JO14-4


Wedstrijdinformatie
Wedstrijdnummer 177298
Wedstijdnummerintern 16045377
Veldnaam veld 1
Veldlocatie Veld
Thuisscore 5
Thuisscore-regulier 5
Uitscore 4
Uitscore-regulier 4
Klasse 3e klasse (3e fase)
Wedstrijdtype Nederlandse reguliere competitie
Competitietype 0391 Onder 14 (3e fase)
Categorie B
Wedstrijddatum 2022-05-14
Aanvangstijdopgemaakt 10:15
Duur 70
Speltype Veld
Aanduiding 0391 Onder 14 (3e fase)
Poule B
Thuisteam De Wherevogels JO14-2
Uitteam Volendam (rkav) JO14-4
Matchofficials
Scheidsrechters Afgeschermd, (Scheidsrechter)
Accommodatie
Naam Sportpark Westerweg
Straat Westerweg 41 -44
Plaats 1445AC PURMEREND
Telefoon 0299-640779
Routeplanner http://www.google.com/maps?source=uds&saddr=Westerweg+41,+1445AC,+PURMEREND,+NL&iwstat1=dir:to
Thuisteam
Naam De Wherevogels
Code BBFX31R
Website http://www.wherevogels.nl
Shirtkleur Groen/Wit
Straat Cairostraat 21
Postcodeplaats 1448PA PURMEREND
Telefoon 0299-771424
Email r.j.folgers@kpnmail.nl
Uitteam
Naam Volendam (rkav)
Code BBFX23Q
Website http://www.rkav-volendam.nl
Shirtkleur Oranje
Straat Postbus 198
Postcodeplaats 1130AD VOLENDAM
Telefoon 0645406387
Email rkav.secretaris@gmail.com

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Volendam (rkav) JO14-4 3 3 0 0 19 3 16 9
2 Always Forward JO14-3 3 1 1 1 9 7 2 4
3 ST SSV/Sporting S JO14-1 3 1 1 1 4 11 -7 4
4 VZV JO14-1 3 0 0 3 8 19 -11 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 ADO '20 JO14-2 3 3 0 0 25 6 19 9
2 Purmerland JO14-1 3 3 0 0 19 0 19 9
3 OSV JO14-1 4 3 0 1 21 5 16 9
4 Volendam (rkav) JO14-4 2 2 0 0 19 1 18 6
5 SDOB JO14-1 3 2 0 1 9 8 1 6
6 De Wherevogels JO14-1 2 1 0 1 3 3 0 3
7 WSV 1930 JO14-2 3 1 0 2 5 6 -1 3
8 ZOB JO14-2 4 1 0 3 8 14 -6 3
9 Purmerend JO14-1 4 1 0 3 3 13 -10 3
10 KFC JO14-3 3 0 0 3 2 25 -23 0
11 KFC JO14-2 3 0 0 3 2 35 -33 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmerland JO14-1 4 4 0 0 31 4 27 12
2 SDOB JO14-1 4 3 0 1 23 16 7 9
3 Muiderberg sc. JO14-1 4 1 1 2 13 19 -6 4
4 OSV JO14-1 3 1 0 2 13 22 -9 3
5 Muiden sc. JO14-1 4 0 2 2 5 17 -12 2
6 Volendam (rkav) JO14-4 3 0 1 2 10 17 -7 1

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 0 1 69 9 60 15
2 Volendam (rkav) JO14-4 6 5 0 1 52 14 38 15
3 Purmerland JO14-1 6 4 1 1 39 13 26 13
4 ZCFC JO14-1 6 3 0 3 24 22 2 9
5 DRC JO14-3 6 2 0 4 17 47 -30 6
6 Zaanlandia JO14-3 6 1 1 4 14 35 -21 4
7 RCZ JO14-3 6 0 0 6 5 80 -75 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 KFC JO14-2 6 5 1 0 30 10 20 16
2 Purmersteijn JO14-3 6 4 2 0 22 14 8 14
3 DRC JO14-2 7 3 1 3 27 28 -1 10
4 Zaanlandia JO14-2 6 2 3 1 20 11 9 9
5 RCZ JO14-2 6 2 2 2 20 18 2 8
6 Volendam (rkav) JO14-4 7 2 2 3 25 24 1 8
7 De Wherevogels JO14-2 5 1 1 3 11 23 -12 4
8 ZOB JO14-2 7 0 0 7 8 35 -27 0

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

# Team GES W G V DV DT DS PTN
1 Purmersteijn JO14-3 9 8 0 1 34 13 21 24
2 Volendam (rkav) JO14-4 10 6 0 4 42 34 8 18
3 De Wherevogels JO14-2 8 3 1 4 18 22 -4 10
4 Beemster JO14-1 9 3 1 5 22 34 -12 10
5 RCZ JO14-2 10 3 1 6 19 21 -2 10
6 Zaanlandia JO14-2 10 3 1 6 17 28 -11 10

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Comp Wedstrijd Uitslag
21 mei Volendam (rkav) JO14-4 - Purmersteijn JO14-3 2 - 10
21 mei De Wherevogels JO14-2 - Zaanlandia JO14-2 2 - 3
17 mei De Wherevogels JO14-2 - Beemster JO14-1 2 - 4
14 mei Zaanlandia JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 1 - 5
14 mei Beemster JO14-1 - RCZ JO14-2 1 - 3
14 mei De Wherevogels JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 5 - 4
30 apr Volendam (rkav) JO14-4 - Purmersteijn JO14-3 0 - 5
23 apr Purmersteijn JO14-3 - Volendam (rkav) JO14-4 2 - 4
23 apr Zaanlandia JO14-2 - RCZ JO14-2 0 - 1
09 apr RCZ JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 1 - 2
09 apr Volendam (rkav) JO14-4 - Beemster JO14-1 6 - 4
02 apr Beemster JO14-1 - Zaanlandia JO14-2 3 - 2
02 apr Volendam (rkav) JO14-4 - RCZ JO14-2 3 - 1
26 mrt Purmersteijn JO14-3 - Beemster JO14-1 4 - 1
26 mrt RCZ JO14-2 - De Wherevogels JO14-2 2 - 3
26 mrt Zaanlandia JO14-2 - Volendam (rkav) JO14-4 1 - 6
19 mrt Purmersteijn JO14-3 - RCZ JO14-2 2 - 1
19 mrt Beemster JO14-1 - Volendam (rkav) JO14-4 1 - 8
19 mrt Zaanlandia JO14-2 - De Wherevogels JO14-2 2 - 1

Volendam (rkav) JO14-4 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0243 Onder 14 competitie (najaar))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0355 Onder 14 (tussenreeks))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0389 Onder 14 Zwaluwen Jeugd Reeks)

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0390 Onder 14 (2e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info

Volendam (rkav) JO14-4 (0391 Onder 14 (3e fase))

Datum Tijd Comp Wedstrijd Meer info
28 mei 10:00 uur Beemster JO14-1 - De Wherevogels JO14-2 Meer informatie
04 jun 12:00 uur De Wherevogels JO14-2 - Purmersteijn JO14-3 Meer informatie