatie
11 feb 09:00 uur Volendam (rkav) JO14-4 - Hercules Zaandam sc JO14-2 Meer informatie
11 feb 10:15 uur GeuzenMiddenmeer JO14-1 - ASC De Volewijckers JO14-3 Meer informatie
11 feb 10:30 uur Sporting Krommenie JO14-1 - EVC JO14-1 Meer informatie
11 feb 12:00 uur SV Rood-Wit Zaanstad JO14-1 - Monnickendam JO14-2 Meer informatie
11 feb 12:30 uur Zaandijk JO14-2 - Ilpendam JO14-1 Meer informatie
11 feb 14:00 uur De Wherevogels JO14-1 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie
04 mrt 09:00 uur Sporting Krommenie JO14-1 - SV Rood-Wit Zaanstad JO14-1 Meer informatie
04 mrt 10:00 uur ASC De Volewijckers JO14-3 - Zaandijk JO14-2 Meer informatie
04 mrt 10:00 uur Monnickendam JO14-2 - GeuzenMiddenmeer JO14-1 Meer informatie
04 mrt 11:00 uur EVC JO14-1 - Hercules Zaandam sc JO14-2 Meer informatie
04 mrt 11:30 uur Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 Meer informatie
04 mrt 12:00 uur Ilpendam JO14-1 - De Wherevogels JO14-1 Meer informatie

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
01 jan uur Meer informatie